• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

"Europejskie" warunki w UC Katowice

A mnie marzy się prawdziwa zdrowa administracja fachowo zarządzana i opłacana.Te marzenia nie spełnia się niestety przez najbliższe 20 lat dlatego już za niedługo zrobię to co miałem już dawno zrobić , pierwszy krok wykonałem i muszę powiedzieć że zaskoczony jestem/ pozytywnie/ ofertami. Koledzy/nki/ bierzmy swoje życie zawodowe w swoje ręce , dość wciskania ciemnoty.
 
Wiem że mój naczelnik który jest w każdym calu fachowcem (są jeszcze tacy ale w mniejszości) też zaczął się rozglądać za pracą , jeżeli on odejdzie to nie ma rady trzeba będzie sobie też coś szukać bo już widzę kto by mógł być moim szefem , strach pomyśleć ( super fachowiec z super mejscowości bo tam jest tylko kużnia talentów)
 
Nie bój się twój naczelnik nie odejdzie. Tacy nie odchodzą nigdy :lol: A Jak odchodzą to na mniej lub bardziej eksponowane stanowiska i funkcje albo robią się z nich tacy: przyczajony tygrys, ukryty smok.
 
Nie mierz jażdego jedną miarą , to jest gość który nie przykleił się do stałka , natomiast jest to człowiek na właściwym stanowisku ale niestety nie we właściwym czasie.
 
Nie wątpie w tego naczelnika ale jeszcze nie słyszałem i nie widziałem w tej izbie aby ktoś z władz starych czy nowych dobrowolnie lub honorowo, a tym bardziej na znak protestu zrezygnował.
 
trochę z innej beczki. Czy ktoś mi umie odpowiedzieć jak to jest z tymi premiami . Za Stara mówiono że jest komflikt ze związkami, ale teraz widać jest podobnie . znów kołysanka nastrojów dziwne proporcje. Co jest grane?
 
Stare ,nowe korytko jest jedno oto jest odpowiedż.Czego się spodziewałeś sprawiedliwości? po kim? myślisz że kogoś obchodzi dola zwykłego zola nie ,
 
Back
Do góry