• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

co z oszczędnościówkami ??

Najpierw wyrównanie kominów aby odwrócić uwagę od ustawy a teraz <plotka> z oszczędnościówkami a ustawa w Senacie....a stąd już już...Ale oczywiście nas zadowoli 610 zł..., hehehe, szkoda gadać!
 
Zadowolić nie zadowoli ale bede mogł kupić dla żony jakis ciuch i dla dziecka buty :) lepiej tak niż na debet wchodzić
 
megaman
Zresztą ta premia latem była i tak bardzo symboliczna.

A gdzie pracujesz że dostaliście latem premię :)
 
Ja się nie znam, więc ma pytanie, skąd nazwa "3%"?
Ja rozumiem to tak: 3% z każdej miesiecznej pensji jest odkładane na te premie, co nam daje 12 miesięcy x 3% x 4000 (założona przeciętna pensja brutto) = 1440 zl.
Wypłacane są 2 razy w roku, czyli po 720 za każdym razem.
W tej sytuacji jak możemy się domagać, żeby było więcej. Ktoś mi to wytłumaczy?
 
Czyli z tego wynika że my dostaniemy pełna pulę bo na wakacje nic nie było. IC Olsztyn
 
Oświeć mnie, gdzie jest to pismo i kto je podpisuje, bo oprócz pobożnych życzeń SUPER FEDERACJI nikt nic nie wie.
Sprawdzę kto podpisał ale ale na pewno przyszło takie pismo . Z tego co przypuszczam jest to trzyprocentówka za pierwsze półrocze ta której miało nie być.SSC próbuje głaskać wk....nego kotka żeby nie pogryzł.
 
rozdział 3%

na linku IC Łódź jest zamieszczona informacja jak tamtejsza dyrekcja widzi rozdysponowanie 3% funduszu nagród.
 
Plotki donoszą że wypłata 3% jest wstrzymana... jeżeli się mylę to proszę o sprostowanie.
th_dash1.gif
 
placą/nie placą

Kij diabeł wie, ale w mojej IC kadry zapowiedziały, że złożyły zapotrzebowanie do MF na kasę na 10.08.2009r.
 
To nie są plotki, że 3% jest wstrzymana.
Plotką było, że będzie wypłacona. Plotką puszczoną z MF. Potwierdzone. Żadnej kasy nie będzie, no chyba, że JK się wystraszy i coś zadziała.:cool:
 
za przeproszeniem chrzanicie jak zawsze:D
( bez obrazy)

skąd wiecie że nie będzie , albo na jakiej podstawie sadzicie że bedzie wypłacona 3 procentówka:confused:

macie jakies przesłanki czy tylko jak to w celnym obyczaju nakrecacie sie niepotrzebnie głupimi tekstami jedni drugich

kiedy wy wydoroslejecie

ja odchodze ze słuzby, ale jak czytam niektóre wypowiedzi na forum , albo rozpisywanie sie na niektóre tematy to naprawde zal mi Celnych:(
i nie mówie tego po złośc tylko z duzego zalu
 
Back
Do góry