Koryto plus czy niechlujstwo w oświadczeniach majątkowych Szefa KAS?

ocI

Użytkownik
Punkty reakcji
2

ocI

Użytkownik
Punkty reakcji
2

cat

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
415
"Biuro przedłużyło o trzy miesiące kontrolę oświadczeń majątkowych szefa resortu finansów Mariana Banasia. Sprawdzanie ma się zakończyć w połowie października – ustalił „Dziennik Gazeta Prawna”

Wtedy, to już się stanie wszystkim wiadome, gdzie można będzie sobie "skoczyć" ...

ksenomorf

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
31
Piękny reportaż o Marianie I jego synu. Jawna bandyterka i nepotyzm. I taki człowiek stał na czele KAS. To my nękamy drobnych przedsiębiorców a on wynajmuje kamienicę znanym bandytom, którzy prowadzą w niej szemraną działalność. I jeszcze szybką kariera jego syna.

Grupa rezerwy

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
59
Może bandyta i sutener, ale na szyi krzyż złoty i mało skromny. Dzisiaj św. Mateusza, Banaś ma problemy, niby nie powinien to być powód do smutku. A jednak smutno.
I jeszcze jedno. Dziękuję odważnym którzy pisali w tym wątku. Cat, szacunek. Nie przypuszczałem że nasza rzeczywistość jest aż tak ponura.
I ten człowiek nazywał kretami przyzwoitych ludzi, których zwolnił ze służby.

tele echo

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
19
Marian Banaś nie wypowiedział się w materiale „Superwizjera”, jednak przesłał oświadczenie do redakcji Money.pl. „Łączenie mojej osoby z działalnością przedstawioną w materiale red. Kittela jest oszczerstwem i pomówieniem. Nie zarządzałem pokazanym w materiale hotelem. Byłem właścicielem budynku, który na podstawie umowy zawartej zgodnie z prawem wynająłem innej osobie. Osoba ta prowadziła tam działalność hotelową. Obecnie nie jestem właścicielem tej nieruchomości” – napisał obecny szef NIK. Banaś dodał, że „materiał odbiera jako próbę manipulacji, szkalowania i podważania dobrego imienia nie tylko jego osoby, ale również kierowanych przeze niego instytucji”. „W związku z nieprawdziwymi informacjami skieruję sprawę na drogę sądową” – zapowiedział.

KASowski

Użytkownik
Punkty reakcji
5

Pewnie, że możesz i tak, ale ...

Ten, kto biernie akceptuje zło, jest tak samo odpowiedzialny jak ten, co je popełnia.
MARTIN LUTHER KING
Już wiesz, że to zło? Już skazałeś Banasia? Bo "Gazeta Wyborcza" napisała?
Póki co Banaś stwierdził, że jest to „próba manipulacji, szkalowania i podważania dobrego imienia nie tylko jego osoby,
ale również kierowanych przeze niego instytucji”.
I "w związku z nieprawdziwymi informacjami skieruję sprawę na drogę sądową” – zapowiedział.

A jaka jest prawda? To sąd ustali.

Nie bronię Banasia. Nie jest mi bratem ani swatem. I nie obchodzi mnie jego los.
Pokazuję tylko, że nie można ślepo wierzyć w to co napisze "Gazeta Wyborcza".

Czy naruszyłem tym jakiś regulamin, że niektórzy już żądają mojej głowy?

stefan 123

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
78
Póki co Banaś stwierdził, że jest to „próba manipulacji, szkalowania i podważania dobrego imienia nie tylko jego osoby,
I "w związku z nieprawdziwymi informacjami skieruję sprawę na drogę sądową” – zapowiedział.
Kasowski to może pamiętasz sprawę alg też odgrażał się, że poda sprawę do sądu i gdzie ta sprawa gdzie ten sąd. Zresztą co mnie obchodzi banaś zniszczył Służbę Celną i stworzył ten syf który mamy teraz.

Grupa rezerwy

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
59

A jaka jest prawda? To sąd ustali.

Nie bronię Banasia. Nie jest mi bratem ani swatem. I nie obchodzi mnie jego los.
Pokazuję tylko, że nie można ślepo wierzyć w to co napisze "Gazeta Wyborcza".

