• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Do i dla użytkowników forum Skarbowcy.pl

10 września ulicami Warszawy przejdzie manifestacja pracowników sądów, prokuratur i kuratorów sądowych. Wśród postulatów jest podwyższenie wynagrodzeń o co najmniej 12 proc. dla wszystkich grup pracowniczych zatrudnionych w sądach w tym także specjalistów OZSS, sędziów i asesorów sądowych oraz przeciwdziałanie mobbingowi. Związkowcy już zapowiadają, że brak reakcji ze strony rządzących może wiązać się z zaostrzeniem akcji.

https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/...prawiedliwosci-10-wrzesnia-2021-r,510464.html
Czy te grupy zawodowe nie mają zakazu strajku? A pracownicy zus? Albo nauczyciele?
 
Korpus służby cywilnej tworzą pracownicy zatrudnieni na stanowiskach urzędniczych (tzn. wyższych stanowiskach w służbie cywilnej, stanowiskach średniego szczebla zarządzania, stanowiskach koordynujących, samodzielnych, specjalistycznych oraz wspomagających) w następujących urzędach:
  1. Kancelarii Prezesa Rady Ministrów,
  2. urzędach ministrów i przewodniczących komitetów wchodzących w skład Rady Ministrów oraz urzędach centralnych organów administracji rządowej,
  3. urzędach wojewódzkich oraz innych urzędach stanowiących aparat pomocniczy terenowych organów administracji rządowej podległych ministrom lub centralnym organom administracji rządowej,
  4. komendach, inspektoratach i innych jednostkach organizacyjnych stanowiących aparat pomocniczy kierowników zespolonych służb, inspekcji i straży wojewódzkich oraz kierowników powiatowych służb, inspekcji i straży, chyba że odrębne ustawy stanowią inaczej,
  5. Głównym Inspektoracie Inspekcji Handlowej,
  6. Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych,
  7. Biurze Nasiennictwa Leśnego.

Ponadto korpus służby cywilnej tworzą także powiatowi i graniczni lekarze weterynarii oraz ich zastępcy.
 
A co mnie obchodzą skarbowcy i ich zarobki? Jak chcą to niech strajkują.
Nie jestem skarbowcem a jestem emerytem SC i jeżeli wszyscy chcą mieć podwyżki to dlaczego emeryci nie. Zwłaszcza że wielu emerytów ma mizerne świadczenia. Jeżeli przedstawiciele narodu serwują sobie takie podwyżki to dlaczego nie zwiększyć emerytom o 60%
 
Nie jestem skarbowcem a jestem emerytem SC i jeżeli wszyscy chcą mieć podwyżki to dlaczego emeryci nie. Zwłaszcza że wielu emerytów ma mizerne świadczenia. Jeżeli przedstawiciele narodu serwują sobie takie podwyżki to dlaczego nie zwiększyć emerytom o 60%
Dla mnie to jakas abstrakcja, że emeryci dostaja podwyżki, bo pracujący je dostają. Jakoś cywile na emeryturze nie dostają podwyżek, bo w sumie czemu mieliby je dostać?
 
Mają nas za debili
Emeryci mieli swój czas by sobie wypracować emerytury. No chyba, że to związek emerytów to sorry
Dla mnie to jakas abstrakcja, że emeryci dostaja podwyżki, bo pracujący je dostają. Jakoś cywile na emeryturze nie dostają podwyżek, bo w sumie czemu mieliby je dostać?
Mrówka jakie Ty bzdury piszesz, ja to pieprzę. Cywilni emeryci nie dostają podwyżek? A waloryzacja czym jest? Wychodzi z Ciebie Mrówka Twój wredny skarbowy charkter, co Ciebie obchodzą inni. Tylko Twoja podwyżka jest ważna. Dla tego skomlicie na naszym forum bo myślicie, że celnicy zaczną protestować za was i wywalczą wam podwyżki. Już Mrówka zadzieram kiecę i lecę protestować o podwyżki dla skarbowców Żebyście się nie zdziwili.
 
Ostatnia edycja:
Mrówka jakie Ty bzdury piszesz, ja to pieprzę. Cywilni emeryci nie dostają podwyżek? A waloryzacja czym jest? Wychodzi z Ciebie Mrówka Twój wredny skarbowy harkter, co Ciebie obchodzą inni. Tylko Twoja podwyżka jest ważna. Dla tego skomlicie na naszym forum bo myślicie, że celnicy zaczną protestować za was i wywalczą wam podwyżki. Już Mrówka zadzieram kiecę i lecę protestować o podwyżki dla skarbowców Żebyście się nie zdziwili.
Jasne, że dostają waloryzację, ale co to ma wspólnego z tematem? Ciebie akurat obchodzi tylko twoje 5 koła, nie pójdziesz ani za skarbowców walczyć ani za celników, już się jano określiłeś dawno temu. Nie wiem po co się w ogóle udzielasz w takich tematach, jeśli ciebie one w ogóle nie dotyczą
 
Mrówka jakie Ty bzdury piszesz, ja to pieprzę. Cywilni emeryci nie dostają podwyżek? A waloryzacja czym jest? Wychodzi z Ciebie Mrówka Twój wredny skarbowy harkter, co Ciebie obchodzą inni. Tylko Twoja podwyżka jest ważna. Dla tego skomlicie na naszym forum bo myślicie, że celnicy zaczną protestować za was i wywalczą wam podwyżki. Już Mrówka zadzieram kiecę i lecę protestować o podwyżki dla skarbowców Żebyście się nie zdziwili.
Odezwał się ten, co interesuje się wszystkimi!!! Taki ma CHARAKTER!
 
Mrówka jakie Ty bzdury piszesz, ja to pieprzę. Cywilni emeryci nie dostają podwyżek? A waloryzacja czym jest? Wychodzi z Ciebie Mrówka Twój wredny skarbowy charkter, co Ciebie obchodzą inni. Tylko Twoja podwyżka jest ważna. Dla tego skomlicie na naszym forum bo myślicie, że celnicy zaczną protestować za was i wywalczą wam podwyżki. Już Mrówka zadzieram kiecę i lecę protestować o podwyżki dla skarbowców Żebyście się nie zdziwili.
Potrafisz rozbawić kocie
 
Back
Do góry