• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717

Co dalej z Szefem Banasiem?.......KONKURS

Status
Zamknięty.

kascel

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Październik 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Panu Banasiowi dać plombownicę i ALOKOWAĆ na granicę... i to kilkaset kilometrów od miejsca zamieszkania. Dać pensję "szarego celnika" i ciekawe co by wtedy mówił.
Może zrobimy taki sondaż? Ale prosiłbym bez chamskich i wulgarnych tekstów, które mogą się niektórym nasuwać w pomysłach :lol:
NAJLEPSZY POMYSł MOżE ZOSTAć NAGRODZONY REALIZACJą TEGO POSTULATU.
KASCEL
 
pan banaś przynosi wstyd całej służbie. do plombownicy też się nie nadaje bo nie rozumie co to jest służba celna. niech się zabiera razem ze swoimi dyrektorami z ic wszystkich na zasiłek do pośredniaka. może im ktoś zaproponuje pracę w służbie bo są braki. ale nie sadze zeby przeszli test pisemny przed przyjęciem do pracy. :twisted: jest dla nich niezrozumiały. zostanie mu łopata przy budowie autostrady na euro 2012. inne bardziej skomplikowane narzedzia typu np. taczka sa dla bystrzejszych.pozdrawiam wszystkich celników
 
rozliczyć na dzień dobry

Przede wszystkim powinni go rozliczyć za naruszenie artykułu 33 ust. 2 pkt 1 ustawy o SC ,który wyraźnie mówi, że funkcjonariusz celny nie może publicznie manifestować poglądów politycznych.
 
Miernota

A jaki z niego celnik ?????? Nigdy za takiego sie nie uważał,.
Dobrał sobie "komando" i chcieli "zmieniać świat". Pozdrowienia dla wszystkich normalnych celników.
 
Banaś

Jak można komuś proponować pracę na granicy z plombownicą w ręce,jak on wprost brzydził się munduru i chciał zlikwidowania SC.Po prostu niech odejdzie w niebyt i poćwicze judo przed olimpiadą. :lol:
 
Uważam, że od czasu do czasu wypowiedzi Forumowiczów powinny być wysyłane zainteresowanym i decydentom, którzy są w jakims tam stopniu władni do zaspokajania roszczeń. Może ktoś powinien w imieniu wszystkich wysyłać posty do Dyrektorów, Posłów, Senatorów, Ministrów.... itd. Chociaż strony internetowe naszych forów aby mogli sobie poczytać co myślą o nich ludzie.....
 
Może ktoś powinien....
Jeżeli jesteś o tym przekonany i uważasz, że tak trzeba to dlaczego tego nie zrobisz?
 
Marian na księżyc

Zapomnijmy jak najszybciej o Banasiu (chociaż z jeszcze kilka tygodni będzie SSC). To była najwieksza pomyłka i chodząca tragedia. Czlowiek, który nie potrafi sklecić dwóch zdań, nie potrafi przeczytać tego, co mu inni napisali, nie potrafi zrozumieć, czym powinien się zajmować. Nie wiem, czy w ogóle zdawał sobie sprawę, co to jest cło. Kompanów do rządzenia dobrał podobnych sobie.
Nawet nie warto pomachac rączka na ...ŻEGNAJ!!!
 
jednak warto śledzić losy pryncypałów i znać ruchy wroga....

Myślę, że trzeba patrzeć, gdzie tacy ludzie jak Pan Banaś znajdują przyczółki. Ten gość to był wróg nr 1 Służby Celnej jak większość szefów Naszych w ostatnich 20 latach.
 
A ja proponuje , aby wysłać "szanownego szefa" do kopania dziury na baseny termalne "najjaśniejszego" o. Rydzyka, to przecież "oczywista oczywistość"!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
 
...

Należałoby podejść do tego zagadnienia poważnie i z rozmysłem. Kiedyś, około 4-5 lat temu oglądałem w jednej z komercyjnych telewizji odcinek serialu "KIEPSCY" pod wiele mówiącym tytułem "Siedzący Marian". Otóż główny wątek tego odcinka dotyczył permanentnej okupacji "publicznej prywatnej toalety przez w/w". Może to jest jakieś rozwiązanie przedmiotowego problemu.
 
Forumowicz napisał:
PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 6:57 pm Temat postu: Co z szefem służby???

Czy już coś wiadomo kto będzie nowym SS???
I czy za tym polecą wszyscy dyrektorzy izb czy tylko niektórzy?
Pozdrawiam
MKC
 
Jaki Banaś jest - każdy widzi

Wystarczy przeczytać "list otwarty do celników.." jego autorstwa, żeby móc jednoznacznie ocenić poziom merytoryczny i etyczny tego "działacza". Smutne jest to, że wyższe stanowiska w naszym państwie są po prostu łupem partii politycznych ... i oto wynik.. Z całą pewnością, gdyby ktoś miał na względzie dobro RP nie posadziłby na stołku Szefa Służby Celnej Pana Mariana Banasia. Najgorsze jednak jest to, że Pan Banaś, zgodnie z świętą zasadą TKM mianował i obsadzał na stołkach swoich kumpli, może wybitnych "działaczy" ale niestety trzeciorzędnych ( kompetencja, poziom ) funkcjonariuszy celnych. Sięgnął gdzieś tam, do trzeciego rzędu, do takich co nigdy nic nie zrobili, nic nie wymyślili, nic mądrego nie potrafili powiedzieć ale.. no właśnie...
Nie kompetencja, nie umiejętności, nie kultura osobista i poziom funkcjonariusza stanowi o jego wartości przydatności dla SC. Tylko coś innego.. i właśnie "tego innego" autorem i gorącym propagatorem jest Pan Marian Banaś.
Smutne
 
No właśnie PIS już dawno nie jest przy władzy a Banś dalej jest SSC. Mam nadzieję że już nie długo ten gość będzie na tym stanowisku. Bogu dziękuję że to koniec Banasia, takiego SSC jeszcze nie było co chciałby likwidować Służbę Celną.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry