• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

to forum to już bagno

Status
Zamknięty.

stefaan

Użytkownik
Dołączył
2 Styczeń 2007
Posty
328
Punkty reakcji
0
To forum stało się bagnem, totalna degrengolada!!!Może zdrowiej będzie to zamknąć Panie Sławku i zostawić tylko komunikaty, co dalej …, Nie dawać satysfakcji gamoniowi i innym gamoniom? Po co czytać wynurzenia kretynów, kto funk, kto nie funk, pseudo intelektualne wynurzenia catów, bolów. Nas interesuję, kto zaskarży niekonstytucyjność ustawy o KAS i ustawy wprowadzającej. Na jakiej podstawie pani z kadr dzieli proporcjonalnie mój urlop dodatkowy (kombatancki), z jakiego powodu odmawia mi udzielenia urlopu na poszukiwanie pracy (nie przyjąłem propozycji). Co z odszkodowaniem za skrócenie okresu wypowiedzenia, DIAS złożył mi propozycję 29 maja, a ja jej nie przyjąłem 12 czerwca. Wg prawa należy się mi odszkodowanie za skrócenie okresu wypowiedzenie w wysokości miesięcznego uposażenia. To mnie bardziej interesuję od wpisów bolla opisujących go, jako Batmana cła i mądrości cata i mu podobnych. Nie dajmy się zwariować niespełnionym facetom, którzy maja problem z własnym ego.
 
Ostatnia edycja:
Masz rację,zgadzam się z Tobą w stu procentach.W końcu ktoś napisał coś mądrego .
 
Laura , również tego upokorzenia nie przyjęłaś ?

Chyba spodziewasz się odpowiedzi,oczywiście ,że nie przyjęłam propozycji.Życie nie kończy się na pracy w byłym UC,dam radę,chociaż przepracowałam w tym sy.... 26 lat.Pozdrawiam.
 
Chyba spodziewasz się odpowiedzi,oczywiście ,że nie przyjęłam propozycji.Życie nie kończy się na pracy w byłym UC,dam radę,chociaż przepracowałam w tym sy.... 26 lat.Pozdrawiam.

mnie po 20 latach na granicy , w tym z 15 bycia kierownikiem zaproponowali kontrolera skarbowego w IAS, a " córkom leśniczego" z finansowego i egzekucji z podobnym w tych komórkach stażem, ekspertów w realizacji.
 
Ostatnia edycja:
choć , nie da się "córkom leśniczego" odmówić faktu ,że przebiegły 600 m w wyznaczonym czasie:) 2/3 , a może i więcej gimbazy też da radę , panowie naczelnicy ucs
 
mnie po 20 latach na granicy , w tym z 15 bycia kierownikiem zaproponowali kontrolera skarbowego w IAS, a " córką leśniczego" z finansowego i egzekucji z podobnym w tych komórkach tam stażem, ekspertów w realizacji :)

Mam nadzieję,że jeszcze uda się o coś zawalczyć,nie chodzi o przywrócenie do służby,bo tutaj mamy już pozamiatane,ale może(chociaż to naiwnie brzmi),o odszkodowanie,kto wie..., czas pokaże.
 
Mam nadzieję,że jeszcze uda się o coś zawalczyć,nie chodzi o przywrócenie do służby,bo tutaj mamy już pozamiatane,ale może(chociaż to naiwnie brzmi),o odszkodowanie,kto wie..., czas pokaże.
Tylko odszkodowanie i to po latach ..., przywrócenie do służby niemożliwe póki ustawa o KAS i ustawa wprowadzająca KAS konstytucyjna. Nie ma tam póki co możliwości przywrócenia
 
ale trzeba walczyć o urlop na poszukiwanie pracy , 3 dni w naszym przypadku, moje kadry odmawiają . Brak podstaw prawnych do stosowania proporcjonalności w stosunku do urlopu dodatkowego (mnie odmawiają dwóch dni), trzeba walczyć o odszkodowania za wrzesień , jeśli ktoś odmówił przyjęcia propozycji w czerwcu.
 
Tylko odszkodowanie i to po latach ..., przywrócenie do służby niemożliwe póki ustawa o KAS i ustawa wprowadzająca KAS konstytucyjna. Nie ma tam póki co możliwości przywrócenia

Ja już nie mam zamiaru"tam" wracać ,zapowiada się jeszcze większy "syf".
 
mnie po 20 latach na granicy , w tym z 15 bycia kierownikiem zaproponowali kontrolera skarbowego w IAS, a " córką leśniczego" z finansowego i egzekucji z podobnym w tych komórkach tam stażem, ekspertów w realizacji :)


530344_244333725699452_531176232_n.jpg

....................................................
 
