• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Co słychać w ic katowice

No ale gdzie celnicza brać? Skończyli służbę o 20 tej i zamiast na forum to poszli świętować? Nie chcę być złym prorokiem ale chyba powietrze z nich uszło albo...... no własnie co?
 
Awiator! Twoja kreatywność na tym forum jest niezastąpiona! Postać, którą przywołałeś zastanawia nawet biologów. Łamią głowy nad zawiłościami procesu ewolucyjnego. Dosłownie kilka dni wystarczyło na przeobrażenie się pławiącej się w oklaskach swego kilkuosobowego planktonu, smętnej meduzy w zagonioną pszczółkę robotniczkę. Dziwny jest ten świat.......!
 
Państwo lotnicy!!! Niedługo wasze posadki na lotnisku będą najbardziej porządanym DOBREM, gdyż mundurowi pozostaną tylko na granicy UE, lotniskach międzynarodowych i portach morskich. Wyścig szczurów czas zacząć :cry:
 
O C PYRZOWICE

A nad czym to pracuje teraz nasz Richelieu w spódnicy ? Czyżby miała zamiar alokować filar naszego archiwum do IPN-u ?
 
No jabol! trafiłeś w samo sedno! To nie jest to o co walczymy ale to właśnie wywalczymy. Bo kto przyjdzie dowodzić stadem walczących między sobą wilków? Tę walke trzeba było rozpocząć w bardziej sprzyjających okolicznościach a nie przed restrukturyzacją. Decyzyjni na pewno czytają ale czy bedą nam sie podobały ich decyzje?
 
O C PYRZOWICE

Dj spokój . Jabol . Doskonale o tym wiemy . A co do Twoich owieczek , które słyszysz w snach . No cóż , czasami winna jest ofiara . I daj spokój wilkom . Nie możemy Ci pomóc . By.
 
Jabolu nie znasz specyfiki naszego oddziału , jesteś krytykantem wszystkiego i wszystkich na każdym forum więc albo dołącz do dyskusji oddziałowej albo być tylko biernym słuchaczem.
 
Z całym szacunkiem gagarin, ale nie bardzo odczytujemy intencje ostatniego postu. Jeszcze przed chwilą „celnicza brać” a teraz „stado walczacych wilków”. Masakry na tym forum jakoś nie widzę, za to ciekawą i wesołą dyskusję tak. A, że przy okazji kopnie się w archiwalną drabinę, czy też zauważy szybki proces przeistaczania, no cóż..........sam w swojej rzeczowej i bardzo konkretnej pierwszej wypowiedzi zahaczyłeś o kilka postaci. W zasadzie wszyscy od dawna o nie zahaczają tyle, że w pokątnych korytarzowych komentarzach – jak w każdej innej jednostce. Nie przerażaj proszę decyzyjnych, bo sytuacja jest stabilna i załoga trzyma się razem (no może trochę przesadziłam z tym razem) ale tak jak u nas jest wszędzie, nic nadzwyczajnego. Cholera rozgadałam się i zapomniałam pozdrowić i życzyć co każdy tam sobie wymarzy. No i wracam na chwilę do stołu machnąć Wasze zdrowie celnicy a forumowiczów szczególnie!
 
Gagarinie lepiej póżno niż wcale, przyszła reforma nie ma nic do rzeczy , lipsze /oby/ kierownictwo czym prędzej nastanie tym lepiej dla nas.I jeszcze jedno , czy nie wydaje Ci się że ktoś na siłę próbuje zrobić kozła ofiarnego z naszej apoki archiwalnej, on nie jest winiwn przecież ktoś go stworzył , ktoś przeświadczył w przekonaniu że jest the best że tak należy itp.
 
Meduza masz szczęście ,ze "walczysz" w grupie . Nie wiem... ale jakoś nie wydaje mi się ,żebyś był dobrym obserwatorem tego co dzieje sie TERAZ na oddziale. Nie ma jedności a wręcz przeciwnie. Ci co do tej pory mieli i wyrażali głośno swoje zdanie - obserwują a reszta milczy zajęta pracą . Nie tego się spodziewaliśmy oj nie!
 
Tak! Jestem pod wrażeniem dyskusji, szczególnie merytorycznej-cokolwiek to znaczy :lol: , na tym forum (IC) od dawna. Szczególnie ten korytarz i archiwum. Nie będe Wam zakłócał sielsko-anielskiej pseudo-symbiozy. Podziwiam Wasze i nasze ZZ (rzepińskie), ale cóż Wy o tym....
 
pewnie że dobrze! i w dodatku ktoś go stworzył na własne podobieństwo, dobrze mieć "na dole" szpiega nie za bystrego bo przekazuje informacje doslownie bez wlasnego komentarza.
 
Awiatorze nie zrozumiałeś/aś/ mnie , to że pierwszy kapusta jest do odstrzału to jedno ale nie można skupiać się tylko na jego osobie i poczynaniach , to Cezar i jego świta go stworzyła.
 
więcej wiemy Jabolu niż myślisz.Wystarczyłoby sparafrazować tekstem Republiki "Znak Równości" i zestawić z Lady Punk "Mniej niż zero".
Tymczasem pozdrawiam bo wóda się grzeje a święto jeszcze trwa.
 
O C PYRZOWICE

Masz oczywiście na mysli świtezianki ? No i może jednego skruszonego i mimo wszystko zbulwersowanego obecną sytuacją kierownika zmiany ?.
 
Gagarin – widzę co się dzieje, wszyscy chodzimy, mijamy się w skupieniu tropiąc forumowiczów, jak pada cień podejrzenia skok za biurko i cisza. Nie przeprowadzę tego wieczora wnikliwej analizy tylu postaw. Uchylę za to kolejnego drinka w przeświadczeniu, że ta dyskusja posłuży dobrym zmianom!
 
Back
Do góry