• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Sławku napisz o co chodzi bo się zaczynam gubić. To czego pilnuje ZZ Celnicy.pl. Chyba trzeba się wytłumaczyć. Chyba, że to całe gadanie to tylko ustawka, to zastanowić się trzeba nad rozwiązaniem Celników.pl. Rozgoryczony, oszukany po raz setny.
 
Minister Kamińki odpowiadając na pytanie o rozszerzenie kręgu funkcjonariuszy o m.in FC stwierdził, że na razie nie, może w przyszłości, jak zobaczą jak dodatki motywacyjne sprawdzą się w praktyce. I po temacie
Solidarność cywili z nami nie pozwoli 🤭
 
1594744990674.jpeg
 
Wysłuchałem ministra Kamińskiego który zapytany przez posła-członka komisji o objęcie dodatkiem motywacyjnym funkcjonariuszy straży marszałkowskiej oraz służby celnej stwierdził, że podjęto decyzję o włączeniu do tego projektu tylko służby więziennej. Minister dodał, że być może w przyszłości pozostałe służby mundurowe przystąpią do takiego programu. Podczas swojego wystąpienia minister kilkukrotnie powtarzał, że jest to wykonanie zobowiązania z porozumienia z federacją zzsm. Można było wyczytać między wierszami, że innych służb to nie dotyczy bo nie są stroną porozumienia. podobnie wypowiadano się w kontekście art 15 a o którym mówił przewodniczący Jankowski. Niestety nie usłyszałem aby przedstawiciel federacji zzsm napomknął coś o służbie celnej. Może mi to umknęło ale wątpię.
 
A niby czemu miał coś wspomnieć o funkcjonariuszach Służby Celnej. Jak Z.Z. celników mają to w głębokim poważaniu. To mógł pomyśleć, że celników te rozwiązania nie interesują.
 
A niby czemu miał coś wspomnieć o funkcjonariuszach Służby Celnej. Jak Z.Z. celników mają to w głębokim poważaniu. To mógł pomyśleć, że celników te rozwiązania nie interesują.
Pamiętam, że w Warszawie na pikiecie stali wraz z nami, pamiętam, że 2018 nasze środowisko poparło ich postulaty. Dlatego troche się zdziwiłem.
 
Sławku napisz o co chodzi bo się zaczynam gubić. To czego pilnuje ZZ Celnicy.pl. Chyba trzeba się wytłumaczyć. Chyba, że to całe gadanie to tylko ustawka, to zastanowić się trzeba nad rozwiązaniem Celników.pl. Rozgoryczony, oszukany po raz setny.
daj spokój człowiekowi, pisał, ze jest na urlopie
 
Tak zaczynam odbierać nasze związki zawodowe.
Możecie mnie zbanować, usunąć. Jak nie chcecie reprezentować funkcjonariuszy to miejcie na tyle odwagi i to napiszcie.
 
Wychodzi jedno.
Jak coś, to wszystkie oczy na Pana Sławomira. Czy to jest związek rządzony jednoosobowo? Gdzie jest zarząd?
Ilekroć zadaje się tu jakiekolwiek pytanie, to odpowiada Pan Sławomir. Reszta nawet jak pytanie jest kierowane do nich bezpośrednio nie raczy się nawet pochylić nad odpowiedzią.
Właśnie po to jest zarząd, że jak jest chociażby sezon urlopowy, to dalej można działać. Zarząd w obecnej formie chyba nie ma sensu.
 
Wychodzi jedno.
Jak coś, to wszystkie oczy na Pana Sławomira. Czy to jest związek rządzony jednoosobowo? Gdzie jest zarząd?
Ilekroć zadaje się tu jakiekolwiek pytanie, to odpowiada Pan Sławomir. Reszta nawet jak pytanie jest kierowane do nich bezpośrednio nie raczy się nawet pochylić nad odpowiedzią.
Właśnie po to jest zarząd, że jak jest chociażby sezon urlopowy, to dalej można działać. Zarząd w obecnej formie chyba nie ma sensu.
Z tego co mi wiadomo to zarząd działa @Lama i ma on sens wbrew pozorom.
Sławku jak już w innym temacie określiłem że należy krytykować konstruktywnie to proszę jak następnym razem będziesz na urlopie to wyznacz zastępcę który będzie udzielał info na celnicy.pl Ponieważ brak info powoduje u niektórych ogromne frustracje.
 
Wychodzi jedno.
Jak coś, to wszystkie oczy na Pana Sławomira. Czy to jest związek rządzony jednoosobowo? Gdzie jest zarząd?
Ilekroć zadaje się tu jakiekolwiek pytanie, to odpowiada Pan Sławomir. Reszta nawet jak pytanie jest kierowane do nich bezpośrednio nie raczy się nawet pochylić nad odpowiedzią.
Właśnie po to jest zarząd, że jak jest chociażby sezon urlopowy, to dalej można działać. Zarząd w obecnej formie chyba nie ma sensu.

Wysuwa się z tego konstruktywna propozycja .
Osoby reprezentujące ZZCelnicy w IAS-ach powinny więcej się angażować na forum . To one znają sytuację na miejscu , mają niezbędne informacje .
Trzeba chyba trochę ich ośmielić . Zapraszamy do rozmów .
 
Back
Do góry