• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

co z oszczędnościówkami ??

Najważniejsza rzecz na świecie...czy zapłacą po 300 zł nagrody czy nie ?...czy w MF-ie już zapłacili i kiedy...wiecie co Wam powiem...śmiać mi się chce jak czytam posty niektórych osób...sypną marny grosz i już będziecie szczęśliwi ? to Wam wystarczy ? No może jeszcze kilka awansów na Dzień Zola i już pełna ekstaza...serdecznie gratuluję...dodatkowo mnie rozwalają te rozważania komu się należy dodatek i dlaczego...wszyscy pracujemy w SŁUŻBIE CELNEJ i wszyscy wykonujemy mniej lub bardziej upierdliwą robotę i nie uważam, że ktoś w grupie mobilnej pracuje znacznie ciężej niż pani w Izbie Celnej która grzebie się w papierach sprzed kilku lat i stara się sensownie sklecić odpowiedź na zażalenie strony...takich przykładów jest więcej - każdy doskonale o tym wie więc po co się oszukiwać i udawać, że jedni pracują bardziej a drudzy mniej ? W każdym wydziale Izby i na każdym oddziale są tacy którzy zapierniczają ale również są tacy którzy się opierniczają trudno więc znaleźć złoty środek na to wszystko...ja wiem jedno - ta zagrywka z podziałem na lepszych (którzy mają dostać podwyżkę) i gorszych, którzy w mniemaniu MF na tę podwyżkę nie zasługują to tylko gra mająca na celu skłócenie naszego i tak już podzielonego środowiska zawodowego...a jak przyjdzie co do czego - czyli do podziału środków i wypłaty podwyżek - wtedy MF i rząd wydymają Was (NAS) tak samo jak wydymali Nas (WAS) z obietnicą podwyżki od stycznia tego roku...no ale o tym dowiecie się dopiero za miesiąc...dwa albo trzy...wszystko jedno bo i tak wtedy już będzie za późno na protest...byłem na pikiecie...wierzyłem że uda nam się zrobić to co nam wyszło w styczniu ubiegłego roku...teraz wiem, że gówno z tego wyjdzie...srebrniki (a właściwie póki co tylko ich obietnica) zrobiły swoje...ja w każdym razie wysiadam z tego interesu bo się na Was zawiodłem...banalne prawda? ale po co pisać więcej - mądry zrozumie odrazu a idiocie nie starczy i 10 razy powtórzyć...
Pozdrawiam Was wszystkich bez względu na to czy są szczęśliwcami wyznaczonymi do podwyżki czy nie...
 
Ostatnia edycja:
Warszawa

Warszawa podzieliła 3% bodajże w czwartek. Kwota średnia dla funkcjonariuszy to 520zł brutto a dla paracowników cywilnych 750zł brutto. Śmieszne kwoty ale zawsze coś. Pozdrawiam wszystkich kolegów i koleżanki.
 
może się jeszcze załapie na te 300 zeta :)

śmiech na sali, zal dupsko mi ściska:(
jak sobie przypomne czas słuzby i zapierdalanie jak perszing na wysokosci lamperii
tylko po to by dostac te wykrzyczane i wyproszone 300 zeta netto na konto

mam nadzieje ze teraz będzie inaczej:eek:
 
Milionpięćsetstodziewięćset ...
Dziś siadam na rynku na ławeczce, kładę obok siebie czapkę z kartką "zbieram na piwo"! ...
W ciągu circa dwóch godzin uzbieram taką "premię"! JESTEŚCIE ŻENUJĄCY !!!!!!!!!!!!!
 
Milionpięćsetstodziewięćset ...
Dziś siadam na rynku na ławeczce, kładę obok siebie czapkę z kartką "zbieram na piwo"! ...
W ciągu circa dwóch godzin uzbieram taką "premię"! JESTEŚCIE ŻENUJĄCY !!!!!!!!!!!!!


:D robię bardzo podobnie już od kilku miesięcy. okazało się, że mam naprawdę dobrych, sprawdzonych kolesi, a oni znajomych, a ich znajomi znajomych :D na chwilę obecną nie płacę tylko za alkohol i drobne przekąski ale w niedługim czasie zamierzam rozszerzyć listę konsumpcyjną:D w ten oto sposób zamierzam w bliżej nieokreślonym czasie zlikwidować debet na koncie i jeszcze przed śmiercią zobaczyć saldo: +0,10 pln.
 
Back
Do góry