• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Co słychać w ic katowice

Popieram Meduzę i Awiatora i zastanawiam się Awionetko, czy faktycznie jesteś z lotniska skoro zaskoczył cię nick Meduza. W każdym razie co najmniej nie bardzo zrozumiałem awionetko co chciałaś przez ten wpis powiedzieć. A problem ze Szrekiem jest dwojaki. Po pierwsze mimo wszystko nie ma chyba aż takiego tłumu chętnych, żeby po nim przejąć schedę (mówię o wypasionych izbowcach i ludziach z plecami, a nie "wyrobnikach" z Pyrzowic znających się na rzemiośle, lecz niezauważanych zupełnie w centrali). Po drugie nie wiadomo co miałby robić (kolorowe tabelki w excelu?), wszystkie ciepłe posadki w SN i nie tylko są już obsadzone przez róznych Alanów i innych spadochroniarzy.
 
OC Pyrzowice

Drogi Palmerze. A w której części mojej wypowiedzi doczytałeś się braku poparcia dla awiatora? Bo ani meduza ani obserwator nic nowego nie wnieśli do tematu. A co chciałem przez wpis wyrazić? właśnie potwierdzenie sytuacji panującej na lotnisku i niemocy ludzi tam pracujących. Meduza spodziewa się bombowca więc czemu sam nim nie jest? "papierowa awionetka" być może! bo co niby mam zrobić? oflagować się albo rozpocząć strajk głodowy? znalazło się na forum raptem 3 "bohaterów" z liczącego 50 osób oddziału a reszta co? pogadają , ponarzekają i ........ akceptują panujące zasady a raczej ich brak. Awiator wywołał burzę w szklanece wody bo się okazało , że świta świtą a ludzi zbulwersowanych jego wypowiedzią jest znacznie więcej i co? Być może dlatego, z braku pełnego poparcia załogi , złagodniał!
No a co Ty chciałeś powiedzieć? wiadome jest ,że póki na górze nie ma " trzęsienia ziemi" nikt dobrowolnie nie zastąpi obecnie panującego.
 
O C PYRZOWICE

Myślę , że nie chodzi tu tylko o tabelki w excelu - które notabene i tak sporządza kto inny . :D Co do castingu na kierownika O.C. Rzeczywiście , nie ma chętnych spoza O.C. , a szkoda . Awionetka trochę dała ciała , ale myślę , że się poprawi ! Niektórzy jeszcze chcą grać na dwa fronty , ale wspólny dymek to trochę za mało . Poczekajmy na wynik poniedziałkowej wizyty . Prawda i tak już ujrzała światło dzienne . A jak u was z czasem pracy ? :shock:
 
O C PYRZOWICE

Awionetko , przekształcasz się w myśliwca . Masz rację . Reszta miernot milczy na forum . Mają gębę tylko na korytarzu . To cecha zajęcza . Dobrze , że umieją czytać !
 
oc Pyrzowice

Awiator? na dwa fronty to grają Ci których byś nawet nie podejrzewał. No i z czym dałem ciała ? Zdanie mam takie a nie inne, widzę i słyszę co się dzieje i straciłem nadzieję na poprawę sytuacji widząc postawę co niektórych. A efekt poniedziałkowej kontroli :D karty pracy :!:
 
oc pyrzowice

dzięki awiator!
to nawet nie zające a kameleony. poglądy dopasowują do otoczenia : korytarz, sala odpraw, gabinet szefa. i czy umieją czytać :D nie jestem pewien..... większość o forum wie z przekazów ustnych :D
 
No i okazało się, że jakiś facet kryje się pod nick-iem awionetki i meduzy.......( jak widać w postach określeniem wypowiedzi rodzaju męskiego) a tu w OC już padały fałszywe oskarżenia !!!!!!!!! :evil: A tak naprawdę to chodzi o to że wszysce się boją zmian a tu w Pyrzowicach chyba już najbardziej straty "ciepłych" posadek z niby "postępowania" czy archiwum i statystyki !!!!
 
oc pyrzowice

Wariat! to nie 1 i nie ostatnie fałszywe oskarżenie w OC :lol: Idziesz dobrym tropem ale...... katalog "ciepłych " posadek jest znacznie szreszy..... pomyśl! kto może bać się zmian? zwykły, szary pracownik, wykonawca poleceń służbowych :?: :?: :?:
 
