• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Związek na M

M

Małpa w czerwonym

Gość
Jakoś tak ostatnio cicho o niejakim Merkuriuszu. A mało być tak pięknie.
Tak mi się kilka pytań nasuwa odnośnie owego związku.
1. Czy twór ów istnieje jeszcze?
2. Co robi przewodniczący tworu?
3. Czy są/byli jacyś członkowie tworu. Chodzi mi nie o takich co się deklarowali że członkami być pragną, ale o takich co wypisali deklaracyjkę, a może nawet cosik na konto wpłacili?
4. Jeżeli twór jeszcze istnieje to czy zmieniła się jego nazwa po rozwiązaniu archiwistów?
5. No i co tam ogólnie słychać?
 
Jaki przewodniczący taki i związek - milczący :wink: Szefunio chciał bardzo do uks-u ale z tym jakoś cicho [może coś nie poszło na wariografie?] więc olał chyba związek. Praca w GM jest dla niego uwłaczająca. Szpiegować tam można a nawet "trzeba" [chłopcy biorą się za łby] ale z kim i komu wypinać pierś do orderów skoro władza sama boi się aby nie wywleczono jej starych układów z Rzepina [pani W]. Można by podpisać jakąś lojalkę dla służb ale oni i tak mają dużą wiedzę i zamiatają na razie na dole za jakiś czas pewnie na obacnej górze. Zraziło się swoim postępowaniem nawet kumpli ze śp. WDC więc przyjaciół też brak. Cóż panie przewodniczący warianty się powoli wyczerpują. Może czas wrócić do wyucznego zawodu - na kołek ale tam też sobie przesr....eś! :oops:
 
Drogi Lolo Manolo Italiano Twój pryncypał wyjechał pa pa. Teraz Twoim Panem Starojajec. Więc nic poza zmianą fryzury ( koloru ) Pluć potraficie. Na kolegę?
Pamietajcie nie goście na weselu świadcza o człowieku tylko kim się jest ( Ty wiesz że to o tobie Służbo Dyżurna)
Drogi P. odpisz tym .... . Zapomnieli jak biegali z lojalkami. Pomagali.
Teraz plują bo to najłatwiej.
 
Anonymous napisał:
Jaki przewodniczący taki i związek - milczący :wink: Szefunio chciał bardzo do uks-u ale z tym jakoś cicho [może coś nie poszło na wariografie?] więc olał chyba związek. Praca w GM jest dla niego uwłaczająca. Szpiegować tam można a nawet "trzeba" [chłopcy biorą się za łby] ale z kim i komu wypinać pierś do orderów skoro władza sama boi się aby nie wywleczono jej starych układów z Rzepina [pani W]. Można by podpisać jakąś lojalkę dla służb ale oni i tak mają dużą wiedzę i zamiatają na razie na dole za jakiś czas pewnie na obacnej górze. Zraziło się swoim postępowaniem nawet kumpli ze śp. WDC więc przyjaciół też brak. Cóż panie przewodniczący warianty się powoli wyczerpują. Może czas wrócić do wyucznego zawodu - na kołek ale tam też sobie przesr....eś! :oops:

-
- moze nie jest tak zle? Jest przeciez jakis zastepca... ktos ma wiedze na ten temat? Wroclaw?
P.S. Czy po zarznieciu wszystkich karpi w Wigilie- sami tez przestaniecie sie wreszcie zarzynac? :roll: Wesolych Swiat dla wszystkich:!:
 
Anonymous napisał:
Drogi Lolo Manolo Italiano Twój pryncypał wyjechał pa pa. Teraz Twoim Panem Starojajec. Więc nic poza zmianą fryzury ( koloru ) Pluć potraficie. Na kolegę?
Pamietajcie nie goście na weselu świadcza o człowieku tylko kim się jest ( Ty wiesz że to o tobie Służbo Dyżurna)
Drogi P. odpisz tym .... . Zapomnieli jak biegali z lojalkami. Pomagali.
Teraz plują bo to najłatwiej.

-hurra!- Pan P vel "To Jo' się zjawił. Jak sprawy wyglądają z nami napisz lepiej!
 
