• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dzień Celnika ... Awanse ... Gorący temat !!!

Sydney

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
108
Punkty reakcji
0
Miasto
IC Łódź
W związku z Dniem Celnika :D i możliwymi awansami wpiszcie Wasze uwagi, rozczarowania, może pomysły na sprawiedliwy podział awansów i pieniędzy. Czy powinniśmy wiedzieć, kto dostaje i za co? :?: W naszej Izbie także istnieją zapewne oszczędności w funduszu płac :idea: i to nie małe, ciekawe jak zostaną podzielone?? :idea: Jak Pan Dyrektor :twisted: zapatruje się na zaniżone stawki wynagrodzenia zasadniczego funkcjonariuszy oraz jak długo można czekać na awans? :!: :?:
Może jest wśród Nas „rekordzista” :shock: bez awansu? Wszystkim życzę awansu, podwyżki oraz lepszych perspektyw na przyszłość !!! Pozdrawiam.
 
Niech nikt nie ma o sobie wyższego mniemania, niż należy, lecz niech sądzi o sobie trzeźwo - według miary, jaką Bóg każdemu w wierze wyznaczył.


autor: Rz 12,3 - 10926
 
Sydney napisał:
W związku z Dniem Celnika :D i możliwymi awansami wpiszcie Wasze uwagi, rozczarowania, może pomysły na sprawiedliwy podział awansów i pieniędzy. Czy powinniśmy wiedzieć, kto dostaje i za co? :?: W naszej Izbie także istnieją zapewne oszczędności w funduszu płac :idea: i to nie małe, ciekawe jak zostaną podzielone?? :idea: Jak Pan Dyrektor :twisted: zapatruje się na zaniżone stawki wynagrodzenia zasadniczego funkcjonariuszy oraz jak długo można czekać na awans? :!: :?:
Może jest wśród Nas „rekordzista” :shock: bez awansu? Wszystkim życzę awansu, podwyżki oraz lepszych perspektyw na przyszłość !!! Pozdrawiam.
Wszystkie oszczędności Izby zostały zaj***ane przez MF i min. Banaś uszczęśliwi wszystkich funkcj. w całej Polsce po równo - 215 zł brutto.
 
Gdzie się ty m.kc. uchowałeś.No popatrz tyle awansów na ekspertów.Żadnych degradacji.No niemożliwe i nie uwierzę.
 
Uchowałem się jednak :D
Gdyby kiedyś sprzedawali wazelinę w spray-u (tak jak teraz na allegro), to kto wie.... moze byłbym teraz expertem. :D :D :D
Oczywiście bez obrazy expertów.
 
Święto Celnika

W tym dla większości bractwa celniczego smutnym dniu składam ciepłe życzenia wszystkim,którzy wierzą, że nadejdzie dzień weselszy.Pozdrawiam Sydneya forumowicza.
 
Jak tam u Was z nagrodami?
Czy tak jak u nas każdy, dostał na rękę po 163zł?
(za wyjatkiem awansowanych)
Czy znowu Wam jakąś ,,szopkę" odwalili?!
Pozdrawiam wszystkich tych z ,,nizin"!
Trzymcie się dzielnie.
 
Szkoda słów

Po pierwsze, dzieki Obserwator za pozdrowienia.
Po drugie, pytanko do Gdynki: gdzie to tak dobrze jest że każdemu dają kasę :?: :!: :?: Czyżby Gdynia ?? Wnioskuję po nicku. Jak sama stwierdziłaś znowu odwalili szopkę, widziałem rano jak na salę "gimnastyczną" szły te same "twarze"(<------ powinienem użyć bardziej "świńskiego" określenia) co każdego roku :!: :evil: Jak to się dzieje że ciagle Ci sami dostają awanse ? :( a tylko na przyczepkę dorzucają kilka nowych osób. Ale wiecie co mnie najbardziej bawi w tym wszystkim ?? DYPLOMY :lol: to jest chyba najgłupsza forma nagradzania Celnika, przecież ten dyplom nie jest wart złamanego grosza :!: Jednym słowem szkoda słów. Możemy pozazdrościć tylko innym Izbom w których wszyscy dostali po równo. A myślałem że rządy nowego "Pana" będą sprawiedliwe i wszystko zacznie się układać po NASZEJ myśli. A może Pan Dyrektor odpowie nam kiedyś dlaczego w innych Izbach można dać każdemu, a w naszej nie !!! Pozdrawiam :(
 
