• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

[QUOTE="zasańczyk, post: 189439, member: 8479"]
Mam pytanie. Czy ktoś stawał na komisję lekarską po przejsciu na emeryturę. Jak ona wyglada i czego się można spodziewać? Z góry dzięki za info na forum ewent. na priv.


Jutro sądny dzień, komisja o 9. Dokumentacja chorobowa przygotowana. Papiery mocne , ale jak będzie jutro wieczorem coś napiszę.
Życzenia dla wszystkich kobiet w Służbie i poza nią.
[/QUOTE]
 
Szkoda, że mf nie widzi potrzeby włączenia się do prac i motywowania funkcjonariuszy SCS na analogiczbych zasadach jak MSW.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
 
[QUOTE="zasańczyk, post: 189439, member: 8479"]
Mam pytanie. Czy ktoś stawał na komisję lekarską po przejsciu na emeryturę. Jak ona wyglada i czego się można spodziewać? Z góry dzięki za info na forum ewent. na priv.


Jutro sądny dzień, komisja o 9. Dokumentacja chorobowa przygotowana. Papiery mocne , ale jak będzie jutro wieczorem coś napiszę.
Życzenia dla wszystkich kobiet w Służbie i poza nią.
[/QUOTE]
Dzień dobry. Czy już jesteś po komisji? Ja również jestem zainteresowany
 
Dzień dobry. Czy już jesteś po komisji? Ja również jestem zainteresowany
[/QUOTE]



Witam. Trzeba było troszeczkę ochłonąć po wizycie na komisji.
Kopie dokumentacji chorobowej po zdaniu w rejestracji trafiła do lekarzy z komisji. Po chwili zaproszono mnie do
komisji i w mojej obecności wybrano dokumenty które interesują komisję. Następnie zostały mi wręczone skierowania
do "ich" lekarzy specjalistów. I do zobaczenia za kilka miesięcy po odbyciu konsultacji z "ich" lekarzami.
Terminy na czerwiec i lipiec. Zaskoczeniem były pytania odnośnie nabytych chorób, czy były protokoły zgłoszenia
wypadków przy pracy /wiadomo o co chodzi/ czy w związku ze służbą. Koronny dowód że po kilkudziesięciu latach służby
kilka segregatorów dokumentacji, pewne urobienie "nic nie związane ze służbą".
Podsumowując walka się zaczyna ..... cdn
 
Czytając wpisy na forum cieszę się że już na emeryturze jestem. I nie będą dotyczyć mnie ewentualne zmiany. Przepracowałem 16 lat od 2004 i nie dotyczy mnie problem art. 15a. Przed służbą mam kilka lat w prywatnym sektorze, teraz też tak będzie. Mi bardziej opłaca) o się odejść teraz i kiedyś w wieku 65 lat dostać drugą emerurę z ZUS. Chociaż patrząc


Ogromne gratulacje, patrząc z perspektywy czasu . Proszę spojrzeć na priv.
 
Tak właściwie nie mogę znaleźć żadnego wzoru em. mundurowa czy podaje się jakieś podstawy. Prośba o pomoc 🙄😉
 
Kolejne w ostatnich dniach poszły z granicy. Nieudolne zarządzanie zbiera żniwo. Trochę współczuję paniom bo to nie ich wina że mają zap****ol. Gorzej że nikt nie ma żadnego pomysłu jak ludzi zatrzymać a czas w którym teraz żyjemy nie pomaga. W kolejce czekają skrzywdzeni przez reformę i liczę że nie odpuszczą, ja bynajmniej nie zamierzam.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 
Kolejne w ostatnich dniach poszły z granicy. Nieudolne zarządzanie zbiera żniwo. Trochę współczuję paniom bo to nie ich wina że mają zap****ol. Gorzej że nikt nie ma żadnego pomysłu jak ludzi zatrzymać a czas w którym teraz żyjemy nie pomaga. W kolejce czekają skrzywdzeni przez reformę i liczę że nie odpuszczą, ja bynajmniej nie zamierzam.


Wszyscy widzimy złą wolę w kwestii emerytur. Niestety Panie z ZER będą miały jeszcze więcej pracy. Od decyzji trzeba niestety się odwoływać.
Wydawane niezgodnie z wnioskami.
Czy posiadamy wzory odwołań ?
 
niestety, żadna z nich.
tu możesz poszukać prawdziwej:
Nie takiej odpowiedzi oczekiwałem ale dziękuję za refleksję. Co do emerytury i kwoty bazowej jest to ważna informacja,bo trzeba będzie za coś na niej żyć.
 
niestety, żadna z nich.
tu możesz poszukać prawdziwej:
w wywiadzie lekarza z Włoch będzie odpowiedź na pytanie? jak nie na temat to po cholerę w ogóle odpowiadasz ! jeżeli nie jesteś w stanie zrozumieć podziału tematycznego na forum, to nic nie pisz aby inni nie marnowali czasu na czytanie wypocin nie na temat. Ps.wywiad ciekawy ale nadaje się do działu o tematyce KORONOWIRUS ! paniał(a) ?!!
 
w wywiadzie lekarza z Włoch będzie odpowiedź na pytanie? jak nie na temat to po cholerę w ogóle odpowiadasz ! jeżeli nie jesteś w stanie zrozumieć podziału tematycznego na forum, to nic nie pisz aby inni nie marnowali czasu na czytanie wypocin nie na temat. Ps.wywiad ciekawy ale nadaje się do działu o tematyce KORONOWIRUS ! paniał(a) ?!!
Racja!
 

chciałbym tylko uprzejmie zwrócić uwagę.
że świat bezpowrotnie się zmienił.
że jesteśmy faktycznie w stanie wojny.
z niewidzialnym przeciwnikiem.
który czai się za progiem domu.

wirus kosi wszystkich demokratycznie.
nieśmiertelnych prezesów klubów piłkarskich.
zainteresowanych emeryturami i kwotami bazowymi.
kolemana, agatę flis i tele echo.

miłosierny Bóg może zesłać karę?
nie, to nie tylko teologicznie niemożliwe?
przecież najważniejszy jest porządek w wątkach?
albo próba zakrzyczenia niektórych faktów?
bardzo niewygodnych dla dzisiejszej elity?
zbudowanej na fałszu i kłamstwie?
 
Back
Do góry