• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

a jak w Toruniu awanse ?

...

Masz rację, bylo wiele innych, nie tylko w kadrze kierowniczej. Ale nie to było tematem.
I szczerze mówiąc ten wcale mnie nie boli, nawet mnie nie zaskoczył.
Ale nie róbmy z przewodniczącej Joanny D'arc
 
Odpowiedź

I kto to mówi??? Sam sie kryjesz na forum, a w swoje rozgrywki mieszasz innych. Masz coś do nich, to może z nimi porozmawiaj. Nie masz odwagi? To zamilcz!!!

To ty raczej zamilcz bo jak widzę cytujesz moje wypowiedzi, brak kreatywności, żenada.
Zawiodłeś mnie a myślałem, że jakiś sensowny wpisik zrobisz a tu totalna klapa!!!!
Odwaga, hm czy ty wiesz o czy piszesz bo jak mniemam nie bardzo. O odawdze może pisać ten kto wie co to oznacza. Sorry ale ty na pewno do nich nie należysz.
Żal mi cię sflustrowany mały człowieczku. A tak w ogóle skoro ci tak źle, to co robisz w tej instytucji, trzeba było się rozwijać i iść tam gdzie mógłbyś(abyś) pokazać na co cię stać.
Tu za nic nie robienie albo udawanie, że coś robisz zbierasz co miesiąc niezłą kaskę. Jeszcze ci źle oj malkontent z ciebie straszny. Pomyśl, że inni mają gorzej. Zbliżają się święta zrób mały rekonesans w swoim postępowaniu. Zacznij naprawiać świat od siebie dobrze ci radzę. Zazdrość i nienawiść zatruwają twoją pewnie już i tak chorą wątrobę. Daj jej odpocząć. Więcej miłości do bliźniego. Radzę a poczujesz się lepiej. Uwierz to na prawdę działa.
Dużo uśmiechu aa mniej ponuradztwa ci życzę.
Pozdrowienia
 
Odpowiedź

Masz rację, bylo wiele innych, nie tylko w kadrze kierowniczej. Ale nie to było tematem.
I szczerze mówiąc ten wcale mnie nie boli, nawet mnie nie zaskoczył.
Ale nie róbmy z przewodniczącej Joanny D'arc

Ależ nikt z przewodniczącej nie robi Joanny D'arc, ale nie znoszę jak się pomawia uczciwego człowieka, to wszystko!!!!
Ja od siebie mógłbym powiedzieć, że jest kimś więcej niż Joanną D'arc. Bardzo mocno jej kibicuję, trzymam za ciebie Violu kciuki. Wiem, że wokół ciebie dużo hien ale to nic nie zwracaj na to uwagi. Zawsze tacy sie znajdą. To mali ludzie, których mózgi zalała nienawiść do wszystkiego co nie jest takie jak oni. Dużo by dali aby móc choć w części ci dorównać. Oj nie da się . Ja byłem, jestem i pozostanę twoim fanem.
Tak trzymaj.
Pozdrawiam gorąco i miłego dnia ci życzę.
 
życzeń c.d.

Ależ nikt z przewodniczącej nie robi Joanny D'arc, ale nie znoszę jak się pomawia uczciwego człowieka, to wszystko!!!!
Ja od siebie mógłbym powiedzieć, że jest kimś więcej niż Joanną D'arc. Bardzo mocno jej kibicuję, trzymam za ciebie Violu kciuki. Wiem, że wokół ciebie dużo hien ale to nic nie zwracaj na to uwagi. Zawsze tacy sie znajdą. To mali ludzie, których mózgi zalała nienawiść do wszystkiego co nie jest takie jak oni. Dużo by dali aby móc choć w części ci dorównać. Oj nie da się . Ja byłem, jestem i pozostanę twoim fanem.
Tak trzymaj.
Pozdrawiam gorąco i miłego dnia ci życzę.

A ja ci najdroższa Violu życzę także miłej nocy i jeszcze milszego następnego dnia i następnej nocy i tak dalej.

