• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Kursy aspiranckie

Ja mam wątpliwości czy Ty i Twoja trzoda chlewna na tym forum jest godna w ogóle służyć państwu.
Całuj mnie
1590407755659.png
 
Pisałeś teaser a nie taser

A to zwiastun

Zagalopowałeś się zamiast spokojnie pochylić się nad wyważonym postem...
No dobrze, bo słownik widzi taser jako błąd. Zresztą każdy wie ocb więc nie rozumiem po co jakieś dziwne odpowiedzi.
Na dobrą sprawę nie wiem nad czym miałbym się pochylić skoro twoja wypowiedź nie jest do mnie ...

Chodziło mi o to, że zachwycasz się taserem a on ci nie pomoże jak gość ma broń i nie podejdzie i nie pozwoli tobie podejść

Widziałem już w naszej służbie kowbojów wymachujących nerwowo bronią wyciągniętą dla efektu, w moim odczuciu to było grożenie bronią
Gdzie niby widziałeś mój zachwyt nad taserem ? Ale tak - uważam że jest to bardzo dobry środek przymusu, wypełnieniacz pomiędzy pałką a bronią. Taser jest min. po to aby nie wymachiwać nerwowo bronią ... Uważam również że do wielu tragedii ludzkich by nie doszło gdyby Policja miała więcej taserów.

Zaspakajając twoją ciekawość odpowiem Ci że na służbę staram zabierać zarówno taser jak i broń.
 
Bolo, zostaw Rambo... nie widzisz że zajebisty jest? Ehhh, jak przychodziłem do służby, to człowiek musiał "na odprawch wyjazdowych" zwykłym długopisem i plombownicą sobie radzić z nap...lonym jak messerschmitt "ruskim", do którego nie docierało nic... Ciekawe ile teraz było by ofiar... I nie mam złudzeń, kto był by pierwszą :)

Duma mnie rozpiera patrząc że mamy takich Gigardów - od razu się bezpieczniej czuję ... Tylko obawiam się... wiecie jak to mówią..."Gigard w necie, p...a w świecie"...
 
O tak, kiedyś to było, napisz jeszcze ile to ujawnień miałeś, ile wyników zrobiłeś. Nie dziwie się temu ruskowi, że był pijany skoro z daleka zauważył takiego dzbana jak Ty:unsure:
 
Bolo, zostaw Rambo... nie widzisz że zajebisty jest? Ehhh, jak przychodziłem do służby, to człowiek musiał "na odprawch wyjazdowych" zwykłym długopisem i plombownicą sobie radzić z nap...lonym jak messerschmitt "ruskim", do którego nie docierało nic... Ciekawe ile teraz było by ofiar... I nie mam złudzeń, kto był by pierwszą :)
Tylko jaka to jest argumentacja - co było kiedyś tam w stosunku do tego co jest teraz ?
 
Back
Do góry