• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Koryto plus czy niechlujstwo w oświadczeniach majątkowych Szefa KAS?

 
"Biuro przedłużyło o trzy miesiące kontrolę oświadczeń majątkowych szefa resortu finansów Mariana Banasia. Sprawdzanie ma się zakończyć w połowie października – ustalił „Dziennik Gazeta Prawna”

Wtedy, to już się stanie wszystkim wiadome, gdzie można będzie sobie "skoczyć" ...
 
Piękny reportaż o Marianie I jego synu. Jawna bandyterka i nepotyzm. I taki człowiek stał na czele KAS. To my nękamy drobnych przedsiębiorców a on wynajmuje kamienicę znanym bandytom, którzy prowadzą w niej szemraną działalność. I jeszcze szybką kariera jego syna.
 
Może bandyta i sutener, ale na szyi krzyż złoty i mało skromny. Dzisiaj św. Mateusza, Banaś ma problemy, niby nie powinien to być powód do smutku. A jednak smutno.
I jeszcze jedno. Dziękuję odważnym którzy pisali w tym wątku. Cat, szacunek. Nie przypuszczałem że nasza rzeczywistość jest aż tak ponura.
I ten człowiek nazywał kretami przyzwoitych ludzi, których zwolnił ze służby.
 
Marian Banaś nie wypowiedział się w materiale „Superwizjera”, jednak przesłał oświadczenie do redakcji Money.pl. „Łączenie mojej osoby z działalnością przedstawioną w materiale red. Kittela jest oszczerstwem i pomówieniem. Nie zarządzałem pokazanym w materiale hotelem. Byłem właścicielem budynku, który na podstawie umowy zawartej zgodnie z prawem wynająłem innej osobie. Osoba ta prowadziła tam działalność hotelową. Obecnie nie jestem właścicielem tej nieruchomości” – napisał obecny szef NIK. Banaś dodał, że „materiał odbiera jako próbę manipulacji, szkalowania i podważania dobrego imienia nie tylko jego osoby, ale również kierowanych przeze niego instytucji”. „W związku z nieprawdziwymi informacjami skieruję sprawę na drogę sądową” – zapowiedział.

 

Pewnie, że możesz i tak, ale ...


Ten, kto biernie akceptuje zło, jest tak samo odpowiedzialny jak ten, co je popełnia.
MARTIN LUTHER KING

Już wiesz, że to zło? Już skazałeś Banasia? Bo "Gazeta Wyborcza" napisała?
Póki co Banaś stwierdził, że jest to „próba manipulacji, szkalowania i podważania dobrego imienia nie tylko jego osoby,
ale również kierowanych przeze niego instytucji”.
I "w związku z nieprawdziwymi informacjami skieruję sprawę na drogę sądową” – zapowiedział.

A jaka jest prawda? To sąd ustali.

Nie bronię Banasia. Nie jest mi bratem ani swatem. I nie obchodzi mnie jego los.
Pokazuję tylko, że nie można ślepo wierzyć w to co napisze "Gazeta Wyborcza".

Czy naruszyłem tym jakiś regulamin, że niektórzy już żądają mojej głowy?
 
Już wiesz, że to zło? Już skazałeś Banasia? Bo "Gazeta Wyborcza" napisała?
Póki co Banaś stwierdził, że jest to „próba manipulacji, szkalowania i podważania dobrego imienia nie tylko jego osoby,
ale również kierowanych przeze niego instytucji”.
I "w związku z nieprawdziwymi informacjami skieruję sprawę na drogę sądową” – zapowiedział.
Kasowski to może pamiętasz sprawę alg też odgrażał się, że poda sprawę do sądu i gdzie ta sprawa gdzie ten sąd. Zresztą co mnie obchodzi banaś zniszczył Służbę Celną i stworzył ten syf który mamy teraz.
 
Już wiesz, że to zło? Już skazałeś Banasia? Bo "Gazeta Wyborcza" napisała?
Póki co Banaś stwierdził, że jest to „próba manipulacji, szkalowania i podważania dobrego imienia nie tylko jego osoby,
ale również kierowanych przeze niego instytucji”.
I "w związku z nieprawdziwymi informacjami skieruję sprawę na drogę sądową” – zapowiedział.

A jaka jest prawda? To sąd ustali.

Nie bronię Banasia. Nie jest mi bratem ani swatem. I nie obchodzi mnie jego los.
Pokazuję tylko, że nie można ślepo wierzyć w to co napisze "Gazeta Wyborcza".

Czy naruszyłem tym jakiś regulamin, że niektórzy już żądają mojej głowy?
Cennik tego przybytku był dostępny w internecie. Kilka miesięcy temu był też wklejony na tym forum. Możesz wierzyć że Banaś taka gapa, że przez kilka lat nie wiedział co się dzieje w jego kamienicy i dowiedział się o tym od Kittela. Tylko taka gapa nie powinna pełnić najwyższych funkcji kontrolnych w państwie.
 
Cennik tego przybytku był dostępny w internecie. Kilka miesięcy temu był też wklejony na tym forum. Możesz wierzyć że Banaś taka gapa, że przez kilka lat nie wiedział co się dzieje w jego kamienicy i dowiedział się o tym od Kittela. Tylko taka gapa nie powinna pełnić najwyższych funkcji kontrolnych w państwie.
I przez tyle lat Pan Banaś nie sprawdził, iż w jego kamienicy działa szara strefa z którą tak walczy - faktycznie WIELKA GAPA.
 
I przez tyle lat Pan Banaś nie sprawdził, iż w jego kamienicy działa szara strefa z którą tak walczy - faktycznie WIELKA GAPA.
A teraz mu wystarczyło jedynie parę godzin...
 
Witam... tak, barman to zlo wcielone... Za to zlo, krzywde, ktore uczynil nawet wiezienie to zbyt malo... Totalne zaklamanie i nadety mini bufon...
Pozdrawiam 😎
 
A teraz mu wystarczyło jedynie parę godzin...
Od razu widać że człowiek kryształowo uczciwy i w dodatku ma... złotych kolegów.
 
Ostatnia edycja:
Opozycja domaga się podania się do dymisji przez Mariana Banasia, który jako szef NIK jest praktycznie nieusuwalny. Chce też wyjaśnień CBA, które od dłuższego czasu ma sprawdzać oświadczenia majątkowe szefa NIK.
Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/fakty/polska/n...ce=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome


Zapamiętajcie sobie raz na zawsze, Marian Banaś to główny pogromca mafii VAT-owskiej.
Ktoś przez niego stracił miliardy, które rząd @pisorgpl mógł przeznaczyć na programy społeczne.
Irena Szafrańska@ISzafranska

Banaś to ten, który zlikwidował setki "biznesów", głównie VAT-owskich.
Kittel, to cynik, ale też zwykły kretyn, on nie znalazłby ładowarki do Samsunga w Media Markt.
Resztę sobie mądrzy dopowiedzą, a głupim podpowiem, że ktoś Kittelowi tę "aferę" sprzedał.
Piotr Wielgucki@Matka_Kurka

Banaś to bardzo uczciwy człowiek.
Czytaj więcej na: https://wiadomosci.dziennik.pl/poli...kowe-dera-kancelaria-prezydenta-polityka.html

Bertold Kittel, ten od wafelkowego tortu w lesie, chciał się wykazać i zrobił dramatyczny film „Wafelki II”.
Czytaj więcej na: https://www.kontrowersje.net/wafelki_ii_czyli_w_bunkrze_hitlera_bez_zmian
 
Banaś to bardzo uczciwy człowiek.
Czytaj więcej na: https://wiadomosci.dziennik.pl/poli...kowe-dera-kancelaria-prezydenta-polityka.html

Bertold Kittel, ten od wafelkowego tortu w lesie, chciał się wykazać i zrobił dramatyczny film „Wafelki II”.
Czytaj więcej na: https://www.kontrowersje.net/wafelki_ii_czyli_w_bunkrze_hitlera_bez_zmian


Dziennik jest tak samo skrajnie wiarygodny jak Gazeta Wyborcza !

KASowski ostaw temat, jestem przekonany , że już tym się zajmują uprawnione organy !
 
Back
Do góry