Ja już nie mam zamiaru"tam" wracać ,zapowiada się jeszcze większy "syf".
dokładnie , połączenie ze skarbówką dało nam to ,że ta pani musi zapytać tamtej pani ale tamtej pani nie ma , więc innej pani , a ta inna pani musi się zastanowić,... i zapytać i są jeszcze inne pani , totalna ucieczka przed podjęciem najbardziej banalnej decyzji , nie dziwie się ,że oni godzą tam się pracować za mnożnik 1,61 , z taką mentalnością.
 
To forum stało się bagnem, totalna degrengolada!!!Może zdrowiej będzie to zamknąć Panie Sławku i zostawić tylko komunikaty, co dalej …, Nie dawać satysfakcji gamoniowi i innym gamoniom? Po co czytać wynurzenia kretynów, kto funk, kto nie funk, pseudo intelektualne wynurzenia catów, bolów. Nas interesuję, kto zaskarży niekonstytucyjność ustawy o KAS i ustawy wprowadzającej. Na jakiej podstawie pani z kadr dzieli proporcjonalnie mój urlop dodatkowy (kombatancki), z jakiego powodu odmawia mi udzielenia urlopu na poszukiwanie pracy (nie przyjąłem propozycji). Co z odszkodowaniem za skrócenie okresu wypowiedzenia, DIAS złożył mi propozycję 29 maja, a ja jej nie przyjąłem 12 czerwca. Wg prawa należy się mi odszkodowanie za skrócenie okresu wypowiedzenie w wysokości miesięcznego uposażenia. To mnie bardziej interesuję od wpisów bolla opisujących go, jako Batmana cła i mądrości cata i mu podobnych. Nie dajmy się zwariować niespełnionym facetom, którzy maja problem z własnym ego.


masz jakieś kompleksy

forum ma służyć wyłącznie tobie i temu, czego ty chcesz?

to sobie takie załóż

i opłać

mnie z kolei niewiele interesuje bełkot sfrustrowanego byłego kierownika, od którego ktoś znowu śmie oczekiwać pracy

ale GODZĘ się z prawem do takich żali na forum

a jeszcze 14/05/2017 pisałeś o mnie i o cacie:
Szczerze.. , lubię obydwu Gości, bez wzajemności. Ale to nie ma znaczenia. Z konsolidacją ciężko będzie ..., wiem coś o tym ,w zachodnich IAS jest mnóstwo ludzi , którym zabrakło do tych 5 lata w kontroli , paru miesięcy.

i 18/03/2017:
ja jestem tzn byłem celnikiem , nie czuje tematu autamatów , przechodziłem obok nie raz i tyle. Nie chce się wymądrzać bolo 1999, szanuje Cie , to wiesz , w polemikę dotyczącą automatów nie wchodzę , nie znam się na tym .

kłamałeś wtedy czy teraz?

https://celnicy.pl/showthread.php/13910-Reforma-KAS?p=158529#post158529 post 1659

https://celnicy.pl/showthread.php/13910-Reforma-KAS?p=155876#post155876 post 985

zaczepki, krytyki i krzywdzące opinie wobec działań Sławka i celników.pl pominę

zainteresowanych odsyłam do historii postów stefaana

żenua
 
Ostatnia edycja:
Jak rozumiem forum zakończyło działlalność albo..........................większość została zbanowana......
 
Niestety 99% została zastraszona po zwolnieniach innych,którzy potrafili coś głośno powiedzieć i najzwyczajniej "zesrała się ze strachu"...by przypadkiem czegoś nie napisać ,by przypadkiem ktoś ich nie zaczął tutaj śledzić i powiązywać z "wyklętymi" których tak naprawdę bardzo się bali!
Chyba wam po prostu jaja oberwało-sorry za stwierdzenie-zrobią z wami co będą chcieli.prędzej czy później.stawiam na prędzej.patrząc na zawiść tych typków którzy obecnie rządzą ale zbytnio o tym wszystkim nie mają pojęcia. ważna jest propaganda! nie kompetencje!;)
 
Ostatnia edycja:
Niestety 99% została zastraszona po zwolnieniach innych,którzy potrafili coś głośno powiedzieć i najzwyczajniej "zesrała się ze strachu"...

Zastraszyła ich ekipa ze skarbówki... Ale skutecznie ścigać prawdziwych bandytów na pewno by się nie bali.

by przypadkiem czegoś nie napisać ,by przypadkiem ktoś ich nie zaczął tutaj śledzić i powiązywać z "wyklętymi" których tak naprawdę bardzo się bali!

Ciekawe czego teraz się boją. Że wyrzucą ich przy następnej reformie?
 
Zastraszyła ich ekipa ze skarbówki... Ale skutecznie ścigać prawdziwych bandytów na pewno by się nie bali.



Ciekawe czego teraz się boją. Że wyrzucą ich przy następnej reformie?

Mam w d... ekipę ze skarbówki oraz prawdziwych bandytów, banasia i ten cały syf kas też, za 6 mięcy idę na emkę i to wszystko co chce mi się napisać.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry