• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Koronawirus

Pani Halinka będzie tam siedzieć do 60 roku życia a ja już jestem na emeryturze - nie ma między nami równości ;).
Tak, będzie siedzieć....bo ta "Pani Halinka" ma plecaczek i pracuje na swoją "zasłużoną emkę" nawet jak ma 60+... i kasę 2x większą od Twojej emki.
Normalne "Halinki" ledwie wiążą koniec z końcem i składają ofiarę:mad:, też w ramach "porozumienia". Zdrowia.:alien:
 
Tak, będzie siedzieć....bo ta "Pani Halinka" ma plecaczek i pracuje na swoją "zasłużoną emkę" nawet jak ma 60+... i kasę 2x większą od Twojej emki.
Normalne "Halinki" ledwie wiążą koniec z końcem i składają ofiarę:mad:, też w ramach "porozumienia". Zdrowia.:alien:
Zapewniam Cię, iż moja emka mi w zupełności na wszystko wystarcza, pani Halince absolutnie niczego nie zazdroszczę mimo tego że ma plecaczek - widzisz taki (jak mówił Janek Ziobro) - luz w dupie uzyskałem na emeryturze, który służy dobrze mojemu zdrowiu szczególnie psychicznemu.
 
Zapewniam Cię, iż moja emka mi w zupełności na wszystko wystarcza, pani Halince absolutnie niczego nie zazdroszczę mimo tego że ma plecaczek - widzisz taki (jak mówił Janek Ziobro) - luz w dupie uzyskałem na emeryturze, który służy dobrze mojemu zdrowiu szczególnie psychicznemu.
Ok, tylko "Pani Halince" zdrowie psychiczne też nie szwankuje....z otoczeniem bywa różnie, w tym cały szkopuł:unsure:
 
Mi raczej chodziło, że nic więcej przy obecnej Szefowej nie otrzymany. Emerytury to była ostatnia rzecz.

Przepraszam Cię Aplikant . Nie myl zasług . Rzeczkowska miała , gowno do gadania w sprawie naszych emerytur . Emerytury to tylko i wyłącznie zasługa Przewodniczącego ZZ Celnicy .pl i oddolnej akcji "starych" "niezawodnych" CELNIKÓW .
Widzisz co szefowa Ci dała ? Nie będę przeklinać ................
 
To, że szefowa nam nic nie dała to jeszcze nic. Najgorsze jest to, że jej działania moga świadczyc o tym, że robi wszystko, żeby przypadkiem nasz los sie nie polepszył.
Nie mamy coś szczęścia do szefów
No tak, ale szefowa jest tylko jedna, ups osamotniona. Walczy jak lwica...o swoje lica, uśmiecha się wszędzie...jakoś to będzie:devilish:
 
1610725916878.png
 
Jednak zostaliśmy włączeni do grupy I szczepień na podstawie
ROZPORZĄDZENIE
RADY MINISTRÓW
z dnia 14 stycznia 2021 r.
zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów
w związku z wystąpieniem stanu epidemii
 
Jednak zostaliśmy włączeni do grupy I szczepień na podstawie
ROZPORZĄDZENIE
RADY MINISTRÓW
z dnia 14 stycznia 2021 r.
zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów
w związku z wystąpieniem stanu epidemii
Zgadza się. Funkcjonariusze. Pytanie co z tymi, z których mundur zdarto...
 
Zgadza się. Funkcjonariusze. Pytanie co z tymi, z których mundur zdarto...
A co ma być ?!
Dla "kolegów" - funków - często nie istnieją i są już obcymi.
Dla "kolegów" - cywili - często są wrogami i zwykle obcymi.
Dla władzy - odpad, którego lepiej się pozbyć, bo jeszcze wzbudzi wyrzuty sumienia ...
 
Znam bardzo dobrze to podłe uczucie cat, przez 3 lata ciągnęło w dół. Udało się wrócić do służby ale to już nie to samo. Pisałem w innym temacie co się ze mną działo przez lata i w tym roku karuzela nadal. Nie wiem jak to będzie przez najbliższe miesiące - bo tak odliczam czas do , jak zakładam wolności - przyszłość raczej krótka w moim przypadku.
Bardzo współczuje wszystkim ucywilnionym którzy zostali upodleni nie z własnej woli.
Upokorzenie i hańba za to co się stało w 2017r. .....

1610823627137.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Liczyłem że nie będę musiał prostować - nie o tych "klientów" chodzi. Jasne już teraz powinno być.
 
A co ma być ?!
Dla "kolegów" - funków - często nie istnieją i są już obcymi.
Dla "kolegów" - cywili - często są wrogami i zwykle obcymi.
Dla władzy - odpad, którego lepiej się pozbyć, bo jeszcze wzbudzi wyrzuty sumienia ...
nie wzbudzi. Z reszta nie miał by czego.
 
Back
Do góry