Noooooooooo!!! Rozkręcacie się i tak trzymać!!! Na forum wiało już urzędniczą nudą a tu proszę, dyskusja nabiera rumieńców! Awiator! Jak myślisz, pewnie nie jeden zając aż rwie się do klawiatury. Zresztą wyraźnie widać to w niektórych pomieszczeniach, z wyjątkiem może tych najbardziej zapracowanych! Awionetka zaskakuje każdym postem, takiego samolociku bez planu lotu jeszcze nie widziałam, rzeczywiście momentami wyrywa się na myśliwca aż nagle....... brak paliwa, utrata sterowności i lądujemy gdzie popadnie, a w jej (jego) wydaniu oznacza to znowu korytarz.. Tam sobie pogadamy, ponarzekamy, bo przecież i tak nic się nie da zrobić. Mimo to mam nadzieję, że w końcu zatankuje pełny bak i osiągnie cel, w który jeszcze nie wierzy. Reszta milczących zajęcy czy kameleonów też doleci, ale tylko jako bagaż rejestrowany.
Awionetko! To właśnie są te zmiany! Fakt, że odpaliłaś (łeś) silniki i miałaś (łeś) odwagę zaistnieć na forum, to może nie nalot bombowców ale na pewno alarm przeciwlotniczy, który usłyszeli już i Wariat i Palmer i Gagarin i cała reszta, która z korytarza w końcu przejdzie na forum.

Cytat na dziś: „ a boście to jacy tacy – wprowadzę wam karty pracy”

No i mamy problem! Parę osób musi się nakombinować, żeby nie oddać pustej kartki. Podpowiadam, biorąc za przykład znanego kolegę „......przez 12 godzin stałem na drabinie w archiwum, świadków nie mam bo drzwi były zamknięte.....”
 
lotnicy, latawce(nicy), sterownicy i baloniarze łączcie się :D (+sezonowe warchoły 8) )

PS Początki na forum są zawsze trudne (jak każdy poczatek), ale wy już jesteście dywizjonistami 303 i 4 :lol:

Byli odważni, z poświęceniem walczyli i .... polegli broniąc cudzego terytorium :lol:

Przepraszam Was, ale dzisiejsza KAS-a mnie rozbawiła do prawdziwych łez. Jeżeli jesteście specjalistami, to w GB, IR także przyjmą do pracy zolli na lotnisko, RTG :wink:
 
Dyskusja rozgorzała na dobre i dobrze.To że dni Cezara są policzone jest dla mnie oczywiste , rodzi się pytanie kto za Cezara.Osobiście szkoda mi jednego gościa który ponoć mógł już dawno zostać następcą ale się niezgodził .Wielka szkoda.Czas pokaże kto , byle był to dobry wybór dla nas zoli którzy zapier.... na jedynej celnej granicy na śląsku.Musi to być ktoś z wiedzą i autorytetem , ktoś kto łączy a nie dzieli , kto sprawiedliwie nagradza i karze.Chyba mi się zamarzyło przed tym świętem.
 
Jabol jeszcze dużo tym ludziom brakuje do determinacji lotników z dywizjonu 303. Póki co są pokorni i znoszą to co kierownictwo im szykuje
 
oc pyrzowice

mało tego! prawie wszyscy przeszli do podziemia, skończyły sie korytarzowe dysputy( może przypadek) a i nie widze żeby przeszli na forum. No a przy okazji życzenia z okazji naszego święta. byc może to ostatni raz dane jest nam "świętować"
 
O C PYRZOWICE

Dobre Gagarin ! Nikt nie odważy się odezwać . Czyżby to była aluzja do rozmownej jak grobowiec , wiecznie niezadowolonej i niezwykle umuzykalnionej szarej eminencji tego oddziału ?Tak naprawdę to ONA rządzi tą bananową republiką . A co do opłaty skarbowej . Co chcesz usłyszeć ? ...ŻE WŁAŚNIE NAD TYM PRACUJEMY ... Z naciskiem na MY ? Motto na dzisiejszą sesję . TO SŁUŻBA , A NIE TEORIA . JEŚLI NIE STAĆ CIĘ NA TRAFNE DECYZJĘ , TO NIE MOŻESZ BYĆ DOWÓDCĄ .
 
Back
Do góry