• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Lustracja i deesbekizacja w Służbie Celnej

Proponuję zwolnić z SC wszystkich członków Klubu Wiewiórka ,gdyż lansowano tam idee komunistycznych zasad zdrowotnych ,podobnie lustracji powinni być poddani członkowie Zuchów i ZHP -organizacji komunistycznych młodzieży ! Precz z Komuchami -zlikwidować czerwonych !
 
Anonymous napisał:
Proponuję zwolnić z SC wszystkich członków Klubu Wiewiórka ,gdyż lansowano tam idee komunistycznych zasad zdrowotnych ,podobnie lustracji powinni być poddani członkowie Zuchów i ZHP -organizacji komunistycznych młodzieży ! Precz z Komuchami -zlikwidować czerwonych !
a co z tymi którzy chodzili do przdszkola im lenina...a swoja droga , dziwne rzeczy sie dzieja ze młodzi ludzie 30 paro letni zachowuja się jak władze PRL i ich słuzby
 
nie można zapomnieć o tych ludziach, którzy kiedyś donosili i współpracowali!Jeżeli nie zrobią z tym porządku to zawsze można poprosić o przeniesienie ze stanowiska, które jest podległe takiemu czerwonemu szmaciarzowi!Można napisać w uzasadnieniu że praca pod kimś takim uwłacza godności osobistej, wysłać to do naczelnika, dyrektora, szefa służby celnej i premiera oraz prezydenta! Na pewno któryś z nich zareaguje, no i prasa zawsze chętna do odkrywania twarzy esbeków.Myślę, że po takim szumie dany czerwoniak sam pod się do dymisji, wcześniej czy później.
 
Niezależnie od okresu znajdą się tacy co donoszą na innych z różnych powodów np. żeby wyeliminowac kogoś ze stanowiska.W tej sytuacji istotne jest z jakich pobudek to zrobiono.
 
Anonymous napisał:
Niezależnie od okresu znajdą się tacy co donoszą na innych z różnych powodów np. żeby wyeliminowac kogoś ze stanowiska.W tej sytuacji istotne jest z jakich pobudek to zrobiono.

Popieram kolegę -w celu osiągnięcia poparcia,lepszego stołka ludzie potrafią się zeszmacić a innym zrobić niemającą potwierdzenia wielką krzywdę,wiem coś otym doświadczyłem tego -ale wiem że jest sprawiedliwość na świecie,w Polsce chyba?wiele lat słyszałem -jak dostaniesz w policzek prawy nadstaw lewy-od pewnego czasu tj.zawieszenia wyznaję zasadę -czas leczy rany ,TAK MA BYĆ,kiedyś ktoś podsunoł mi dobrą myśl ZOSTAW TEN SYF JAK JESTEŚ DOBRY TO SOBIE PORADZISZ -radze sobie -ale brakuje mi tego co bardzo KOCHAŁEM,"zarembistych" ludzi z którymi pracowałem nigdy nie dopuszczałem do siebie myśli ,że praca ma taki wpływ na psychikę
 
Strzeżcie się ekspertów, znam takiego którego działalność szpiegowsko-donosicielska już zaszkodziła paru osobą a szczególnie urzędowi, bo jego spektakularne wykrycia naruszania dyscypliny pracy, stawiają urząd w sytuacji, że albo muszą funkcjonariusza przeprosić, albo przywrócić do służby albo prosić żeby nie zgłaszał do prokuratury zajścia opartego na kłamstwie pana eksperta.
 
Back
Do góry