• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Do i dla użytkowników forum Skarbowcy.pl

Taką maja "logikę" funkcjonowania i rozumienie walki o interesy tych których reprezentują.

debil.gif
 
Wczoraj na portalu Facebook w grupie Skarbowców, w reakcji na podpisany przez KP aneks porozumienia ludzie napisali ponad 500 komentarzy, w którym dosadnie powiedzieli co o nim myślą. Dzisiaj widzę, że zarówno post o aneksie porozumienia jak i komentarze do niego w magiczny sposób zniknęły:unsure:
 
Skarbowcy.pl już jest zamkniętym portalem z widocznością tekstów i komentarzy tylko dla zarejestrowanych,zalogowanych i warunek dodatkowy niezbanowanych, Prży próbie przeczytania którekolwiek z tematów jako niezalogowany użytkownik pojawia się powitalny komunikat : „Dostęp do treści tylko dla zalogowanych. Możesz się zalogować klikając na ZALOGUJ SIĘ lub wypełniając odpowiednie pola w menu "LOGOWANIE".”
 
Abstrahując od treści tego nieszczęsnego porozumienia - zdumiewające jest dla mnie jak można do ludzi, których rzekomo interesy pracownicze się reprezentuje, a którzy są z tej reprezentacji niezadowoleni, powiedzieć, że jak się coś nie podoba to żeby sobie zawarły lepsze porozumienie. Przecież powiedzieć, że to jest niepoważne to mało.
To może niech panowie z "s" "wymienią" sobie te kilkadziesiąt tysięcy niezadowolonych pracowników i funkcjonariuszy na takich, którzy docenią "starania" komitetu centralnego?

Wczoraj na portalu Facebook w grupie Skarbowców, w reakcji na podpisany przez KP aneks porozumienia ludzie napisali ponad 500 komentarzy, w którym dosadnie powiedzieli co o nim myślą. Dzisiaj widzę, że zarówno post o aneksie porozumienia jak i komentarze do niego w magiczny sposób zniknęły:unsure:
Zacierają ślady kompromitacji?

Skarbowcy.pl już jest zamkniętym portalem z widocznością tekstów i komentarzy tylko dla zarejestrowanych,zalogowanych i warunek dodatkowy niezbanowanych, Prży próbie przeczytania którekolwiek z tematów jako niezalogowany użytkownik pojawia się powitalny komunikat : „Dostęp do treści tylko dla zalogowanych. Możesz się zalogować klikając na ZALOGUJ SIĘ lub wypełniając odpowiednie pola w menu "LOGOWANIE".”
Super reakcja na oczekiwania środowiska. I w ten sposób Ludwiński sam własnoręcznie skręca sobie sznur...
 
Ostatnia edycja:
Skarbowcy.pl już jest zamkniętym portalem z widocznością tekstów i komentarzy tylko dla zarejestrowanych,zalogowanych i warunek dodatkowy niezbanowanych, Prży próbie przeczytania którekolwiek z tematów jako niezalogowany użytkownik pojawia się powitalny komunikat : „Dostęp do treści tylko dla zalogowanych. Możesz się zalogować klikając na ZALOGUJ SIĘ lub wypełniając odpowiednie pola w menu "LOGOWANIE".”
Dziecinny błąd ludzi nieświadomych praw internetu. Ale plus dla nas.
Treści i tak będą wyciekały - choćby z przekory.
Forum, jako źródło szerokiego przekazu straciło rację bytu, bo dostępne jest dla wąskiej grupy, której prać mózgu nie trzeba, bo skoro są z misiami-ludwisiami, to albo należą do beneficjentów ludwisia, albo są tak ograniczeni, że nie dociera do nich, jak nimi manipulują i wykorzystują.
Natomiast, jak pokazała ostatnio akcja a "Trójką", wszelka cenzura w mediach daje efekt negatywny.
Oni banują i kasują nieprzychylne posty, u nas, w sytuacji kiedy pojawią się wpisy szkodliwe - na przykład ktoś próbuje czepiać się Skarbowców, sami użytkownicy prostują gościa. Albo ignorują.
Dzięki temu w świat idzie prawdziwy przekaz.
Dodatkowo - do nas zapisują się młodzi pracownicy, natomiast, nie wiem jak naiwnym trzeba być, by uważać że tamci zrobili bądź zrobią coś dobrego dla młodzieży.

Problem polega na tym, że nie ma u nas wypracowanego systemu motywującego samodoskonalenie czy zaangażowanie. To jest służba która wymaga ludzi inteligentnych, dlatego nie rozumiem czemu stosowane są metody zarządzania rodem z supermarketów - proste i naiwne. Zamiast uczciwego podejścia do sprawy. (ale to dygresja)
 
Jak widać poniżej mentalność kociej mordy nie pozwala skupić się na swoich "tajemnicach".

