• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Czy Służba Celna zaprotestuje przeciwko utworzeniu KAS!!!

nie dajmy się

Jażeli nasi BONZOWIE tak widzą i oceniają efekty naszej służby stwierdzając ich brak,
WYSTARCZY aby W DNIU GŁOSOWANIA ustawy konsolidacyjnej
W SEJMIE

wszyscy celnicy i skarbownicy

WZIĘLI 4 DNI

URLOPU NA ŻĄDANIE !!!!!!!!!!!!!!!!

wpływy zdecydowanie wzrosną
i
może MF
przejrzy na oczy
i doceni
TO CO PRZEZNACZYŁO
do rozwałki
 
Anonymous napisał:
Misiu z całym szacunkiem własnie w tej reorganizacji o to chodzi żeby nas zlikwidować, kim będziesz po reorganizacji? .Zwykłym urzędasem w jakimś US. Mnie to nie interesuje. Przyjmowałem się do pracy w SC, a nie w jakimś US . I to jest to co mnie najbardziej w.....a. Mogli tak mówić od razu szukałbym wtedy pracy np w policji. Po prostu czuję się oszukany i rozgoryczony

Dokłądnie tak samo to czuje. Nie po to zatrduniałem się w Służbie Celnej żeby teraz zrobili ze mnie jakiegoś urzędnika. podobnie gdyby wiedział że tak będzie nigdy bym tutaj nie przyszedł do pracy.
Żałosne, proszę mi wybaczyć, że się wtrącam (zwykły urzędnik z US), ale nie wytrzymałem. Jak tu sobie to czytam to zaczynam dochodzić do wniosku, że celnik to ktoś zdecydowanie lepszy niż "jakiś urzędnik". Te posty rzeczywiście świadczą o tym, że celnik to nadczłowiek, należy mu się wszystko, prawa emerytalne po 15 latach lub gwarancja zatrudnienia aż do śmierci, ale koniecznie w Służbie Celnej, bo pracować gdzie indziej to dyshonor i oszukiwanie najwybitniejszych synów narodu, którzy sobie żyły wypruwają dla dobra szarej masy. Jest mi wszystko jedno jak nazywa się mój pracodawca, (zwłaszcza, że lubię to co robię) i że płaci w terminie, wprawdzie mógłby więcej, ale to temat na inną dyskusję. Poza tym jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności, a przede wszystkim barwności wyrażania swoich opinii przez kilku moich przedmówców.... A tak poza konkursem, w czym ja jestem gorszy od zatrudnionych w SC?
 
Do przedmówcy.

Drogi przedmówco. Nie jesteś od nikogo gorszy :oops: . Wybacz tym, którzy jakieś głupoty powypisywali, ale czują się zwyczajnie oszukani, wydymani itp :shock: . Mi też jest wszystko jedno kto mi płaci ( pod jakim szyldem pracuję ) , byle płacił. Pozdrawiam. 3majcie się w najbliżyszych m-cach.
 
Posłuchaj jakiś ktos , Ty tego nie rozumiesz. Nie zabieraj głosu. Ludzie przyjmujący sie do SC przyjmowali sie w swoim mniemaniu do słuzby mundurowej i mysleli że tak jest, więc mają prawo czuć się oszukani bo przestają być funkcjonariuszami a stają się urzednikami. Ty przyjmowałeś sie do US i to Twoja sprawa, nic nie tracisz nic nie zyskujesz. My tracimy bardzo dużo. Gdybym wiedział że tak będzie starałbym się o przyjęcie do policji i to nas od siebie różni. Czuje się oszukany przez nasze władze.
 
Back
Do góry