• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Na południu Tąpnięcie

pistolet - pisałeś, że głowy muszą plecieć, ale nie poleciały. mamy juz maj a w sprawie cisza jak w kosciele. kp w lesznie dalej sie sypie. pozostali tez nic nie robia.rok juz nidługo minie a oni nawet decyzji do firmy nie wysłali. lobby na wiejskij zeczywiscie musi byc silne.ale nie tylko tam. koń i s-ka też mają plecy wysoko bo nikt sie za nich nie zabrał.zal patrzec jak taka banda sie w lesznie panoszy a prawdziwi zolle maja strach w kp pracowac bo mogliby jeszcze cos wyweszyc. zapomniałem dodac ze kp dostało posiłki w postaci wysoko szkolonego eksperta:Dpluszowego. zamiast go wysłac do powaznej roboty to z-ca nacza wymyslił mu ciepłą posadke przy kontroli uproszczonych.a sam pewnie szykuje sie do ataku na wyzszy stołek. bo nacz jest ciagle po.​
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam
 
Ostatnia edycja:
Pluszowy już nie wróci na stołek który opóścił bo jest mu dobrze w SzNP...Wreszcie zobaczył co tam się robi i pewnie mu się podoba to nic nierobienie...
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam
 
Ostatnia edycja:
pluszowy już jest "filarem" kp, które najpirw sam z dyrekcją zniszczył. teraz udaje , że pracuje i kontroluje byle co zamiast pokazać młody jak sie kontroluje grube ryby
 
słyszałem, że pluszowy dostał wsparcie w kp w postaci superagentki - podobno stworzyli taki duet, że wszystkie podmioty padają :) ze strachu a może ze śmiechu.
 
Back
Do góry