Pamietajcie nie goście na weselu świadcza o człowieku tylko kim się jest
Jakież piękne słowa. Mądrością życiową płynące (tylko styl trochę kiepski). Jak to dobrze posiedzieć na chorobowym i poświęcić odrobinę czasu na myślenie o życiu.
Można by też słowa te lekko zmienić i napisać:
Pamietajcie nie goście na wędkowaniu świadczą o człowieku tylko kim się jest.
 
Margo zgred napisał:
Pamietajcie nie goście na weselu świadcza o człowieku tylko kim się jest
Jakież piękne słowa. Mądrością życiową płynące (tylko styl trochę kiepski). Jak to dobrze posiedzieć na chorobowym i poświęcić odrobinę czasu na myślenie o życiu.
Można by też słowa te lekko zmienić i napisać:
Pamietajcie nie goście na wędkowaniu świadczą o człowieku tylko kim się jest.
Czy na chorobowym, a może tak jak nasi pryncypałowie na szkoleniach i popijawach , które właściwie nic nie wnoszą dla szeregowego funkcjonariusza.Lepiej na rybach bo to zdrowiej niż obracanie się w tym kłębowisku żmij urzędniczych.
 
Zapomniałeś jak zachowywałeś się wcześniej? Biegałeś do Waldemara za plecami wszystkich, żeby się sprzedać tak długo aż zorientował się, że pie... głodne kawałki. Nawet jak straciłeś z oczu Borewicza i spie...całą akcję ZP na Bema nie potrafiłeś przyznać się do błędu, sugerowałeś, że u nich jest kapuś? Na rybach wolisz? Dla ciebie nie ma już powrotu. Ten, który pojechał pa, pa był jedynym, który przed nami cię bronił ale i jego obsmarowałeś u Waldemara. Widocznie to już taki charakter masz pokręcony jak nie szczekasz to żyć nie możesz. :oops:
 
Margo zgred napisał:
Pamietajcie nie goście na weselu świadcza o człowieku tylko kim się jest
Jakież piękne słowa. Mądrością życiową płynące (tylko styl trochę kiepski). Jak to dobrze posiedzieć na chorobowym i poświęcić odrobinę czasu na myślenie o życiu.
Można by też słowa te lekko zmienić i napisać:
Pamietajcie nie goście na wędkowaniu świadczą o człowieku tylko kim się jest.
Rafcio? na L4? stachanowiec?
Ławica blee Krańcowa OK.
Ale chyba już nie wtym roku hi hi
 
Margareth napisał:
Anonymous napisał:
Drogi Lolo Manolo Italiano Twój pryncypał wyjechał pa pa. Teraz Twoim Panem Starojajec. Więc nic poza zmianą fryzury ( koloru ) Pluć potraficie. Na kolegę?
Pamietajcie nie goście na weselu świadcza o człowieku tylko kim się jest ( Ty wiesz że to o tobie Służbo Dyżurna)
Drogi P. odpisz tym .... . Zapomnieli jak biegali z lojalkami. Pomagali.
Teraz plują bo to najłatwiej.

-hurra!- Pan P vel "To Jo' się zjawił. Jak sprawy wyglądają z nami napisz lepiej!

cytuję:
"To już jest koniec trzeba już iść ..."
Elektrczne Gitary
 
Małpa w czerwonym napisał:
Jakoś tak ostatnio cicho o niejakim Merkuriuszu. A mało być tak pięknie.
Tak mi się kilka pytań nasuwa odnośnie owego związku.
1. Czy twór ów istnieje jeszcze?
2. Co robi przewodniczący tworu?
3. Czy są/byli jacyś członkowie tworu. Chodzi mi nie o takich co się deklarowali że członkami być pragną, ale o takich co wypisali deklaracyjkę, a może nawet cosik na konto wpłacili?
4. Jeżeli twór jeszcze istnieje to czy zmieniła się jego nazwa po rozwiązaniu archiwistów?
5. No i co tam ogólnie słychać?

