• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zgnilizna w oc białystok

cały czas się zastanawiam dlaczego wszystko się robi za plecami- teraz już wiem, bo Ci którzy cokolwiek wiedzą milczą i czekają, że dostaną za to jakieś profity
 
No właśnie..... Jak się coś wie to trzeba pisać a nie mącić

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Jeśli ktoś do tej pory jeszcze miał złudzenia w jakiej "firmie" pracujemy i w jakim kraju żyjemy to chyba powinien pozbyć się wszelkich złudzeń. Chichot losu ? Nie to nie fikcja filmowa to " real life " . Wiecie o czym piszę oczywiście, te ostatnie newsy o człowieku, który trzymał wszystko za mordę są prawsziwe.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Piszesz enigmą o rzeczach publicznie dostępnych? Nie wiem tylko czy to nie zbieżność nazwisk:
http://puw.bip.gov.pl/wydzial-bezpi...bezpieczenstwa-i-zarzadzania-kryzysowego.html
 
Strasznie enigmatycznie piszesz! Jak coś wiesz to napisz konkretnie! Nie mieszajmy ludziom w głowach....wystarczy, że już "górka" nami nieźle zamieszała!

Górka już zupełnie nie wie co robi, albo robi aby pokazać że coś się dzieje - CUDO, odprawy ostateczne na granicy? Było już nieraz opisywane CUDO i ich odprawy z zamkniętymi oczami, temat odpraw na granicy również był przerabiany i znowu powrót do chybionych pomysłów. Kapica już to przerabiał, podobnie jak e-booking i inne urojone pomysły. Wszystko to jest medialne, ale nijak nie przystające do realiów zewnętrznej granicy UE...
 
Górka już zupełnie nie wie co robi, albo robi aby pokazać że coś się dzieje - CUDO, odprawy ostateczne na granicy? Było już nieraz opisywane CUDO i ich odprawy z zamkniętymi oczami, temat odpraw na granicy również był przerabiany i znowu powrót do chybionych pomysłów. Kapica już to przerabiał, podobnie jak e-booking i inne urojone pomysły. Wszystko to jest medialne, ale nijak nie przystające do realiów zewnętrznej granicy UE...

Chcą dostawać nagrody za przejawianie inicjatyw to robią bzdury. Zapewniam, że nie chodzi tu nikomu o usprawnienie odpraw, zwiększenie wykrywalności, czy lepszą komunikację z petentem. Dobrze to opisałeś - medialne mydlenie oczu: https://slask.onet.pl/cudo-skraca-czas-odprawy-celnej-w-tychach/xtj01n

A życie i komentarze pod tym artykułem mówią co innego :)
 
Strasznie enigmatycznie piszesz! Jak coś wiesz to napisz konkretnie! Nie mieszajmy ludziom w głowach....wystarczy, że już "górka" nami nieźle zamieszała![/QUOT
Piszę to, co wiem. I to nie jest wcale mieszanie ludziom w głowach. Lepiej byłoby, gdybym "sprzedawał" Wam "cuda - wianki"?

tylko że ty niewiele piszesz - enigmatyczne niejasne aluzje, sugestie

napisz to co wiesz i myślisz zamiast siania zamętu w głowach

nikt nie wie co ci siedzi w głowie i o czym myślisz pisząc np. "Witam.
Jak wieść gminna niesie szykują się kolejne "dobre zmiany" tym razem kontroli rynku. Czyżby miałaby być to zapowiedź czegoś grubszego? "

ale i tak czarna wdowa jest bardziej enigmatyczna
 
Teraz warto przytoczyć słowa Marka Belki na komisji śledczej Amber Gold " Wszyscy o wszystkim wiedzieli" podobnie jest u nas wszyscy na górze wiedzą, a Ci co są najniżej postawieni chodzą jak dzieci we mgle nieświadomi swoich przyszłych losów.
 
Hej crank wiem kim jesteś , chce sie Tobie pisac, zaraz odchodzisz na odpoczynek, myślisz że pisaniem cos zmienisz
 
Hej crank wiem kim jesteś , chce sie Tobie pisac, zaraz odchodzisz na odpoczynek, myślisz że pisaniem cos zmienisz

Każdy kiedyś musi iść na odpoczynek, Ciebie również to kiedyś czeka. Co ja takiego piszę, że Ci się to nie spodobało? Staram się pisać nikogo nie urażając personalnie...
 
Pojawiają się pierwsze wyroki WSA np. w Szczecinie na korzyść ucywilnionych i tych , którzy nie dostali propozycji . Klany rodzinno-przyjacielsko-religijne obecnie maja się świetnie i tylko wzmocniły się ale jeśli wyroki staną się prawomocne i ludzie będą wracać do służby i do munduru czy nie naruszy to obecnej KAMORRY ? W końcu posypią się również pozwy cywilne przeciwko konkretnym osobom ze średniej i wyższej kadry "oficerskiej" i nie tylko . Mam nadzieję że litości nie będzie.
 
Pojawiają się pierwsze wyroki WSA np. w Szczecinie na korzyść ucywilnionych i tych , którzy nie dostali propozycji . Klany rodzinno-przyjacielsko-religijne obecnie maja się świetnie i tylko wzmocniły się ale jeśli wyroki staną się prawomocne i ludzie będą wracać do służby i do munduru czy nie naruszy to obecnej KAMORRY ? W końcu posypią się również pozwy cywilne przeciwko konkretnym osobom ze średniej i wyższej kadry "oficerskiej" i nie tylko . Mam nadzieję że litości nie będzie.

Oj nie byłbym taki pewien. Szczecin to trochę większe miasto gdzie znajomości i aspekty które podałeś "rodzinno-przyjacielsko-religijne" nie mają dla sądów znaczenia. Wydaje mi się, że Podlasie jest zbyt małe i każdy każdego zna dlatego wyroki sądów mogą być zupełnie inne.
 
wieść gminna niesie ,że "przyszły" etaty mundurowe do naszej izdebki. I ruchy się zaczną .Trzeba być we właściwym miejscu i czasie.
 
Pojawiają się pierwsze wyroki WSA np. w Szczecinie na korzyść ucywilnionych i tych , którzy nie dostali propozycji . Klany rodzinno-przyjacielsko-religijne obecnie maja się świetnie i tylko wzmocniły się ale jeśli wyroki staną się prawomocne i ludzie będą wracać do służby i do munduru czy nie naruszy to obecnej KAMORRY ? W końcu posypią się również pozwy cywilne przeciwko konkretnym osobom ze średniej i wyższej kadry "oficerskiej" i nie tylko . Mam nadzieję że litości nie będzie.
Przestań, nic się nie zmieni, klan z pewnego miasteczka na podlasiu jak ma się dobrze tak będzie miał się jeszcze lepiej. Zanim sprawy ucywilnionych i tych bez propozycji skończą sie pozytywnie to minął lata, będą odwołania, potem kolejne itd. To wszystko trzeba by było zaorać i zbudować od nowa.
 
Back
Do góry