• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

to forum to już bagno

Status
Zamknięty.
Nie podzielam opinii, że forum to bagno. Prawda jest taka, że niestety nasze interesy rozjechały się. Jedni walczą o pracę, inni o mundur jeszcze inni o uposażenie czy wynagrodzenie, a ci szczęśliwcy , którzy nie walczą myślę, że nie mogą odnaleźć się w nowych realiach. Załatwienie najdrobniejszej sprawy w tym kołchozie to starcie się z murem. Począwszy od ZEFIRA 2, walki kto ma obsługiwać chociażby POZA , nienaliczaniu przez system odsetek obniżonych i podwyższonych, systemów kancelaryjnych ( my dalej rejestrujemy sprawy najpierw w Exelu by już z numerem zarejestrować w nowej kancelarii) problemy z archiwum, z tłumaczeniami dokumentów nadesłanych z innych służb celnych :(chociażby Litwy czy Łotwy. To tylko ułamek problemów. Szczęśliwi ci, którzy będą mogli odejść na emeryturę.

To fakt, załatwienie czegokolwiek w tym kołchozie/molochu to starcie z murem i z totalną niewiedzą - kto, co i gdzie. Maksymalne poplątanie z pomieszaniem.
 
Niestety nie chce się iść do pracy/służby. Ręce opadają. :(
 
Temat: to forum to już bagno

Co to w ogóle jest za temat ?! W/g mnie działa tu tzw "kret", który podpuścił forumowiczów i spowodował niepotrzebną dyskusję. Każde forum ma to do siebie, że forumowicz ma prawo wypowiedzieć się. To czy dobrze czy też źle jest li tylko do oceny reszty obecnych. Jakiś pacjent zakłada wątek nadając mu tytuł i zaczyna się niepotrzebna przepychanka. To tyle
 
Temat: to forum to już bagno

Co to w ogóle jest za temat ?! W/g mnie działa tu tzw "kret", który podpuścił forumowiczów i spowodował niepotrzebną dyskusję. Każde forum ma to do siebie, że forumowicz ma prawo wypowiedzieć się. To czy dobrze czy też źle jest li tylko do oceny reszty obecnych. Jakiś pacjent zakłada wątek nadając mu tytuł i zaczyna się niepotrzebna przepychanka. To tyle

Adminie zamknij ten temat!!!!!!!!!
 
Też uważam ,że temat należy koniecznie :mad: zamknąć. Obraża forumowiczów
 
Ok, zamykam temat. Zostawiłem dłuższy czas, bo na tym forum, jak już pisałem kiedyś, mamy bardzo dużą swobodę w pisaniu postów. Pisałem, że największą jego wadą jest to co jest jednocześnie jego największą zaletą - mianowicie każdy może tutaj napisać.

Ps. Naturalne jest, że skrajnie szkodliwe i niezgodne z regulaminem wpisy, jeśli tylko zostaną wychwycone, są usuwane. Forum działa ponad 10 lat i damy radę. Paru prowokatorów, którzy się pojawiają, spokojnie przetrzymamy. Nawet do Związku próbują wedrzeć się agenci strony pracodawcy. To też zwalczymy, damy radę generalnie.
Martwi mnie jednak apatia znacznej części środowiska - vide FUNDUSZ SOLIDARNOŚCIOWY
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry