• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

a jak w Toruniu awanse ?

znany

Nic dziwnego, bo na zewnątrz też już go znają i jaja sobie robią z pana "doktora prawa" BUHAHAHA!
 
zkc

Faktycznie takie pierdoły opowiada w MF-ie i na zasadniczym kursie panienkom którym wydaje się, że łykanie wszystkiego co z siebie wydali gwarantuje im udany wstęp do kariery. A tu kicha...
 
pierdoły

Fajne to, ale jutro przejdziemy do konkretów. Porozmawiamy o korzyściach prywatnych, a jak czasu starczy, to może jeszcze o czymś... .
Już nie wyprzedzamy działań organów ścigania.
 
apropos kikołek

kikołek to brzmi dumnie ale nie pasuje do naszego wielmoży
samo kołek to już strzał w dziesiątkę
ki przed kołkiem można potraktować jako wstęp do zapytania: Ki c**j wodę mąci? Odpowiedzią może być kołek
 
ki czyli kołek

kikołek to brzmi dumnie ale nie pasuje do naszego wielmoży
samo kołek to już strzał w dziesiątkę
ki przed kołkiem można potraktować jako wstęp do zapytania: Ki c**j wodę mąci? Odpowiedzią może być kołek

Dawno tak się nie uśmiałem.
Twórca tego posta śmiało może objąć posadę po kołku.
Przynajmniej byłoby wesoło!
U mnie ma głos Za.
 
Uwagi

Jak już coś piszesz to pisz z sensem. Stać cię tylko na obrażanie innych, twój jad zalewa mocno twój umysł. Każdemu można przypiąć jakąś łatę i oceniać a raczej pomawiać o różne rzeczy. Najczęściej ocenia się innych według siebie. Sądzisz, że nic nikomu się nie należy tylko tobie. Nie ważne ile byś dostał zawsze będziesz miał mało zawsze jest ktoś winny i odpowiedzialny że nie dostałeś awansu czy podwyżki. Zacznij więc od siebie. Co robisz a może co zrobiłeś, aby w tej instytucji było lepiej ile dajesz z siebie?
Zrób rachunek sumienia i nie czepiaj się ludzi.
Zanim zaczniesz oceniać wygląd zewnetrzy innych spójrz na siebie.Każdy jest taki jaki jest i nic ci do tego, nie masz prawa oceniać a tym bardziej wypisywać obraźliwe teksty. Skoro piszesz o wyglądzie zewnętrznym niektórych naszych związkowców to jak widać nie masz żadnych innych argumentów i tylko tyle ci zostało. Pamietaj nie szata zdobi człowieka, tylko jego wnętrze.
Daj wreszcie spokój przewodniczącej. Nie oceniaj bo jak widać nie znasz zupełnie tej osoby, pojęcia nie masz jakim jest człowiekiem. Nie próbuj manipulować ludźmi. Z pozostałych związków to jest jedyna osoba, której można zaufać, wiem co mówię. Ona jedna potrafi działać w słusznej sprawie, nie ma dziewczyna łatwego zadania, bo jest sama. Z tego co wiem Panowie związkowcy często mają odmienne od niej zdanie. Dyrekcja i tak zrobi po swojemu, a później obarcza się winną związkowca, nie widzisz, że to właśnie o to chodzi, chcą abyś tak myślał. I brawo udaje im się to. Gdybyś zechciał zagłębić się nieco w temat trochę pomyslał to pisał byś inaczej.
Pozdrawiam
kolega z IC
 
Odpowiedź

Czy związkowiec nie może awansować?
Czy awans przewodniczącej po 7 latach to straszna zbrodnia, ludzie co wam odbiło, czy wy już zupełnie rozumy postradaliście. Co się z wami dzieje? Opamiętajcie się z tą zajadliwością.
Z tego co wiem 7 lat temu dziewczyna dostała awans na inspektora bez grosza, i wcześniejsze również. Czy tylko dlatego, że jest przewodniczacą nie może awansować?
NIE POZOSTAJE NIC INNEGO JAK TYLKO WSPÓŁCZUĆ TEJ DZIEWCZYNIE Z KIM PRACUJE.
Trzymaj się bo wiem, że działasz zawsze w słusznej sprawie, tym co tak cię oczerniają życzę pokory. Mam naadzieję, że się opamiętacie.
Pozdrawiam cię serdecznie
koleżanka z Olsztyna
 
obronca

Jak już coś piszesz to pisz z sensem. Stać cię tylko na obrażanie innych, twój jad zalewa mocno twój umysł. Każdemu można przypiąć jakąś łatę i oceniać a raczej pomawiać o różne rzeczy. Najczęściej ocenia się innych według siebie. Sądzisz, że nic nikomu się nie należy tylko tobie. Nie ważne ile byś dostał zawsze będziesz miał mało zawsze jest ktoś winny i odpowiedzialny że nie dostałeś awansu czy podwyżki. Zacznij więc od siebie. Co robisz a może co zrobiłeś, aby w tej instytucji było lepiej ile dajesz z siebie?
Zrób rachunek sumienia i nie czepiaj się ludzi.
Zanim zaczniesz oceniać wygląd zewnetrzy innych spójrz na siebie.Każdy jest taki jaki jest i nic ci do tego, nie masz prawa oceniać a tym bardziej wypisywać obraźliwe teksty. Skoro piszesz o wyglądzie zewnętrznym niektórych naszych związkowców to jak widać nie masz żadnych innych argumentów i tylko tyle ci zostało. Pamietaj nie szata zdobi człowieka, tylko jego wnętrze.
Daj wreszcie spokój przewodniczącej. Nie oceniaj bo jak widać nie znasz zupełnie tej osoby, pojęcia nie masz jakim jest człowiekiem. Nie próbuj manipulować ludźmi. Z pozostałych związków to jest jedyna osoba, której można zaufać, wiem co mówię. Ona jedna potrafi działać w słusznej sprawie, nie ma dziewczyna łatwego zadania, bo jest sama. Z tego co wiem Panowie związkowcy często mają odmienne od niej zdanie. Dyrekcja i tak zrobi po swojemu, a później obarcza się winną związkowca, nie widzisz, że to właśnie o to chodzi, chcą abyś tak myślał. I brawo udaje im się to. Gdybyś zechciał zagłębić się nieco w temat trochę pomyslał to pisał byś inaczej.
Pozdrawiam
kolega z IC

jakże głębokie wnętrze pudelka nam się uzewnętrzniło!!!!!!!!!!!1
Obiecuję, że od teraz wszyscy muszą pisać dobrze o przewodniczącej, bo ma dziewczyna ciężko, a mimo to działa.

Koleżanka z Kosmosu.
 
podpowiedź

Czy związkowiec nie może awansować?
Czy awans przewodniczącej po 7 latach to straszna zbrodnia, ludzie co wam odbiło, czy wy już zupełnie rozumy postradaliście. Co się z wami dzieje? Opamiętajcie się z tą zajadliwością.
Z tego co wiem 7 lat temu dziewczyna dostała awans na inspektora bez grosza, i wcześniejsze również. Czy tylko dlatego, że jest przewodniczacą nie może awansować?
NIE POZOSTAJE NIC INNEGO JAK TYLKO WSPÓŁCZUĆ TEJ DZIEWCZYNIE Z KIM PRACUJE.
Trzymaj się bo wiem, że działasz zawsze w słusznej sprawie, tym co tak cię oczerniają życzę pokory. Mam naadzieję, że się opamiętacie.
Pozdrawiam cię serdecznie
koleżanka z Olsztyna

Droga Wiolu, a kto siedem lat temu dostawał awans z podwyżką?
Wiem, że zawsze działasz w słusznej sprawie, bo własna sprawa jest najbardziej słuszna.
Opamiętamy się na pewno.

Kolega z komitetu blokowego.
 
Riposta

Oj,Stasiu nie trzeba było mówić,że nie podoba się awans dla przewodniczącej
Stasiu zastanów się jeśli to prawda, że tak bardzo krytykowałeś ten awans, to do kogo? To chyba w nich powinieneś szukać swoich wrogów.
Ja słyszałem, że niejaka D.K. była bardzo niezadowolona, że to ona nie znalazła się wśród awansowaych. O zgrozo!!!. A i I.M. też dyszała na twoich plecach już od dawna.
Więc logicznie przemyśl to wszystko i może w innym miejscu należy szukać winnych.
Ktoś kto zgania na innych sam jest winny bo skąd ten co pisze wie, że krytykowałeś awans przewodniczącej.
Ci do których się wypowiadałeś załatwili cię bez mydła, a teraz na siłę chcą za to obciążyć człowieka, który nigdy nikogo nie skrzywdził. W przeciwieństwie do niektórych z was ona zna swoją wartość, nie jest zakompleksiona tak jak niektórzy i przez stołki nie musi udowadniać swojej wartości. Wielu z was nigdy tej dziewczynie nie dorówna i tyle!!!!
Nie ma co tu dużo gadać. Popatrzcie od czasu do czasu w swoje lustra, co tam zobaczycie?
Nie chcę być na wszym miejscu.

Pozdrawiam
 
strzał kulą w płot

Stasiu zastanów się jeśli to prawda, że tak bardzo krytykowałeś ten awans, to do kogo? To chyba w nich powinieneś szukać swoich wrogów.
Ja słyszałem, że niejaka D.K. była bardzo niezadowolona, że to ona nie znalazła się wśród awansowaych. O zgrozo!!!. A i I.M. też dyszała na twoich plecach już od dawna.
Więc logicznie przemyśl to wszystko i może w innym miejscu należy szukać winnych.
Ktoś kto zgania na innych sam jest winny bo skąd ten co pisze wie, że krytykowałeś awans przewodniczącej....

Gdybyś był realistą, nie pisałbyś takich bzdur, nie mających nic wspólnego z rzeczywistością. Chcesz bronić przewodniczącej, Twoja wola. Ale nie mieszaj w te rozgrywki innych.
 
Ożywienie

No cóż, ale Toruń się ożywił. Tylko dlaczego nie piszecie na stronie toruńskiego forum, co strach obleciał. Boicie się swojego dyra. Ale to musi być osobowość.
Tak wyciszył IC aż miło, kunelki pod ławeczki cupnęły i co czekają na lepsze czasy.
Lepszych już nie będzie!!!!!
Zapeniam WAS KRZYŻOKI.
 
ciekawy akcencik

No cóż, ale Toruń się ożywił. Tylko dlaczego nie piszecie na stronie toruńskiego forum, co strach obleciał. Boicie się swojego dyra. Ale to musi być osobowość.
Tak wyciszył IC aż miło, kunelki pod ławeczki cupnęły i co czekają na lepsze czasy.
Lepszych już nie będzie!!!!!
Zapeniam WAS KRZYŻOKI.

Sądząc po twoim akcenciku, "KRZYŻOKI", masz niedaleko do Torunia ze swojej Chamży.
 
Odpowiedź

Gdybyś był realistą, nie pisałbyś takich bzdur, nie mających nic wspólnego z rzeczywistością. Chcesz bronić przewodniczącej, Twoja wola. Ale nie mieszaj w te rozgrywki innych.
Bzdury to wypisują na tym forum, oczerniając ludzi, tak będę bronił przewodniczącej i to moja sprawa znam człowieka i nie pozwolę na pisanie takich bzur. Nie ukrywaj się za zasłoną tylko idź do niej i powiedz jej w oczy, co ci na wątrobie leży. Czy chociaż raz miałeś odwagę z nią rozmawiać. Boisz się, gdybyś był przekonany o słuszności tego co wypisujesz to miałbyś(miałabyś) odwagę powiedzieć to głośno nie kryjąc się tu na tym forum. Zawsze bronić będę ludzi uczciwych.
To mieszanie jej w te wasze niecne gierki jest obrzydliwe. Wstyd!!!!!
Lepszych obserwacji życzę!!!!
 
koleżanko z Olsztyna

Czy związkowiec nie może awansować? Pewnie, że może, jak każdy inny. I tak własnie powinno być, jak każdy inny!!!
Tylko dlaczego właśnie inny (oczywiście już nie każdy, jest ścisłe grono lepszych innych) nie awansuje, pomimo dłuzszego stazu pracy, pomimo nienagannych opinii, pomimo faktu, że również w stopniu nie miał awansu od lat (czego nie mozna powiedzieć o przewodniczącej, która w zeszłym roku miała awans w stopniu)???
Czy w Olsztynie każdy funkcjonariusz z kilkunastoletnim stazem pracy jest ekspertem celnym i starszym dyspozytorem celnym? (Policz sobie co ile lat średnio musiałby mieć awans). Jeżeli tak macie, to tylko Wam pozazdrościć

kolega z Torunia
 
uwaga!

Widzę, że nasz kolega z Torunia jest świetnie poinformowany o awansach, cóż pozazdrościć tylko takiej pamięci. JAKIE JESZCZE ZAPAMIĘTAŁEŚ awanse, czy tylko ten jeden tak cię boli, a co z innymi, którzy dwa razy do roku otrzymywali awanse. Zapomniłeś o zacnej kadrze kierowniczej!!!!
Jak już się tak rozpisujesz to przytocz inne, które przy tak dobrej pamięci udało ci się zapamiętać. Może one jednak były mniej sprawiedliwe. Jeśli stałeś się sędzią to bądź sędzią sprawiedliwym.
Pozdrawiam
 
Obserwatorze

I kto to mówi??? Sam sie kryjesz na forum, a w swoje rozgrywki mieszasz innych. Masz coś do nich, to może z nimi porozmawiaj. Nie masz odwagi? To zamilcz!!!
 
Back
Do góry