• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Funkcjonariusz - Kierowca Odpowiedzialność, Dodatek?

Mogę prosić o namiary jakieś? Bo u mnie w oddziale umywają ręce, niby coś takiego jest, ale jak poprosiłam o wniosek to dostałam odpowiedź, że każdy ubezpiecza się indywidualnie i muszę sama znaleźć ubezpieczyciela... Hestia tego nie ma, PZU też nie. Gdzie więc się ubezpieczacie?
 
Mogę prosić o namiary jakieś? Bo u mnie w oddziale umywają ręce, niby coś takiego jest, ale jak poprosiłam o wniosek to dostałam odpowiedź, że każdy ubezpiecza się indywidualnie i muszę sama znaleźć ubezpieczyciela... Hestia tego nie ma, PZU też nie. Gdzie więc się ubezpieczacie?
Dzień dobry,
NFS oferuje ubezpieczenie OC zawodowe w Hestii, które zawiera m.in. ochronę z tytułu szkód w mieniu powierzonym Ubezpieczonemu przez pracodawcę /zleceniodawcę polegające na jego uszkodzeniu lub zniszczeniu w tym szkody w samochodach służbowych, laptopach, telefonach komórkowych itp. Składki roczne wynoszą od 80 zł do 112 złotych w tym składka członkowska, która wynosi 12 zł rocznie. Więcej informacji znajduje się na stronie https://e-nfs.pl/ubezpieczenia/oc-funkcjonariuszy-publicznych-urz. Do ubezpieczenie może przystapic nawet jedna osoba, wszystko odbywa się on-line. Obecnie NFS zrzesza kilka tysięcy Funkcjonariuszy z całej Polski.
Jeżeli chodzi o temat tych 10 000 zł składki płatnej do Hestii, to po pierwsze składka dotyczy NFS jako Ubezpieczającego, a nie poszczególnych funkcjonariuszy, a po drugie to jest inne ubezpieczenie (OC Funkcjonariuszy - dla osób podejmujących decyzje administracyjne).
 

Attachments

  • OC zawodowe ulotka.pdf
    3,1 MB · Wyświetleń: 94
Back
Do góry