• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zaproponowane przez DIAS Rzeszów porozumienie w sprawie podwyżek

To ponawiam pytanie, kiedy publikacja? Niestety bez niej pracownicy i funkcjonariusze nie dostaną podwyżki.
 
To ponawiam pytanie, kiedy publikacja? Niestety bez niej pracownicy i funkcjonariusze nie dostaną podwyżki.

O czym ty piszesz?

Pomyśl zanim takie bzdury napiszesz...

Porozumienie nie jest aktem prawnym, dla którego wejścia w życie konieczna jest publikacja...

Chłopie!

A po drugie...

Kto ma to opublikować?

Zz, jeden z 10, który pierwszy to podpisał, czy pracodawca, który otrzyma zaakceptowaną i podpisaną przez 10 zz, jako 1 stronę, propozycję?

Poza tym, może ogłosić czy opublikować, ale nie musi

Wykaż związek braku podwyżek wynikający z braku publikacji...
 
@bolo1999 wiem co piszę, bo znam sposób działania w tej Izbie. Nie zakładaj racjonalności i logiczności bo tego nie ma. Dopóki ten papier nie zawiśnie na stronie intranetowej zaopatrzony we wszystkie właściwe podpisy nic dziać się nie zacznie.
 
@bolo1999 wiem co piszę, bo znam sposób działania w tej Izbie. Nie zakładaj racjonalności i logiczności bo tego nie ma. Dopóki ten papier nie zawiśnie na stronie intranetowej zaopatrzony we wszystkie właściwe podpisy nic dziać się nie zacznie.

Mimo wszystko, nawet zakładając że masz rację, to zadawanie pytania o publikację na forum zz który to podpisał jako pierwszy, jest bzdurą

Pytanie o publikację winno być skierowane do dias, a o podpisy do tych, którzy nie podpisali

Aż mi się wierzyć nie chcę że muszę tłumaczyć takie oczywistości
 
@bolo1999 ja mam iść pytać Dyrktora? Za wysokie progi, tam tacy jak ja nie chodzą. To jak myślisz dlaczego ZZ.Celnicy.pl nie opublikował jeszcze tekstu porozumienia, skoro go podpisał. A właśnie dlatego, że nikt nic nie zrobi bez jego zgody. Nie zapytam w Solidarności bo przewodniczący poszedł na emeryturę, a Ci co zostali nabrali wody w usta. Z innych związków też jakoś dziwnie milczą. Ze ZZ.Celnicy.pl nie znam nikogo, dlatego pytam na forum. A może faktycznie trzeba przestać się angażować i czekać w pokorze co los przyniesie. Tylko czy potrafię? Miłej niedzieli @bolo1999, jutro wracam do pracy, więc upierdliwy będę już gdzie indziej.
 
Dyrektor ma w swoich kompetencjach podział środków na podwyżki w oparciu o zawarte porozumienie więc można przypuszczać, że niezwłocznie opublikuje jego treść na stronie IAS w Rzeszowie.
 
Coś mi się wydaje, czytając publikacje w wyborczej, że razem z informacją o podwyżce niektórzy dostaną też wypowiedzenie umowy o pracę.
 
Dyrektor ma w swoich kompetencjach podział środków na podwyżki w oparciu o zawarte porozumienie więc można przypuszczać, że niezwłocznie opublikuje jego treść na stronie IAS w Rzeszowie.
Informacja o podpisanym porozumieniu jest na stronie izby ale samego porozumienia nie ma śni na stronie izby ani tutaj. Jeszcze raz prosze o wrzucenie skanu porozumienia na forum.
 
Back
Do góry