Czy ktoś mi odpowie na moje pytania?
1. Istnieje?
2. To już wiem
3. Żaden się nie odezwał. Poza bossem. Czyżby związek miał tylko jednego, sorry za wyrażenie, członka?
4. Zmienił czy nie?
5. Co słychać to już w zasadzie wiem. Odgłos bejsbola walącego w nery

Spokojnych świąt małpeczki
 
Zostawcie przew.Merkuriusza w spokoju. To jest w porządku gość. Niektórzy Go wykończyli, był niewygodny. Tak, tak, do Ciebie piszę Manolo Italiano. Razem ze swoim koleżką z dyżurnej Go wykończyliście. Manolo - Twój koleżka ma fatalną opinię, zarozumialca, ignoranta a przede wszystkim chama. Zachowujecie się jak k..wy. Jedna świnia za drugą. Jak dzwonię do dyżurnych i słyszę głos tego padalca to najchętniej bym mu w mordę dał. Ale teraz lizuski i kapusie podobno będą razem pracować więc się będą uzupełniać. Obydwoje podlizują się nowej władzy jakmogą. Chyba donoszenie na innych mają we krwi. Ale na nich też przyjdzie czas. Może kiedyś spotkamy się na drodze to wtedy będziecie mogli pokazać co potraficie. Ale lepiej pewnie siedzieć w cieplutkich pokoikach i ślinić się do Szuwarka. Kończę bo szkoda czasu na takich padalców. I wierzcie mi - przw. Merkuriusza w P-niu to naprawdę świetny facet i przede wszystkim ogromna wiedza. Manolo i ten drugi -chowacie się do Niego.
 
Witam
Tak naprawde to jest mi ciebie troche zal, nie potrafie zrozumiec ludzi , ktorzy tak bardzo oddaja sie walce o kolegów , a tak naprawde robią to tylko dla siebie.Nie wiem kim jestes i szczerze mowiac wcale mnie to nie interesuje, ty jak widze znasz mnie dobrze, szkoda ze nie stac cie na wiecej i budujesz sobie opinie o mnie na podstawie informacji zaciagnietych od rozzalonych kolegow.Pierwszy raz wszedłem na forum, bo uslyszalem ze pisza o mnie, szkoda ze takie mało interesujace rzeczy.Otóz tak, jestem zarozumiały, bo potrafie mowic nie i nie ukrywam sie pod jakims "go
 
ciag dalszy...

Witam
Tak naprawde to jest mi ciebie troche zal, nie potrafie zrozumiec ludzi , ktorzy tak bardzo oddaja sie walce o kolegów , a tak naprawde robią to tylko dla siebie.Nie wiem kim jestes i szczerze mowiac wcale mnie to nie interesuje, ty jak widze znasz mnie dobrze, szkoda ze nie stac cie na wiecej i budujesz sobie opinie o mnie na podstawie informacji zaciagnietych od rozzalonych kolegow.Pierwszy raz wszedłem na forum, bo uslyszalem ze pisza o mnie, szkoda ze takie mało interesujace rzeczy.Otóz tak, jestem zarozumiały, bo potrafie mowic nie i nie ukrywam sie pod jakims "gośc 1115", jestem rowniez chamem, bo nie staram sie zdobyc popularnosci przez obrone "biednych i porzuconych " kolegów, tylko mówie co chce i komu chce..., z jednym tylko sie pomyliłeś , nie jestem K...wa, ale to juz widac wynik poziomu twojej kultury osobistej ,a raczej jej braku.Bardzo to szlachetne , ze stajesz w obronie innych, ale dobrze by było zapoznac sie najpierw z faktami i zglebic temat kolegi z D...zanim zaczniesz rzucac wyroki. pewnie gdybys zapytał o to jego albo jeszcze jednego pana z D... zweryfikowałbys swoje zdanie, ale prosze nie rob tego dla mnie, bo ja znam prawde.A co do lizania d...py, no to poszedłes bogato, bo bez wzgledu na moja sympatie lub antypatie do Szuwarka , jakos on sam mnie nie kreci;-(, a przypomne tylko ze swoja "wielko karierę zawodowa" rozpocząłem za rzadów "poprzedniej ekipy", tak wiec sam sie domyslasz zapewne ze jestem very very w lizaniu;-)

