• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

młodszy kontroler celny-rozmowa kwalifikacyjna

K

Kalinka

Gość
Hello, mam do was pytanie, mianowicie ide na rozmowe kwalifikacyjna na stanowisko młodszy kontroler celny do IC, czego mozna się spodziewac na takiej rozmowie???? Jak wyglada przca na tym stanowisku, jakie zarobki. Dzieki wielkie z góry za odpowiedzi
 
Kalinka napisał:
Hello, mam do was pytanie, mianowicie ide na rozmowe kwalifikacyjna na stanowisko młodszy kontroler celny do IC, czego mozna się spodziewac na takiej rozmowie???? Jak wyglada przca na tym stanowisku, jakie zarobki. Dzieki wielkie z góry za odpowiedzi

daj se spokoj i poszukaj innej roboty?? poczytalas inne watki na forum?? milej lektury to moze zmienisz zdanie.

pzdr
 
rozmowa może być dziwna zalećy jaka IC np. zapytali kolegę czy gra w szachy?
kasa heheh
jakieś 1200 na ręke po kursie celnym może dostaniesz 100 podwyżki
ja pracuje 6 miesięcy i szczerze gdyby na rozmowie powiedzieli jak to wygląda tak w rzeczywistości to bym się nie zdecydował
jeden wielki syf
powodzenia
zapytaj o mundurówkę - konkretnie, kiedy dostaniesz pierwsze pieniądze bo mi jeszcze munduru nie uszyli,
przepraszam nawet miary nie wzięli heh ale w legitymacji zdjęcie mam w mundurze(zacznij sie rozglądać od kogo pożyczysz)
pozdrawiam
 
dziewczyno nie marnuj sobie życia

:lol: nie rozumiem ciebie po co sie pchac dobrowolnie do tego syfu toz to prywatne poletko nie wiem która izba ale ja bym nigdy się na to nie zdecydował . korupcja nepotyzm poplecznictwo a dla ciebie frustracja , głodowa pensja pomiatanie gorzej jak w prywatnej firmie wyzysk pod hasłem dla ojczyzny i inne tego typu lalugi. zobaczysz jak cie ubiorą w mundurek to ci się perspektywa zmieni .jak źle tarfisz to bedziesz robić za kelnerke i panienkę do towarzystwa nie wiem czy ci pasuje :lol: . :lol: a w ostateczności to ktoś na twoje konto sobie zarobi zastanów się . pamiętam jedna młodą fajną dziewczynę która została pomówiona i aresztowana ( normalna procedura w bransoletkach ją wyprowadzili w mundurze i dali sanki na trzy miesiące) potem niby się wyjaśniło ale to ją zmieniło_Okazalo że koleś walił na jej kwity. Pamiętaj jak wiążą to zawsze leci cała grupa ze zmiany .prorok sobie obliczy ile celnik miał na godzinę bo jeden sie przyzna i powie ze tak jak on to wszyscy robili. Tego ci na zkcu nie powiedzą.Proponuje przemysl to sobie. pieniadze żadne chyba że jesteś mocno garbata i tatus jest jakimś Naczelnikiem ale :lol: ja myślę że dziecka do tego gówna nikt o zdrowych zmysłach nie pcha.
 
nie no...garbata nie jestem:) Mój tato nie ma nic wspólnego z służbą celną, ale swoją droga, jeżeli jest tak źle to dlaczego wszyscy tak tam się pchają???? AAAA i chodzi o IC w OPolu
 
dlaczego sie pchaja??

wszyscy sie pchaja bo mysla o kasie,( nadal panuja mity ze celnik to ma szmalcu jak lodu)mysla ze panstwowa pracato bezpieczna...ale tak rzeczywiscie bylo kiedys...teraz gdybym miala 20 lat nigdy nie przyszlabym do pracy w uc,pozdrawiam i naprawde zastanow sie 1200 zl na reke,...nie licz na nic wiecej
 
rozmowa w opolu

naprawde nie ma nikogo, kto wie , jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w Opolu??? Czy są tam testy???
 
kalinka ciesze się, że jestem celnikiem , pracowałam na oddziale wewnętrzym , przejściu graniczym drogowym teraz na lotnisku , każdy ma wartość dla swojego stanowiska jeden narzeka , drugi pracuje i też sobie ponarzeka - tak jak w każdej pracy , jeśli chodzi o pytania to mogłabym polceć podstawowe zagadnienia z cła na stronie służby celnej tak pobieżnie no i zasadnicze pytanie dlaczego chcesz przyjść do SC- ale to juz sama musisz sobie odpowiedzieć
pozdrawiam i życze powodzenia
 
a jak język

czy jest z niego test, czy też rozmowa w jęzku obcym???
Własnie magluje prawo celne, bo tego nie miałm na studiach za wiele (prawo podatkowe robiłam podyplomowo)
 
Kalinko, nie martw się zadnymi testami. Ani szczególnie skomplikowaną rozmową. Broń Boże w języku obcym. nastaw się raczej na luźną gadkę na temat tego co wiesz o cle, podatkach itd.... Ogólnie teraz jest więcej miejsc niż chętnych żeby je objąć, także nie powinni być zbyt wybredni. Nie umniejszając rzecz jasna Twoim kwalifikacjom. a w cle... jest jak jest. Chyba jak wszędzie - jeden trafi lepiej, drugi gorzej. Jeden ma fajnego szefa, inny pieprzniętego. Dla jednego 1500 na rękę to moc, dla innych gówno warte grosze. Najlepiej nie słuchaj tych narzekań i sama się przekonaj. Jeśli się rozczarujesz, czmychniesz. Wy tez możecie uciec panowie i panie wiecznie niezadowoleni! Pozdrawiam i napisz jak Ci poszło!
 
trzymaj sie

tak i dziwne że na 3 etaty było 30 chętnych osób... skoro jest tak źle to można sie zwolnić, będą wolne miejsca dla innych a nie dla dziadków co na klawiaturze piszą 3 znaki na minutę, nie wiedzą co robić jak im zniknie ikonka excel'a z pulpitu a panikę wywołuje miesięczny biling rozmów prywatnych z telefonu służbowego.
 
Cześć Kalinko! Nie łam się rozmową kwalifikacyjną, tym z drugiej strony też zależy na Tobie. Jeśli masz pojęcie o podatkach - to Twój plus! Czytanie prawa celnego czy WKC nie jest b. szkodliwe, ale przypomina naukę jazdy samochodem na kanapie. Przede wszystkim - bądź sobą, nie zwracaj uwagi na drobne złośliwości - jeśli chcesz dobrze pracować, to nie jest zła firma. Pozdrawiam, trzymam kciuk i daj znać, jak poszło.
 
Back
Do góry