• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

co z oszczędnościówkami ??

liczba ekspertów i kierowników różnego szczebla rośnie to i kasy szarakom po podziale zabrakło...
 
HA HA przyjedź na granice dzieciaku i pokaż jak to się dłubie w nosie tam u was w Izbie bo o pracy na granicy nie masz pojęcia. Zapraszam do nas na granice są wolne etaty to może nauczysz mnie pracować :D
 
cooo granica ,nam się nalezy w wew.nie granicy tak se macie jak żeście se strajkowali,zapierdalać tam nie gadać niedługo synowie waszych rówieśników z SG przyjdą do roboty jechać tam jechać tempo tempo.
 
cooo granica ,nam się nalezy w wew.nie granicy tak se macie jak żeście se strajkowali,zapierdalać tam nie gadać niedługo synowie waszych rówieśników z SG przyjdą do roboty jechać tam jechać tempo tempo.

Dobra ale teraz napisz to poprawną polszczyzną. Starałem się zrozumieć po której jesteś stronie ale trochę zabełkotałeś...
 
PANIE Slawku mam prosbe a zarazem pytanie jak wygladal podzial nagrody w Opolu srednio funkcjonariuszy i cywili ? Z GORY DZIEKUJE !
 
Back
Do góry