• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Współpraca międzywydziałowa

R

rydzykant

Gość
Drodzy funkcjonariusze,
Jak układa się Wam współpraca z innymi komórkami w IC Białystok?
 
Mi najlepiej współpracuje się z Panią Bufetową. Jest bezproblemowa - daje za friko poczytać gazetki i można brać na zeszyt jak nie masz przy sobie kasy.
 
fakt, niech rozwalą - mi to jest na rękę. nie będę się musiał sam zwalniać. ale to nie zmienia faktu, że Pani Bufetowa jest najlepszą funkcjonariuszką pod słońcem.
 
mi to sie najlepiej współpracuje ze sobo samym. jak mnie nikt dupy nie zawraca to i robota lepiej łod razu idzie. a jak mnie zaczno te z innych wydziałów sie wtrancać to ni moge roboty wykonać a i do chałupy taki zmeczony przychodze, że ino wino wypić i łod razu sie do wyra uwalić.
 
Ludzie, nawet z komputerów domowych boicie się tu wpisywać? Czyżby potwierdzał się fakt o "zamordyzmie"? Nawet w domu czujecie nad sobą karcący wzrok Anioła? Nie wiem czy się śmiać czy płakać...
 
Życzliwy licz się ze słowami, bo od kiedy władzę w kraju przejęły moherowe berety i przewielebny o. Tadeusz, trzeba uważać na wszystko.
 
życzliwy napisał:
Ludzie, nawet z komputerów domowych boicie się tu wpisywać? Czyżby potwierdzał się fakt o "zamordyzmie"? Nawet w domu czujecie nad sobą karcący wzrok Anioła? Nie wiem czy się śmiać czy płakać...
:( Masz rację ludziska sie boją! Niech zobaczą na forum mojej Izby tj,ŁÓDŻ jaka tam ,,zabawa"się odbywa.... Moi wspaniali koledzy i kolezanki niczego sie nie boją! Pozdrowionka.... Weżcie Kochani przykład z nas.... Pozdrawiam
 
życzliwy napisał:
fakt, niech rozwalą - mi to jest na rękę. nie będę się musiał sam zwalniać. ale to nie zmienia faktu, że Pani Bufetowa jest najlepszą funkcjonariuszką pod słońcem.
:( .... moze nie rozwalą?! A jak będą mieli zamiar rozwalac to dawaj do IC Łódz bo tam są oferty! Buziaczki.... :wink: szkoda,ze u nas nie takiej bufetowej :(
 
Back
Do góry