Awans!!!

Lubieszyn

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
36
Słyszałem, ze WKU proponuje 2 tyg szkolenia oficerskie w WP, co znacznie może przyspieszyć awans oficerski w SCS.

heisenberg

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
360
Słyszałem, ze WKU proponuje 2 tyg szkolenia oficerskie w WP, co znacznie może przyspieszyć awans oficerski w SCS.
Stary szkolenie oficerskie to tylko jeden z warunków koniecznych ale nei wystarczających. Bez woli przełożonych to nic z tego nie będzie, a i weź pod uwagę, że masę osób czeka na awanse oficerskie mimo odbyć stosownego szkolenia w SCS. Swoją drogą ciekawe jest jaki jest średni i mediana czasu oczekiwania po ukończeniu szkolenia? Ja czekałem 1.5 roku

aspirant50+

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
31
Stary szkolenie oficerskie to tylko jeden z warunków koniecznych ale nei wystarczających. Bez woli przełożonych to nic z tego nie będzie, a i weź pod uwagę, że masę osób czeka na awanse oficerskie mimo odbyć stosownego szkolenia w SCS. Swoją drogą ciekawe jest jaki jest średni i mediana czasu oczekiwania po ukończeniu szkolenia? Ja czekałem 1.5 roku
Ja też czekałem prawie 2 lata. Poszedłem na emkę jako st.aspirant

larry1

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
28
Czy ktoś ma wiarygodną informację nt awansów?Są przewidziane dla szaraczków czy nie?

PJS

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
809
Miasto
Polska
Ja też czekałem prawie 2 lata. Poszedłem na emkę jako st.aspirant
To jest jedna z patologii awansowych. Awans po kursie (aspiranckim czy oficerskim) powinien nastąpić przy najbliższej okazji, najpóźniej w przeciągu 1 roku. Kolegę po aspiranckim przetrzymali prawie 3 lata.
Mogłaby być też grupowa promocja, zaraz po ukończeniu kursu.
Sytuacje komplikuje trochę fakt, że na kursy aspiranckie jeżdżą ludzie ze stopniami niższymi niż st.rachm. Podobnie na oficerskie, widziałem nawet rachmistrzów na oficerskich.

Do góry