Czy naruszyłem tym jakiś regulamin, że niektórzy już żądają mojej głowy?
Cennik tego przybytku był dostępny w internecie. Kilka miesięcy temu był też wklejony na tym forum. Możesz wierzyć że Banaś taka gapa, że przez kilka lat nie wiedział co się dzieje w jego kamienicy i dowiedział się o tym od Kittela. Tylko taka gapa nie powinna pełnić najwyższych funkcji kontrolnych w państwie.

Drogowiec

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
48
Cennik tego przybytku był dostępny w internecie. Kilka miesięcy temu był też wklejony na tym forum. Możesz wierzyć że Banaś taka gapa, że przez kilka lat nie wiedział co się dzieje w jego kamienicy i dowiedział się o tym od Kittela. Tylko taka gapa nie powinna pełnić najwyższych funkcji kontrolnych w państwie.
I przez tyle lat Pan Banaś nie sprawdził, iż w jego kamienicy działa szara strefa z którą tak walczy - faktycznie WIELKA GAPA.

Skarbowiec Nieetosowy

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
81
I przez tyle lat Pan Banaś nie sprawdził, iż w jego kamienicy działa szara strefa z którą tak walczy - faktycznie WIELKA GAPA.
A teraz mu wystarczyło jedynie parę godzin...

Hunter1

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
37
Witam... tak, barman to zlo wcielone... Za to zlo, krzywde, ktore uczynil nawet wiezienie to zbyt malo... Totalne zaklamanie i nadety mini bufon...
Pozdrawiam 😎

Grupa rezerwy

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
59
A teraz mu wystarczyło jedynie parę godzin...
Od razu widać że człowiek kryształowo uczciwy i w dodatku ma... złotych kolegów.

Ostatnia edycja:

tele echo

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
19

KASowski

Użytkownik
Punkty reakcji
5
Opozycja domaga się podania się do dymisji przez Mariana Banasia, który jako szef NIK jest praktycznie nieusuwalny. Chce też wyjaśnień CBA, które od dłuższego czasu ma sprawdzać oświadczenia majątkowe szefa NIK.
Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-nowy-tydzien-w-polityce-wyjasnienia-szefa-nik-zdominuja-poli,nId,3217252#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Zapamiętajcie sobie raz na zawsze, Marian Banaś to główny pogromca mafii VAT-owskiej.
Ktoś przez niego stracił miliardy, które rząd @pisorgpl mógł przeznaczyć na programy społeczne.
Irena Szafrańska@ISzafranska
Banaś to ten, który zlikwidował setki "biznesów", głównie VAT-owskich.
Kittel, to cynik, ale też zwykły kretyn, on nie znalazłby ładowarki do Samsunga w Media Markt.
Resztę sobie mądrzy dopowiedzą, a głupim podpowiem, że ktoś Kittelowi tę "aferę" sprzedał.
Piotr Wielgucki@Matka_Kurka
Banaś to bardzo uczciwy człowiek.
Czytaj więcej na: https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/608308,prezes-nik-banas-oswiadczenie-majatkowe-dera-kancelaria-prezydenta-polityka.html

Bertold Kittel, ten od wafelkowego tortu w lesie, chciał się wykazać i zrobił dramatyczny film „Wafelki II”.
Czytaj więcej na: https://www.kontrowersje.net/wafelki_ii_czyli_w_bunkrze_hitlera_bez_zmian

Burack

Użytkownik
Punkty reakcji
24
Banaś to bardzo uczciwy człowiek.
Czytaj więcej na: https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/608308,prezes-nik-banas-oswiadczenie-majatkowe-dera-kancelaria-prezydenta-polityka.html

Bertold Kittel, ten od wafelkowego tortu w lesie, chciał się wykazać i zrobił dramatyczny film „Wafelki II”.
Czytaj więcej na: https://www.kontrowersje.net/wafelki_ii_czyli_w_bunkrze_hitlera_bez_zmian

Dziennik jest tak samo skrajnie wiarygodny jak Gazeta Wyborcza !

KASowski ostaw temat, jestem przekonany , że już tym się zajmują uprawnione organy !

Do góry