Dzielnicowy
 
Do miszcza ortografji

To ty raczej zamilcz bo jak widzę cytujesz moje wypowiedzi, brak kreatywności, żenada.
Zawiodłeś mnie a myślałem, że jakiś sensowny wpisik zrobisz a tu totalna klapa!!!!
Odwaga, hm czy ty wiesz o czy piszesz bo jak mniemam nie bardzo. O odawdze może pisać ten kto wie co to oznacza. Sorry ale ty na pewno do nich nie należysz.
Żal mi cię sflustrowany mały człowieczku. A tak w ogóle skoro ci tak źle, to co robisz w tej instytucji, trzeba było się rozwijać i iść tam gdzie mógłbyś(abyś) pokazać na co cię stać.
Tu za nic nie robienie albo udawanie, że coś robisz zbierasz co miesiąc niezłą kaskę. Jeszcze ci źle oj malkontent z ciebie straszny. Pomyśl, że inni mają gorzej. Zbliżają się święta zrób mały rekonesans w swoim postępowaniu. Zacznij naprawiać świat od siebie dobrze ci radzę. Zazdrość i nienawiść zatruwają twoją pewnie już i tak chorą wątrobę. Daj jej odpocząć. Więcej miłości do bliźniego. Radzę a poczujesz się lepiej. Uwierz to na prawdę działa.
Dużo uśmiechu aa mniej ponuradztwa ci życzę.
Pozdrowienia

Ty sflustrowany miszczu oltografji, mniej zajadłości i ponuradztwa, a wiencej pracy ze słownikiem. Szkodza, że dyktando narodowe już było bo miałbyś szansę na wygraną. Nie musiałbyś wtedy wchodzić pudelkowi bez mydła.
Pozdrów ją znowu. To ci wychodzi rewelacyjnie.

Nie pozdrawiam cię Violu.

Gustlik.
 
obrońca

obrońco Violi ujawnij się
zobaczmy jedną osobę która jej broni


Ha Ha Ha nie zobaczymy
te teksty pisze ona sama
 
viola

w innych Izbach podwyżki dostali prawie wszyscy
są komisje ,które decydują jak podzielić dywidendy
a u nas?
Viola i Maciuś dali zgodę dyrektorowi na to że robi jak mu się podoba

Ekspert a czym poza włażeniem w d.... dyrektorowi się zasłużyla

A jeszcze ktoś należy to tworu zwanym federacją?
słychać było o masowej rezygnacji
narzekaliście na Olę K.
To macie!!!
 
lustro

co zobaczy viola w lustrze
Związkowca który miał dzialać w interesie pracowników


a działał w interesie dyrekcji
a spojrzeć ludziom w oczy
nie ten poziom
gdyby wszyscy splunęli, powiedziała by
ojej ale pada
 
Pytanie?

Słyszałem nie zły awansik dla nowej Pani Naczelnik, czym się zasłużyła? Może ktoś wie.
Jak zniósł to były już Pan Naczelnik PP.
Ciekawostka niesamowita. Duże zaskoczenie jak dla mnie. Czym nasz wielmożny się kieruje dobierając kadrę? Może ktoś wie?
Pozdrawiam
Łysy
 
prawda

PRAWDA OBRONI SIĘ SAMA

Przewodniczący-wzorem innych izb opublikujcie na stronie treść
porozumień dotyczących wykorzystania dywidendy i podziału podwyżki
przypomnę-dywidenda dotyczy płacących ubezpieczenie
podwyżka-była średnio na etat
wasze uzgodnienia dotyczyły wszystkich pracowników a nie tylko związkowców
W izbie wygląda to tak jak każdy widzi
Potraficie spojrzeć ludziom uczciwie w oczy???
 
związki i praca związkowca

Macie wiele racji w tym co piszecie rozgoryczeni postawą swoich przedstawicieli. Zauważcie jednak to, że całe zamieszanie odbywa się wyłącznie na tym forum i w rzeczywistości będzie może miało wpływ na przyszłe wybory w związkach lub decyzje o wystąpieniu z nich. W tym czasie nasi przewodniczący, poza bieżącą obserwacją forum, nie muszą już robić nic. Może zostałem przypadkowo pominięty, ale nie dotarły do mnie żadne informacje na temat trybu, możliwości i wsparcia ze strony związków co do odwołań od "mianowania na stopień służbowy", których dokonał tzw. dyrektor. Jedyny faktycznie aktywny to związek Siwego. Nie jestem specjalistą prawa pracy czy też biegłym w stosowaniu przepisów kpa do naruszonych przepisów ustawy o Służbie Celnej, a chciałbym wiedzieć jaka jest właściwa forma do zaskarżenia tego g...a. Bo jeśli rację przyznać kancelarii wynajętej przez ZZ Celnicy.pl, to z końcem tygodnia upłynie termin na złożenie odwołania, jeśli zaś kwestia ta leży w gestii sądu pracy, to zostały jeszcze trzy latka.
Znacząca różnica.
 