1590913933469.png


i marzeniach

1590914116845.jpeg


i jeszcze coś....

1590915060419.png
 
Ostatnia edycja:
I komentarze pod ostatnią informacją ku wyłączone...

A ponad setka komentarzy znikła...

S wsłuchuje się w głos dołów, wobec których pełni przecież rolę służebną...

Władze zz są po to, by działać w imieniu i na rzecz WSZYSTKICH pracowników i funków, a nie po to, by narzucać wszystkim własną politykę i retorykę, wycinając głosy niezgodne z lansowaną linią

Takie pędzenie stadka, codziennie dojonego ze składek...

 
To może niech panowie z "s" "wymienią" sobie te kilkadziesiąt tysięcy niezadowolonych pracowników i funkcjonariuszy na takich, którzy docenią "starania" komitetu centralnego?


Zacierają ślady kompromitacji?


Super reakcja na oczekiwania środowiska. I w ten sposób Ludwiński sam własnoręcznie skręca sobie sznur...
FANTASY... KP strzelał ślepakami, a jednak wygląda na to, że INSPEKTOR strzelił sobie w kolano takim postępowaniem,
ciężko zamknąć głodne mordy:coffee::coffee::coffee:
INSPEKTORZE tak trzymaj;);)
CZYLI pytanie wprost do SKAS i MF, czy nadal chcą utrzymywać spokój przy pomocy KU,
czy może jednak zaproponują coś KONKRETNEGO....na początek GWARANCJA zatrudnienia i nie obniżania pensji, wyrównanych do głodowych
przez PANA PREMIERA....jak to zrobią to ICH, problem, niech próbują,,,szybciutko, wybory tuż tuż....
 
Wczoraj na portalu Facebook w grupie Skarbowców, w reakcji na podpisany przez KP aneks porozumienia ludzie napisali ponad 500 komentarzy, w którym dosadnie powiedzieli co o nim myślą. Dzisiaj widzę, że zarówno post o aneksie porozumienia jak i komentarze do niego w magiczny sposób zniknęły:unsure:
Trochę umieściłam pod tym postem komentarzy doprowadzając do szału p. Jagodzińską i kilka innych osób. Efekt - wywaliła mnie z grupy i zablokowała.
 
- Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes naszego komitetu „KU”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie - to wilki! To mówiłem ja - Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!
 
Trochę umieściłam pod tym postem komentarzy doprowadzając do szału p. Jagodzińską i kilka innych osób. Efekt - wywaliła mnie z grupy i zablokowała.
NO to wiemy, czemu służyła prośba do pracowników o wyłączenie kompów na 15 minut....
przekonaniu MF, że KP jest właściwą STRONĄ i reprezentatywną do rozmów....ma poparcie pracowników,,,
ALE TO już było i poparcie się SKOŃCZYŁO👙👠👑🙏🤜🤜🤜🤜🤜
 
Trochę umieściłam pod tym postem komentarzy doprowadzając do szału p. Jagodzińską i kilka innych osób. Efekt - wywaliła mnie z grupy i zablokowała.
To normalne w tych zamordystycznych Związkach. Jak nie po ich linii to DELETE. Mnie też sKASowano.
 
Ostatnia edycja:
No że petru będzie źródłem inspiracji dla s?

Świat staje na głowie...
 

Attachments

  • Screenshot_20201205-144711_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20201205-144711_Samsung Internet.jpg
    494,7 KB · Wyświetleń: 397
Nie wiem czy źli czy dobrzy, ale martwi mnie brak reakcji celnicy.pl na blokadę środków. Zastanawiam się nad powodem , bo jest to dla mnie nielogiczne. Ale gdy sobie pomyślę o bierności wszystkich za czasów PO to zbiera mi się na wymioty. Młody jestem, więc bierność wszystkich znam tylko z opowieści starszych pracowników :D
 
Ostatnia edycja:
No i znów moje, całkowicie kulturalne i zgodne z regulaminem, ale uznane za nieprawilne posty, spowodowały bana..

Bo wykazałem kłamstwo i manipulację?

Na ip, nawet strona mi się nie wyświetla, jedynie w trybie prywatnym..


Jak to było?

Prawdziwa cnota krytyki się nie boi?

Solidarność za komuny sprzeciwiała się cenzurze i ograniczeniom w prawie do wyrażania własnej opinii w sposób nieskrępowany..

Wstyd dla adminów czy moderatorów, tych którzy realizują obecnie taką politykę portalu, pod flagą związku...

Ale też wstyd dla szeregowych członków tego związku, płacących przecież za to...
 
Back
Do góry