• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2019

Większość członków nie dostaje bo przewodniczący uważa, że tą wiedzą tajemną z plebsem się nie dzieli.
 
Ostatnia edycja:
Niestety w zz celnicy.pl nie jestem.

Nie napisałem że do przew zz celnicy.pl

Zgłoś sie do przew swojego zz

A jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego zz albo w żadnym nie jesteś - zapraszamy do celników.pl

W ten sposób wspomożesz największy w kas zz, realnie walczący o poprawę, mający lidera stawiającego interes ogółu ponad własny
 
Nie rozumiem jedynego, skoro te podwyżki mają być dla wszystkich, to dlaczego taki protokół nie jest publikowany na intranecie. Prawda jest taka, że ustalacie coś co nie dotyczy tylko waszych członków (uwaga dotyczy wszystkich zz), ale odnosi się do tej znacznej większości która, tylko z sobie znanych powodów, nie jest w zz. No chyba, że protokół jest tajny.
 
Będziemy zarabiać więcej średnio 655 zł miesięcznie (razem z nagrodami), ale w porównaniu na jaki dzień? Na 31 grudnia 2018 r.?
 
Nie rozumiem jedynego, skoro te podwyżki mają być dla wszystkich, to dlaczego taki protokół nie jest publikowany na intranecie. Prawda jest taka, że ustalacie coś co nie dotyczy tylko waszych członków (uwaga dotyczy wszystkich zz), ale odnosi się do tej znacznej większości która, tylko z sobie znanych powodów, nie jest w zz. No chyba, że protokół jest tajny.

@Mały - użyj trochę szarych komórek! ZZ nie ma dostępu do intranetu, tam publikują przełożeni.

Nie powinno Cię dziwić, że ZZ rozsyłają informacje tylko na maile swoich członków. Oczywiście, zdarza się, że lista wysyłkowa nie jest kompletna i wtedy należy się upomnieć o dopisanie.

Jeśli nie jesteś członkiem któregoś ZZ, nie możesz żądać nawet jawnych informacji od nich, bo nikt ich nie będzie segregował dla Ciebie! Musisz pytać kolegów będących członkami ZZ, a jeśli nie chcą, może to źle świadczyć zarówno o nich, jak i postrzeganiu przez nich Ciebie. Tak czy siak - to od Ciebie samego zależy uzyskiwanie informacji ZWIĄZKOWYCH.
 
@rybka nie wiem skąd jesteś ale w intranecie IAS Rzeszów np. zz celnicy.pl publikuje różne informacje, ale takich istotnych dla ogółu już nie. Czytaj ze zrozumieniem - jestem człowiekiem zz. Tylko mój zz nie publikuje nic i na maile też nic nie wysyła. Pokusiłem się już o zapytanie członków zz celnicy.pl o ten protokół. I wbrew temu co tu czytam z celnikami i w mundurze i bez z którymi ma przyjemność pracować - pracuje się nam skarbowcom bardzo dobrze. I oni też nic nie dostali. To skoro oni nic nie mają, a mój przewodniczący żyje już przyszłą emeryturą, to szansa na zapoznanie się z ustaleniami, także mnie dotyczącymi, jest nikła.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry