• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Tołdi Kierownika??!

Zdzisław

Aktywny użytkownik
Dołączył
12 Październik 2018
Posty
106
Punkty reakcji
121
Witam wszystkich mam takie pytanie i zarazem zapraszam do dyskusji, czy u was w referatach jest taka osoba tzw. Tołdi Kierownika.
Tołdi Kierownika--jest to typowy przydupasek, codziennie pażac mu kawkę w biurze ma większość służb w biurze obkładajac się papierami przekładając bezsensownie z miejsca na miejsce udając że robi coś ważnego i jest strasznie pracowity, na drogę wychodzi 2 razy w miesiącu żeby dostać dodatek kontrolerski stale kryty przez kierownika i wynagradzany w premiach i ocenach ogólnych jako wibitny mimo kompletnego braku zaradności i wiedzy, w porównaniu do innych którzy codziennie szlifuja bruk i muszą pracować, osoba która stale patrzy innym na ręce a nawet podsłuchuje tylko po to aby podjaśnic do kierownika kto co zrobił albo czy akurat siedzi a może za długo sra w toalecie. Dużo by pisać bo przykłady Tołdiego Kierownika mnożą się każdego dnia czy w tej służbie zjawisko takiej patologii jest standardem?? a może to tylko pojedynczy przypadek? może ktoś miał podobne sytuację? jak temu zaradzić bo obowiązki Tołdiego spadły na innych a tołdi siedzi i się głupio usmiecha...
 
Przepraszam Kolego Zdzisławie, ale nie jestem pewien, czy dobrze zrozumiałem.

Czy Ty aby nie sugerujesz, że gdzieś może istnieć jakaś komórka, pozbawiona
stanowiska co najmniej Starszego Tołdi'ego ?! U mnie jest podobnych kilku:
Młodszy Tołdi "nakręcony", Tołdi "smrodek", Starszy Tołdi "dachowiec" i Ekspert
Tołdi "sprzedawczyk". Rządzi Kapitan Tołdi "kolaborant", a całości pilnuje Generał
Tołdi "bez-kręgosłupa". Jesteśmy jednak tu szczęśliwi, bo daleko jesteśmy od
osoby samego udzielnego Księciunia Izby ...
 
nic się nie zaradzi do czasu kiedy nastąpi zmiana kierownika na takiego, który to dostrzeże (rzadkość), niestety taki tołdi jest wszędzie był i będzie i jest przydatny bo coś zaniesie przyniesie doniesie...natomiast w moim oddziale przed spychologią większość kolegów i koleżanek się broni i to skutecznie, poprostu mówią nie albo podnoszą raban, że są zarobieni
 
Witam wszystkich mam takie pytanie i zarazem zapraszam do dyskusji, czy u was w referatach jest taka osoba tzw. Tołdi Kierownika.
Tołdi Kierownika--jest to typowy przydupasek, codziennie pażac mu kawkę w biurze ma większość służb w biurze obkładajac się papierami przekładając bezsensownie z miejsca na miejsce udając że robi coś ważnego i jest strasznie pracowity, na drogę wychodzi 2 razy w miesiącu żeby dostać dodatek kontrolerski stale kryty przez kierownika i wynagradzany w premiach i ocenach ogólnych jako wibitny mimo kompletnego braku zaradności i wiedzy, w porównaniu do innych którzy codziennie szlifuja bruk i muszą pracować, osoba która stale patrzy innym na ręce a nawet podsłuchuje tylko po to aby podjaśnic do kierownika kto co zrobił albo czy akurat siedzi a może za długo sra w toalecie. Dużo by pisać bo przykłady Tołdiego Kierownika mnożą się każdego dnia czy w tej służbie zjawisko takiej patologii jest standardem?? a może to tylko pojedynczy przypadek? może ktoś miał podobne sytuację? jak temu zaradzić bo obowiązki Tołdiego spadły na innych a tołdi siedzi i się głupio usmiecha...
A tak Ci źle w referacie wrocławskiej realizacji?
 
Tołdi prezesa.
 
Kolego Zdisławie sam w swojej wypowiedzi zawarłeś odpowiedź na swoje pytanie -"kierownik zawsze kryje tołdiego" Jeżeli taaakieeee stosunki panują u ciebie w biurze to co się dziwisz 😀😀😂
 
Back
Do góry