• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zdążymy ocknąć się na czas?

Status
Zamknięty.
Ja traktuję te wpisy tele echo jak spam. To tak jak z pocztą mailową - spamu nie czytam.
Nie zawsze jednak spam wędruje do kosza i wtedy jest to denerwujące. Na forum także. Ciągłe zamieszczanie linków jest męczące.
Tele echo zdaje się kiedyś już prosiłem o zbastowanie z zamieszczaniem linków i poezją, zostałem wtedy skrytykowany i to chyba przez Doraj-a, że upominam forumowiczów.

Zaryzukuję ponowne gromy od Doraj-a i zwrócę się raz jesczze do Tele echo. Proszę raz jeszcze o powściągliwość z zamiszczaniem linków, gdyż rzeczywiscie posty te ukazują się na głównej stronie i utrudniają trochę odbiór forum.
 
Zbanowac można kogoś tylko za wypowiedzi nie za nick, chyba, że w nicku ma jakieś słowa powszechnie uważane za obraźliwe. Nie doszukuj się spisku tam gdzie go nie ma. Ponawiam pytanie - kogo zbanowano i za co???

No przecież, nie za nick tylko za wypowiedzi. Np. użytkownik juar_78 za wypowiedzi w temacie emerytur (wątek protestach przed EURO 2012). Zresztą inni użytkownicy, którzy nieprzychylnie wypowiadali się w owym czasie w tym temacie także. Nie twierdzę też, że to spisek. Zbanowano ich publicznie "w imię wyższej racji".
 
Zbanowano w maju może dwóch użytkowaników, na prośbę dziesiątek innych użytkowników forum.

Na prośbę dziesiątek ? - ileż tych dziesiątek było ? Może jakieś konkrety ? Może seteki to były ?

Ile próśb zatem musi być, aby zbanować dowolnie wybranego innego użytkownika ?
Jak na forum zdobędę poparcie paru innych użytkowników, to możemy spowodować zbanowanie dowolnie wybranej osoby ?
 
Łóbó-dóbó

Naprawdę chcecie, abym przestał .... ? Nie będzie Wam smutno ... ? Czym będą żywić się atntybyty grasujące na tym forum ... ? Jak szybko znajdą kolejnego wroga ... ? Który skutecznie wyśle je na Madagaskar ... ?

Wreszcie, czym będę karmił swoją nieprawidłowo zorientowaną i zdegenerowaną psychikę ... ?

Ale dobrze. Kiedyś to musiało nastąpić.

Na zakończenie drobna dygresja jednego z publicystów:

"(...) W tym roku prezydent postawił na szczere, otwarte rozmowy, nie unikając trudnych pytań - sam widziałem w telewizji, jak do głosu dopuszczono dziewczynkę, która przepraszając majestat po stokroć powiedziała to, co całemu młodemu pokoleniu najbardziej leży na sercu. A jak wiadomo, leży mu nie to, że nie ma perspektyw pracy, poza angielskim zmywakiem, bo krajowa edukacja okazała się fikcją a bezrobocie rośnie - tylko: jak można być myśliwym i strzelać do zwierzątek? Nie patrzyłem, co prezydent odpowiedział, ale i tak wiem, że odpowiedział słusznie. Tak, bo my się nie boimy rozmawiać o bolączkach, byle tylko nie zapominano w tej rozmowie, że ta władza jest najlepszą, jaką Polska miała od tysiąca lat, i każdy szaleniec, który chciałby na nią, a przez to na całą uosabianą przez nią Ideę Europejską podnieść rękę, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza odrąbie. (...)." http://fakty.interia.pl/felietony/z...ego-endeka/news/lubudu-niech-zyja-nam,1828690

Zamykam wątek.

[video=youtube;OraDJR7H4mg]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=OraDJR7H4mg[/video]
 
Ostatnia edycja:
Naprawdę odchodzisz - nikt po tobie nie będzie płakał. Pytania na koniec czy jesteś celnikiem czy może samym Jarosławem K., może dziennikarzem kiedyś w Twoim poście było logo gazety Świętojańskiej co wskazywało by że jesteś z Gdyni. Pozdrawiamy dziękujemy za ciężką pracę uświadomienia nas że to jednak był zamach. Zgadnij kto wygra kolejny wybory :) . MAO
 
...
... Pozdrawiamy dziękujemy za ciężką pracę uświadomienia nas że to jednak ...



Mało, oj maleńko zrozumiałaś Szanowna Koleżanko!

ps
Gwoli ścisłości; wprawdzie absolutnie płakać nie będę, lecz osobiście żałuję, iż nie znalazło się więcej osób tak "szalonych"
- w uporze, konsekwencji, namolności i ... asertywności! Szkoda, że niewielu zrozumiało cel. A Celników coraz mniej.
 
Szkoda, że niewielu zrozumiało cel.

Cel był tylko jeden wredna propaganda polityczna. Dzięki Bogu mam dobrą pamięć pamiętam jak było. Czy namolność jest dobrą cechą nie wiem ale rzeczywiście "podziwiam" tele echo za upór. Pozdrawiam masz rację maleńko zrozumi nie czytam takich bredni.
 
Nie żal najprostszych słów

Wszakże pod warunkiem, że ich odbiorcami są ludzie inteligentni normalnie.

[video=youtube;ZX9dQ66Tk34]http://www.youtube.com/watch?v=ZX9dQ66Tk34&feature=player_detailpage[/video]

Adminie, upraszam o zamknięcie niniejszego offu.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Back
Do góry