• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Koryto plus czy niechlujstwo w oświadczeniach majątkowych Szefa KAS?

A teraz mu wystarczyło jedynie parę godzin...
Post 55 ?
Nie 67?
 

Attachments

  • 67-69.jpg
    67-69.jpg
    248,3 KB · Wyświetleń: 416
"Tłumaczył również skąd ma nieruchomość. - 30 lat temu poznałem żołnierza AK, z którym się zaprzyjaźniłem jeszcze w latach 80., W 2007 roku w umowie dożywocia przekazał mi swoją starą kamienicę rodzinną, którą ja wyremontowałem. Stąd się wziął mój majątek - mówił na antenie TVPInfo."

Taką historię opowiedział minister. To się chyba dopiero zaczyna.
 
Oglądałem wywiad z Banasiem i aż mnie zatkało. No ja p... Już wyobrażam sobie co by było gdybym to ja coś takiego w oświadczeniu majątkowym wpisał. Co za bezczelny typ. Najgorszy szef Służby Celnej. Za jego kadencji 2 strajki celników. Jak to on opowiadał o uczciwości i moralności. A potem afera z algami, potem afera z synem a teraz to. I najgorsze jest to, że włos mu z głowy nie spadnie.
 
"Tłumaczył również skąd ma nieruchomość. - 30 lat temu poznałem żołnierza AK, z którym się zaprzyjaźniłem jeszcze w latach 80., W 2007 roku w umowie dożywocia przekazał mi swoją starą kamienicę rodzinną, którą ja wyremontowałem. Stąd się wziął mój majątek - mówił na antenie TVPInfo."
Witam... Q...wa barman z ryzykiem to mają farta... A to bezdomny przekaże samochód... Teraz kolega przekazał ...kamienicę!!! Że ja nie mam takiego farta... Pewnie ten żołnierz już nie żyje... Tak jak bezdomny z Torunia... Niezła bandyterka w środku Europy... Białoruś została daleko w tyle... Idziemy do wyborów...
Pozdrawiam
 
Urlopik, żeby był czas na mataczenie... Bezczelność...zakłamanie... buta... poziom, przewyższył wielokrotnie dotychczasowe ekipy rządzące, włącznie z głęboką komuną...
 
Jeden dostaje samochody. Kolejny kamienice. Tylko dlaczego mnie nikt nic nie daje😱.
Urlop bezpłatny??? Kpina. Od lutego już wyjaśniają te oświadczenia majątkowe i końca nie widać. Oby do końca kadencji prezesa NIK zdążyli.
 
Do szkoły wojskowej w Dęblinie dostał się 2 miesiące po tym jak odmówił współpracy i pogonił z chaty esbecję. Kamienicę dostał od żołnierza AK. Miał chłop w życiu trochę farta.
 
Ten pomysł z żołnierzem AK, to nowość, która ma odwrócić uwagę od czasu "nabycia" kamienicy.
To było w okresie znanej w Wa-wie i Krakowie afery z nieruchomościami. Można przypomnieć,
że gdy wypłynęła ze skarbówki sprawa kamienicy, także wziął urlop od P. Minister ...
 
Ten pomysł z żołnierzem AK, to nowość, która ma odwrócić uwagę od czasu "nabycia" kamienicy.
To było w okresie znanej w Wa-wie i Krakowie afery z nieruchomościami. Można przypomnieć,
że gdy wypłynęła ze skarbówki sprawa kamienicy, także wziął urlop od P. Minister ...

czas nie tak odległy. pewnie dlatego nie wspomina o tej drobnostce w swoim oficjalnym kombatanckim życiorysie.
 
wg mojej najlepszej wiedzy z wyższą szkołą wojskową za komuny to nie przelotny romans, a małżeństwo na całe życie.

ciekawie zaczyna się robić. może być tak, że fakty są tak kompromitujące, że po prostu lepiej ich nie pokazywać opinii publicznej?

kucnął i uciekł .... ha ha ha ha ha ...
 
Skoro to darowizna od osoby obcej („był moim dobrym znajomym”) to czy w 2000 toku została ona zgłoszona do Urzędu Skarbowego i został odprowadzony podatek od darowizny od osób niespokrewnionych ?
 
ciekawy życiorys miał MB, chyba pełen niedomówień i luk. Taki zdeklarowany i młody opozycjonista a decyduje się na szkołę wojskową pod koniec lat 70-tych...Dostaje się do niej mimo posiadania już kartoteki opozycjonisty w SB, rezygnuje z niej, kiedy ON chce, nie ponosi kosztu nauki w szkole, nie odrabia służby zasadniczej mimo samodzielnej rezygnacji z wojskowej kariery - co w tamtych czasach było prawnie i faktycznie wymagane ...Po kilkunastu latach pracy w NIK nie weryfikuje komu sprzedaje kamienicę (np. w celu ustalenia czy ktoś go nie wykorzystuje w procederze prania brudnych pieniędzy itp.), przez kilka lat nie rozwiązuje umowy przedwstępnej mimo,,że potencjalny nabywca nie dostaje kredytu, wydaje przedmiot transakcji mimo braku transakcji, ale jako najem, sprzedaje w końcu kamienicę obciążoną hipoteką, nie wypełnia dokładnie oświadczeń majątkowych albo ich nie składa wcale (2017), uważa, że zabezpieczenie hipoteczne pożyczki to nie jest zobowiązanie do wykazania itp...
 
A tymczasem na innym forum: Zapaść i brak wiary w cud, nawet do „kamienicy Banasia” nie wpadną na godzinę. Tak nudnej i jednocześnie zabawnej kampanii, jak żyję nie pamiętam. Naprawdę nie chce się wierzyć, że do wyborów zostały trzy niedziele, a tematami kampanii są debilne nagrania zblazowanych komediantów i od wczoraj kamienica Banasia.
 
ciekawy życiorys miał MB, chyba pełen niedomówień i luk. Taki zdeklarowany i młody opozycjonista a decyduje się na szkołę wojskową pod koniec lat 70-tych...Dostaje się do niej mimo posiadania już kartoteki opozycjonisty w SB, rezygnuje z niej, kiedy ON chce, nie ponosi kosztu nauki w szkole, nie odrabia służby zasadniczej mimo samodzielnej rezygnacji z wojskowej kariery - co w tamtych czasach było prawnie i faktycznie wymagane ...Po kilkunastu latach pracy w NIK nie weryfikuje komu sprzedaje kamienicę (np. w celu ustalenia czy ktoś go nie wykorzystuje w procederze prania brudnych pieniędzy itp.), przez kilka lat nie rozwiązuje umowy przedwstępnej mimo,,że potencjalny nabywca nie dostaje kredytu, wydaje przedmiot transakcji mimo braku transakcji, ale jako najem, sprzedaje w końcu kamienicę obciążoną hipoteką, nie wypełnia dokładnie oświadczeń majątkowych albo ich nie składa wcale (2017), uważa, że zabezpieczenie hipoteczne pożyczki to nie jest zobowiązanie do wykazania itp...

jeszcze morawiecki junior go kryje. co jest grane? czy naprawdę jest tak źle z naszym państwem?
 
Trzeba dobrze przejrzeć dokumenty
...bo według mnie to się nadaje na postpowanie w zakresie Nieujawnionych źrodeł przychodów no i w zakresie "prania pieniędzy" przez GIIF. To, że M.B. tak gada, że to "darowizna", no to tylko gadanie i to kompletnie nieprofesjonalne. Dajmy szansę DIAS Kraków i NUCS Kraków.
 
Back
Do góry