Podsumowanie

No, cóż widać całgiem gołym oczkiem jak ładnie Wielmożny załatwił związki. Teraz cała wina spada na nich. Właśnie oto mu chodziło. Świetna manipulacja tylko pogratulować, właśnie tak miało być. Taki był jego zamysł, aby wszyscy lub prawie wszyscy tak właśnie myśleli. Chodzi o zwalenie całej winy na związkowców, skłócenie ludzi i w konsekwencji rozwalenie zwiazków, to gra, całkiem przemyślana. Wielmożny nic nie robi bez dogłębnej analizy. Długo to trwa ale jak już coś wymyśli to strzał w dziesiątkę.
Z manipulacji dać mu trzeba 6!!!!!.
Niczym nie różni się od poprzedniej świty.
Pa, Pa.
 
eeetammm

Ale, ale. Wydawało się, że ustalono już na forum, że nie używamy określenia "wielmożny" tylko "kołek"! Na pamiątkę postu o "ki ch... mąci wodę"! A tak na marginesie to pewnie czeka nas kolejna bajeczka o podziale "świątecznych darów". Aż strach pomyśleć, co zrobią z taką kasą biedacy zasiadający we właściwych zespołach bądź pełnomocnicy od rzeczy wszelakich, czyli żadnych! No tak! Ale to już ich bolączka. Inni muszą popatrzeć na ich pękate brzuszki. A z tą dywidendą to niby o co chodzi? Znikła, roztopiła się czy się gdzieś zadomowiła. Jak ktoś wie to niech w końcu jasno napisze, chętnie wszyscy poczytamy. A związkowcom w nowym roku co najmniej po jednym członku życzymy (jak tak dalej będą działać to i o to może być trudno).
 
puk puk pobudka

nie ma tam u was ludzi, którzy by postawili na nowe twarze.
szkoda czasu na biadolenie i rozliczenia na forum.
rzućcie deklaracje członkowskie na właściwe adresy, zawsze można spróbować.
ps.
... rzecz w tym aby machinator od własnej zginął maszyny !
może poprzecie ten motyw. wielmożnym o taki efekt nie chodzi, oni mają problem realny. właśnie dali d... w mianowaniach i to może być bardzo kosztowna cena za serwilizm wobec głównodowodzącego.

bye
 
Dywidenda

Z tego co ja wiem to grupowe ubezpieczenie podpisuje dyro a dywidenda to nie duże w skali roku odpisy. Dywidendą zarządza dyr. W większości izb wykorzystuje się ją na cele reprezentacyjne np. organizacja służby celnej. Od zawsze tak było.
Były imprezy w Solcu, za czasóww panującego JD i nagrody dla wybranych, wygrywających w zawodach.
Zasada działania każdego z panujących taka sama.
Do tego ubezpieczenia jak by ktoś nie wiedział nie ma przymusu się zapisywać. Ja zrezygnowałem i nie ma dla mnie problemu typu co, kto, zrobił z moimi 15 czy 20zł.
Warto to przemyśleć.
Pozdrawiam
 
cele reprezentacyjne

Jakie cele reprezentacyjne służby? Jaka organizacja służby? Jeżeli to są tak małe pieniądze, że przedmówcy na nich nie zależy, to może dodatkowo się zrzućmy po parę złotych na czarne buty dla mącącego wodę. Założenie przez niego tych butów do munduru zamiast sraczkowych o 500% poprawi organizację i wizerunek służby w Izbie Celnej w Kikole.
 
przyszłość

Gdzie ten bidok pójdzie, jak już jego czas minie. Klakierzy i potakiwacze będą klaskać kolejnej gwieździe rolnej, a ten co ? Wszystkich normalnych zraził lub obraził, niejednego doprowadził do rozstroju nerwowego lub zastraszył. Wyjątkiem są ci co mają gruuubą skórę lub blond czuprynę. Co za brak instynktu samozachowawczego. Wiem !!! zrobi wreszcie habilitację, bo może nie wiecie, ale doktorat to on maaaa. A wtedy kariera w Warszawie murowana jako specjalisty ds ostrzenia ołówków HB w stróżówce MF.

Jak zwykle pojedzie do wojewódy
 
Back
Do góry