Taa, doprawdy Sidney, te same twarze. Tylko, co kto podchodził, to mowił, ze 10 lat bez awansu, 8, 12...... Ale normalnie ci sami w jotę jota co byli w styczniu!
 
Re: Szkoda słów

Sydney napisał:
Po pierwsze, dzieki Obserwator za pozdrowienia.
Po drugie, pytanko do Gdynki: gdzie to tak dobrze jest że każdemu dają kasę :?: :!: :?: Czyżby Gdynia ?? Wnioskuję po nicku. Jak sama stwierdziłaś znowu odwalili szopkę, widziałem rano jak na salę "gimnastyczną" szły te same "twarze"(<------ powinienem użyć bardziej "świńskiego" określenia) co każdego roku :!: :evil: Jak to się dzieje że ciagle Ci sami dostają awanse ? :( a tylko na przyczepkę dorzucają kilka nowych osób. Ale wiecie co mnie najbardziej bawi w tym wszystkim ?? DYPLOMY :lol: to jest chyba najgłupsza forma nagradzania Celnika, przecież ten dyplom nie jest wart złamanego grosza :!: Jednym słowem szkoda słów. Możemy pozazdrościć tylko innym Izbom w których wszyscy dostali po równo. A myślałem że rządy nowego "Pana" będą sprawiedliwe i wszystko zacznie się układać po NASZEJ myśli. A może Pan Dyrektor odpowie nam kiedyś dlaczego w innych Izbach
można dać każdemu, a w naszej nie !!! Pozdrawiam :(

A dlaczego wszystkim po równo? Chory jesteś?? A pozo tym nagradzanie dyplomami wynika z ustawy o służbie celnej. znasz taką?
 
Dlaczego?!
... a dlatego, ponieważ wykonujemy ten sam zawód!!!
Dzień Celnika jest świętem kazdego z nas (tj.funkcjonariuszy celnuch,służby cywilnej i wszystkich zatrudnionych w Słuzbie Celnej).
Dlaczego w innych instytucjach np. dzień energetyka- każdy z pracowników dostaje po tyle samo i nikt się nie ,,burzy" jak przedmówca przede mną!
Napewno jest wazeliniarzem :D albo z bardzo duzymi ambicjami....
moze chce zastąpić naszego Szefa Słuzby Celnej w niedalekiej przyszłosci?!
Tak,tak... tylko co maja zrobić te osoby co zapi*****ją jak woły, nikomu nic nie mówią ani na nikogo(bo są ludżmi) nie donoszą, maja bardzo duże doświadczenie w pracy, i nikomu się tym nie chwalą ,
i to własnie najpiękniejsze!!!!!!!!
Buziaczki dla tych celniczków :oops:
A może ,,kochani" zafundujcie sobie wazelinę w spray-u na allegro (bez obrazy)jak niedawno napisał ktoś na waszym forum!
Jak nie macie siana to ja 10 osobą kupię z tej nagrody komus tę wazelinę, a jesli nie,,,, to założe fundacje dla dzieci funkcjonariuszy celnych tych najbiedniejszych i schorowanych.
Nie przejmujcie się,że nie dostaliscie awansów i ,,sianka".
Pamiętajcie:
,,OSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI!!!!!!!!!!!!
Ps. Buziaczki dla gościa z 23.09.2006r z godz.22.55.
Jesli nkt sie nie złosi po
 
W takim razie mamy w Łodzi 70 dyplomowanych wazeliniarzy!!! Mam szczeście należeć do grupy tej! Współczuję wszystkim utyskującym wiecznie frustratom. A może by tak do roboty panowie i panieeee???
 
Back
Do góry