Na koniec chciałbym zyczyc Tobie i Twoim Kolegom zdrowych , wesołych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia i troche mniej złości i żalu w nadchodzacym Nowym Roku.
P.S.
Zastanów sie Chłopie nad zasadnoscia i potrzeba pisania tych bzdur i prosze nie rob niudacznikow ze swoich kolego, oni zapewne potrafia bronic sie sami,nawet ten jeden ,podobno bardzo przez mnie skrzywdzony, do ktorego nic nie mam i ,tutaj sie zdziwisz,ktorego nawet lubie, poza jego wadami, ale ktoz ich nie ma ...

Pozdrawiam Paweł SD
 
Widzisz Lolo Monollo, czego się czepiasz Pawła? Zostałeś przez niego skrzywdzony ale on cię lubi. Powinieneś czuć się szczęśliwy. :oops: Ciekawe co znaczą te literki SD? Służba Dyżurna? a może stara du..? :idea: Nie odpowiedział na postawione pytania tylko podjął polemikę na tematy zastępcze, prawie jak rasowy polityk. Nieźle was szkolili w tym DC. Co jest ze składkami tych, którzy się zapisali z ZP? Co się dzieje ze statutem? Czy to pod względem formalnym jest legalny związek. Słyszałem, że nie ukończono rejestracji w sądzie i nie zatwierdzono zmiany zarządu więc może jednak pan Paweł nie jest przewodniczącym. Poprzedni szefo związku ze Zgorzelca został aresztowany i nie jest już w SC. Więc skoro się już odezwałeś to na forum powiedz panie Pawle jak to jest naprawdę aby ludzie czegś się wreszcie dowiedzieli oficjalnie a nie powtażali między sobą plotek, pogłosek, które nie zawsze są prawdziwe. Do błędów też trzeba się przyznawać i powiedzieć słowo przeraszam. :cry:
 
Chłopie ależ ty niezorientowany :twisted:
Nie myl Pawła z S.D (tak Służba Dyżurna) :!: z Pawłem od pożal się Boże związku zawodowego na M., którego nikt nie widział na oczy od kilku miesięcy - ciekawe dlaczego :shock:
Matko ale poziom wiedzy - porażające.
Chyba musicie mieć na prawdę mało pracy aby pisać takie bzdury i zajmować się forum :mrgreen:
 
Gościu nieźle namieszałeś. Autorem poprzedniego posta nie jest przewodniczący Merkuriusza, tylko P. z SD. To dwie zupełnie inne osoby. No i w związku z tym początek Twojego postu zupełnie traci sens.
Ale później jest już ciekawie.
 
Anonymous napisał:
Widzisz Lolo Monollo, czego się czepiasz Pawła? Zostałeś przez niego skrzywdzony ale on cię lubi. Powinieneś czuć się szczęśliwy. :oops: Ciekawe co znaczą te literki SD? Służba Dyżurna? a może stara du..? :idea: Nie odpowiedział na postawione pytania tylko podjął polemikę na tematy zastępcze, prawie jak rasowy polityk. Nieźle was szkolili w tym DC. Co jest ze składkami tych, którzy się zapisali z ZP? Co się dzieje ze statutem? Czy to pod względem formalnym jest legalny związek. Słyszałem, że nie ukończono rejestracji w sądzie i nie zatwierdzono zmiany zarządu więc może jednak pan Paweł nie jest przewodniczącym. Poprzedni szefo związku ze Zgorzelca został aresztowany i nie jest już w SC. Więc skoro się już odezwałeś to na forum powiedz panie Pawle jak to jest naprawdę aby ludzie czegś się wreszcie dowiedzieli oficjalnie a nie powtażali między sobą plotek, pogłosek, które nie zawsze są prawdziwe. Do błędów też trzeba się przyznawać i powiedzieć słowo przeraszam. :cry:

masz rację, za błędy trzeba przeprosic, ortograficzne też! Widac brakuje Ci wiedzy w szerszym, tego słowa znaczeniu....
przy okazji- wesołych świąt
 
Back
Do góry