• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Koryto plus czy niechlujstwo w oświadczeniach majątkowych Szefa KAS?

Tak się robi karierę w u "prawych i sprawiedliwych". Oczywiście Tatuś w tym palców nie maczał. Nepotyzmem i kumoterstwem wali na odległość.

 
"Pancerny" może się za chwilę okazać "Papierowym". Powinno mu się jeszcze dołożyć za nas i odświeżyć publicznie jak zniszczył naszą Służbę i pozbawił środków do życia setki funków i poniżył ucywilnionych. To mój Apel do Zarządu związku. Lepszej okazji nie będzie.

 
"Pancerny" może się za chwilę okazać "Papierowym". Powinno mu się jeszcze dołożyć za nas i odświeżyć publicznie jak zniszczył naszą Służbę i pozbawił środków do życia setki funków i poniżył ucywilnionych. To mój Apel do Zarządu związku. Lepszej okazji nie będzie.


daj spokój, zarząd nie ma ani ochoty, ani możliwości . ponieważ rządzący z każdej opojcji wyznają materializm partyjny z domieszką rodzinnego.

jedyną rzeczą, która w tej sprawie będzie miała znaczenie, to wpływ na opinię publiczną i sondaże wyborcze.

maniuś się bardzo stara, trzeba mu to przyznać. przed zesłaniem na z góry upatrzone pozycje miał dostęp i zrobił w niku, co mu kazali.

a może jakaś nowa myśl się w jego główce ulęgła? jakaś teoria relatywizacji pojęcia własności indywidualnej ;) ?

kto wie, kto wie, co tam kelner w rabce do tych alg dodał :) ?

kto wie, kto wie, co tam kelner w rabce do tych alg dodał :) ?
 
Tak się robi karierę w u "prawych i sprawiedliwych". Oczywiście Tatuś w tym palców nie maczał. Nepotyzmem i kumoterstwem wali na odległość.

Zostawcie chłopaka. Z czegoś kredyt BOŚowi musiał spłacać. 2,6 mln to i rata wysoka. Tylko po co brać kredyt pod hipotekę kamienicy, którą planuje się sprzedać i to w wysokości zbliżonej do jej wartości? Może żeby pomóc komuś ją kupić i wymiksować się ze "zreprywatyzowanej" nieruchomości ojcu. Zmył się z wojska to myślał że i z trefnej kamienicy się uda.
E, nie, bez sensu.
Ciekawe czy minister z pieniędzy za kamienicę zapalił chociaż świeczkę na grobie przyjaciela z Kedywu.
 
Ostatnia edycja:
Nepotyzmem i kumoterstwem wali na odległość.
A to Ciebie dziwi? Każdy z nas może podać co najmniej kilka takich przykładów, gdzie całe rodziny robią kariery w firmie. Dookoła nas.
Awanse, stanowiska i podwyżki. Za nazwisko, za pokrewieństwo, za usługi, czy wreszcie w rewanżu - wszak rodziny gdzieś pracują.

Osoba która twierdzi że jest inaczej, jest albo kłamcą, albo głupcem.
 
Przecież żołnierz, to tylko pretekst!
Znając życie przypuszczam, że nawet nie wie gdzie tamten został pochowany ...
Wiem, ale żołnierza wspominam, bo urzekła mnie ta historia "pana z AK, z Kedywu, zasłużonego, naprawdę wielkiego patrioty". Gdyby chciał za swoje szczęście podziękować prawowitym właścicielom rezydencji pewnie musiałby pojechać do Oświęcimia.
 
1258053657_by_pomyluna9_600.jpg


Jednakowoż przyznacie że historia jest wzruszająca.... Tyle dobra w tym okrutnym świecie.
Jedno mnie zastanawia, skoro od gościa w mundurze dostał kamienicę, skąd taka niechęć do innych w mundurach?
 
Wiem, ale żołnierza wspominam, bo urzekła mnie ta historia "pana z AK, z Kedywu, zasłużonego, naprawdę wielkiego patrioty". Gdyby chciał za swoje szczęście podziękować prawowitym właścicielom rezydencji pewnie musiałby pojechać do Oświęcimia.

Cóż, kamienicę "udało się sprzedać", a to tym razem być może błąd. (?!)

Kto inny będzie się zajmował kwestią jej pierwotnego "nabycia", kto inny jej przychodami z czasu
wiadomej własności, a jeszcze kto inny sprawdzi kwestię zbycia oraz należnych podatków ...
 
żołnierz to chyba właściwe określenie :). naprawdę zaczyna śmierdzieć, tak jak zmycie się z wojska :cool:. ciekawe, jaką miał przy tym kryszę i co obiecał w zamian. naprawdę, wiem co piszę, choć z ostrożności procesowej zaznaczyć muszę, że to tylko spekulacja bez oparcia w znajomość faktów.

chyba że na żółte papiery mu się udało czerwonego kiwnąć. bo kucanie z obrotowym uderzeniem nie powaliło by nawet komara, o 8 esbekach nie wspominając.
 
Pokaż załącznik: 6507

Jednakowoż przyznacie że historia jest wzruszająca.... Tyle dobra w tym okrutnym świecie.
Jedno mnie zastanawia, skoro od gościa w mundurze dostał kamienicę, skąd taka niechęć do innych w mundurach?
Jeden wielki patriota nie mógł przecież dostać kamienicy od babci której robił zakupy, musiał od innego wielkiego patrioty.
 
Jednakowoż przyznacie że historia jest wzruszająca.... Tyle dobra w tym okrutnym świecie.
Jedno mnie zastanawia, skoro od gościa w mundurze dostał kamienicę, skąd taka niechęć do innych w mundurach?

Nazwij to "po imieniu" - nienawiść do celników!
Odpowiedź powinna być prosta - ojciec rzeczonego zasłynął w okolicach Piekielnika jako ... przemytnik ...
 
 
Wiecie, mnie interesuje jeszcze jeden drobiazg... Mały, drobny szczegół.... Jako szef KAS czy obecnie - NIK - musiał przejść weryfikację pod względem dopuszczenia do materiałów wrażliwych... Jak on to zrobił z takimi znajomościami i takimi interesami - o przeszłości rodzinnej nie piszę - bo nie wiem, nie oceniam.
W każdym razie, dobra zmiana na całego.
 
Wiecie, mnie interesuje jeszcze jeden drobiazg... Mały, drobny szczegół.... Jako szef KAS czy obecnie - NIK - musiał przejść weryfikację pod względem dopuszczenia do materiałów wrażliwych... Jak on to zrobił z takimi znajomościami i takimi interesami - o przeszłości rodzinnej nie piszę - bo nie wiem, nie oceniam.
W każdym razie, dobra zmiana na całego.

To za mało chyba...

Weryfikacja inna jest dla dostępu do materiałów poufnych, zastrzeżonych, tajnych i ściśle tajnych

Kto jak nie m.in. szef NIK czy min fin ma mieć dostęp do materiałów ściśle tajnych

O kant d..y taką weryfikację...
 
ja tam bym przyjrzał się darczyńcy.

w jakich okolicznościach wszedł w posiadanie kamienicy, ect.

wiecie, o czym myślę.
 
Wiecie, mnie interesuje jeszcze jeden drobiazg... Mały, drobny szczegół.... Jako szef KAS czy obecnie - NIK - musiał przejść weryfikację pod względem dopuszczenia do materiałów wrażliwych... Jak on to zrobił z takimi znajomościami i takimi interesami - o przeszłości rodzinnej nie piszę - bo nie wiem, nie oceniam.
W każdym razie, dobra zmiana na całego.
Przepraszam, że Cię poprawiam. Nie umniejszaj ministrowi. Mówimy o: Szefie Służby Celnej, Generalnym Inspektorze Informacji Finasowej, Szefie Krajowej Administracji Skarbowej, Pełnomocniku rządu ds. zwalczania nieprawidłowości finansowych na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej lub Unii Europejskiej, Prezesie Najwyższej Izby Kontroli.
Edit: zapomniałem o Ministrze Finansów.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry