• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Związek na M

Bo wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!

Pozdrawiam Wszystkie Fanki i Wszystkich moich Fanów i tych którzy mnie nie kochają. ( W tym miejscu pozdrawiam Michała Wiśniewskiego).
Życzę Wam wiele radości w nowym roku, i Błogosławieństwa Bożego.
Pozdrawiam MnL
 
No cóż jak chcesz to masz. PRZEPRASZAM za błąd ortograficzny oraz zjedzone litery. Jak się człowiek śpieszy to się DIABEŁ cieszy. Za dużo tu takich co spoglądają przez ramię kto co dzierga w kompie a potem wstyd. Moja wina ale nadal ciekawią mnie odpowiedzi na postawione pytania. Przepraszam też za pomyłkę Pawła B ot durny myślałem, że może sam PRZEWODNICZĄCY przemówił ludzkim głosem z okazji świąt. Menelu zostaw w spokoju Ryśka i nie podszywaj się pod Michała Gr.... :oops:
 
Ufff- taka cisza, że aż w uszach dzwoni... I proponuję- niech tak pozostanie, bo te prywatne wycieczki i podszywanie się pod innych niczego dobrego nie przynoszą :( . Życzę Wam Celnicy Wszystkiego Najlepszego i oby zbliżający się nowy rok nie był gorszy dla nas wzystkich :p .
"Pissing And Love People" :wink: :lol: (jak to mawiała omyłkowo jedna Dekowniczka z Wawy)
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam jestem lojalnym funkcjonariuszem państwowym
 
Ostatnia edycja:
gość1115 napisał:
Zostawcie przew.Merkuriusza w spokoju. To jest w porządku gość. Niektórzy Go wykończyli, był niewygodny. Tak, tak, do Ciebie piszę Manolo Italiano. Razem ze swoim koleżką z dyżurnej Go wykończyliście. Manolo - Twój koleżka ma fatalną opinię, zarozumialca, ignoranta a przede wszystkim chama. Zachowujecie się jak k..wy. Jedna świnia za drugą. Jak dzwonię do dyżurnych i słyszę głos tego padalca to najchętniej bym mu w mordę dał. Ale teraz lizuski i kapusie podobno będą razem pracować więc się będą uzupełniać. Obydwoje podlizują się nowej władzy jakmogą. Chyba donoszenie na innych mają we krwi. Ale na nich też przyjdzie czas. Może kiedyś spotkamy się na drodze to wtedy będziecie mogli pokazać co potraficie. Ale lepiej pewnie siedzieć w cieplutkich pokoikach i ślinić się do Szuwarka. Kończę bo szkoda czasu na takich padalców. I wierzcie mi - przw. Merkuriusza w P-niu to naprawdę świetny facet i przede wszystkim ogromna wiedza. Manolo i ten drugi -chowacie się do Niego.

A kto go wykończył tym razem? Bo podobno zakończył błyskotliwą karierę w SC.
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam jestem lojalnym funkcjonariuszem państwowym
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry