• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Kiedy Nagrody I Jak Wysokie????

:)dzisiaj ZZ otrzymały z kadr rozdysponowanie na poszczególne UC,IC pieniędzy na nagrody jest to 1/2 tzw "3%-ówki". Zestawienia to rozesłałem do UC. W UC II wisi na tablicy ogłoszeń. Po konkrety podziałów odsyłam do REGULAMINU PREMIOWANIA-na pewno jest na Corinti w dziale decyzje dyr.IC
Nie zapominajmy, że pierwej mają być wypłacone ekwiwalenty za wczasy (do końca czerwca), a dopiero potem owe nagrody (rozmawiałem o tym z Kadrową i obiecała,że bardzo się postara wypłacić w pierwszej dekadzie lipca)
 
kaska na wakacje

Będzie dodatkowa "kaska" na nagrody:eek:. Z informacji uzyskanych w kadr wynika że na etat przypada 420 zł (brutto):D. Do 10.07.08r. wszystkie ZZ działajace w IC mają przedstawić dyr. jednolite stanowisko:rolleyes:.
 
Tak się może stać pod warunkiem, że z rozdysponowania zostaną wyłączone pewne osoby (np.objęte postępowaniem dyscyplinarnym,chore pow.30 dni-tak to nie pomyłka,regulamin mówi o 21 ...). Wtedy tak, dla funkcjonariuszy przypadnie ok.460 , dla cywili ok.440, dla obsługi 420.
Dzisiaj przedstawiciele ZZSC rozmawiali z dyr.IC (w obecności Kalskiej) na ten temat. Dyrektor otrzymał pisemne stanowisko ZZ.
 
No i co z tymi 300 pln co miały być dodatkowo???
bo mnie się ludziska z urzędu pytają. Jacku wiadomo coś o terminie kiedy to wpłynie na konto???
 
oszczędności

w tej sprawie ZZSC w Łodzi pisał już do FZZSC. Temat ten będzie poruszony na najbliższym spotkaniu z SSC (w tym tygodniu). Będzie również podnoszony temat informacji jaka ukazała się na Coryntii o awansach w IC Gdańsk-czyżby tamtejszy dyr. opierał się na innych, nieznanych nam przepisach o awansach i dysponował dodatkowymi :eek:, magicznymi pieniędzmi?
 
oszczędności

Jak obiecałem, tak zrobiłem. SSC był zdziwiony, że IC nie wypłaciła w/w oszczędności. Wystarczyła rozmowa, a dzisiaj proszę zaglądam do swojego rachunku bankowego i są :D. Jak widać (nauka to dla mnie) nie należy się bać rozmawiać ... :rolleyes:
 
BJ nie myśl że masz do czynienia z debilami.
Kto ma uwierzyć ze wypłata 333 zł to Twoja zasługa?
Bo na pewno nie ja!!!
Twoją zasługą jest to że zamiast 400 - 500 zł na rękę z tegorocznej podwyżki (tak jak we większości izb) dostałem całe 234!!!
I to jest Twoja zasługa!
Nawet nie miałeś cywilnej odwagi przyznać się na forum tak jak zrobił to S.Siwy ile ty i twój zastępca wyrwaliście dla siebie.
Twój dialog ze mną ograniczał sie do próby rozszyfrowania kim jestem.
Pozdrowienia dla wszystkich nie związkowców.
 
Nigdzie nie twierdziłem, że to moja zasługa. Nazwijmy to szczęśliwym zbiegiem okoliczności. Rozmawiałem w południe w MF z SSC o opóźnieniach w wypłacie na terenie naszej IC (bo do tego się tutaj na forum zobowiązałem). Następnego dnia zobaczyłem na koncie, że IC wypłaciła-to są fakty i tyle.
Kol Stalker2 nie uważam żebyś był debilem. Mam nadzieję, że nigdzie nie dałem temu wyrazu-chyba się zgodzisz ze mną.
Proces rozdysponowania podwyżek nie został jeszcze zakończony (zostały jeszcze wrześniowe awanse-czytaj podpisane porozumienie:rolleyes:), więc nie ma co dzielić włosa na czworo.
Jeżeli tak bardzo Tobie zależy to wyjawię tobie tą słodką tajemnicę iż dostałem tylko kwotę gwarantowaną :D. Nie mam bladego pojęcia ile dostał kolega z sąsiedniego biurka, a co dopiero mój kolega z-ca. Jakoś nikt mi się w tej materii nie zwierzał. Owszem z kadr ZZ dostały zakodowane wykazy zarobków ludzi przed I etapem podwyżek-są ogólnodostępne dla wszystkich członków ZZSC.
W kwestii rozdziału w/w środków to na palcach jednej ręki można policzyć IC w których "wszyscy" dostali po równo-to są już fakty, nie czyjeś widzimisię.
W kwestii rozszyfrowania kto się kryje pod nikiem Stalker2-to mi to po prostu wisi. Jeżeli ktoś pisze ciekawie to jest mi obojętne czy nazywa się Kowalski, Kozłowska, Kwinto ... i czy pracuje w kontroli, orzecznictwie ... Wymyślono fora internetowe właśnie po to aby anonimowo każdy mógł bez skrępowania wyrazić to, co go gryzie i tyle:cool:. Mam nadzieję, że kolega/koleżanka nie jest zwolennikiem "spiskowej teorii dziejów":mad:
 
no może BJ ty masz i na co czekać... nie wszystkich jednak "kampania wrześniowa" obejmuje. o takich żabkach też trzeba pomyśleć...
 
Jeżeli masz kolego jakieś przecieki z IC o wrześniowych awansach to podziel się z nami. U mnie w referacie (RPA) wrzesień to bardzo, ale to bardzo odległy termin i jeżeli ktoś chce przeżyć duży skok adrenaliny to zapraszam do UCII na przyjmowanie deklaracji AKC-U. ZZ na pewno dopilnują rozdysponowania wszystkich pieniędzy przekazanych z MF-po zakończeniu całego procesu.:cool:
 
Tylko nie zapominaj BJ ze około 70% funkcjonariuszy IC Łódź to Młodzi w służbie przygotowawczej którzy o jakichkolwiek awansach mogą zapomnieć!!! Tak więc pytam się na co poszło po 200 z ich i moich (ja również jestem w służbie przygotowawczej i nawet na 30 pln równania kominów sie nie załapałem:eek:) obiecanych 500??
Na awanse i podwyżki dla waszego towarzystwa wzajemnej adoracji??
A co do Twojej odpowiedzi na mój wcześniejszy post to:
1. Skoro nie miałeś nic wspólnego z wypłatą sierpniowych nagród to nie sugeruj ze dzięki tobie one wpłynęły. Wiem że wprost tego nie napisałeś ale sugestia była ze to twoja zasługa.

2. Co do podwyżek wrześniowych to czytaj wstęp :)

3. Skoro wisi Ci kim jestem to po co ci był mój indywidualny nr który mam na pasku przed nazwiskiem po którym bez problemu w księgowości powiedziano by Ci kim jestem (to chyba wtedy myślałeś że masz do czynienia z Debilem :D)kiedy pytałem ile dostanę podwyżki (jak nie pamiętasz to proponuje prześledzić historię).
Pozdrawiam
 
wyluzuj

Jeszce tylko 4 miesiące i wszyscy obudzicie się w krainie wiecznej szczęśliwości.Każdy z was bedzie zarabiał tyle samo co naczelnik i robił to samo co ekspert w intrastacie. A ty Jacek nie szukaj jeleni co będą naprawiać ten bałagan za hamulcowych panią i pana I zastępcę kasujących dwa razy wiecej od skc . Znasz hasło przewodnie , że jak się nie podoba to się należy zwolnić. Poproś aby pani i pan I naczelnikowstwo umieścili taki napis na drzwiach.Najlepiej"Stronom i firmom wstęp wzbroniony". Biorąc ich dokonania na gruncie komplikowania życia stronom i funkcjonariuszom, to nikt się nie zdziwi co najwyżej jak zwykle puknie sie w czoło i wzruszy ramionami.Tu są rezerwy, przecież ładnie będą wyglądali w nowych mundurkach na okienku.Jak misie.Już widzę jak rozmawiają z ludźmi. I pasuje do nich "A teraz drogie dzieci pocałujcie misia w d..."
 
Jeżeli masz kolego jakieś przecieki z IC o wrześniowych awansach to podziel się z nami. U mnie w referacie (RPA) wrzesień to bardzo, ale to bardzo odległy termin i jeżeli ktoś chce przeżyć duży skok adrenaliny to zapraszam do UCII na przyjmowanie deklaracji AKC-U. ZZ na pewno dopilnują rozdysponowania wszystkich pieniędzy przekazanych z MF-po zakończeniu całego procesu.:cool:

nie lawiruj Black Jack bo z debilami nie masz doczyneinia (ale to juz ci uswiadomił Stalker na tym forum). kasa na awanse i podowyzki dla starszych i kierownictwa jest rowniez a moze szczegolnie z podwyżek Młodych koleżanek i kolegów dlatego troszkę pokory!

co do AKC-U to znam równie fascynujące zajęcia. nie mowilem i nie mowie ze to łatwe, ale u nas mało co jest łatwe i przyjemne.

co zas się tyczy tajemnje wiedzy na temat podwyzek i awansów to sa bliżźsi na tym forum którzy juz w trakcie procederu ukradzenia nam połowy podwyżki wiedzieli że nie robia tego za darmo:mad:
 
Back
Do góry