• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

test z wiedzy

Jak myślicie jakich osób szukają? Bardziej pewnych siebie, którzy mają własne zdanie i wolą przewodniczyć grupa. Czy może uległych, podporządkowanych.
 
Czemu tak uważasz? Jest trochę chętnych w naborze
Z czystej życzliwości - poświęć trochę czasu na wertowanie tego forum i wnioski się same wyciągną :ROFLMAO: - ten okręt nie tonie - on już dawno zatonął a obecnie pogrąża się w mule więc każdy kto chce i lubi grzebać w tym mule jest tu radośnie witany.
ps. jeśli zadajesz takie pytania to znaczy że jesteś ani po mieczu ani po kądzieli więc dokładnie takich niewolniko-wyrobników tu obecnie trzeba jak najwięcej - powodzenia ;).
 
Z czystej życzliwości - poświęć trochę czasu na wertowanie tego forum i wnioski się same wyciągną :ROFLMAO: - ten okręt nie tonie - on już dawno zatonął a obecnie pogrąża się w mule więc każdy kto chce i lubi grzebać w tym mule jest tu radośnie witany.
ps. jeśli zadajesz takie pytania to znaczy że jesteś ani po mieczu ani po kądzieli więc dokładnie takich niewolniko-wyrobników tu obecnie trzeba jak najwięcej - powodzenia ;).
Zaintrygowałeś mnie 🤔 poświęciłam trochę czasu na forum i mam kolejne pytania 😂 jak wytrzymałeś tyle lat w tym mule? Czy prokuratura to znana instytucja Tobie skoro już emerytura? A Ty po mieczu czy po kądzieli? Proszę 3mać za mnie kciuki w rekrutacji ☺
 
Zaintrygowałeś mnie 🤔 poświęciłam trochę czasu na forum i mam kolejne pytania 😂 jak wytrzymałeś tyle lat w tym mule? Czy prokuratura to znana instytucja Tobie skoro już emerytura? A Ty po mieczu czy po kądzieli? Proszę 3mać za mnie kciuki w rekrutacji ☺
Prokuratura - pod kątem postępowania wobec mnie - temat mi nie znany.
W czasie gdy odchodziłem na EM okręt tonął i jako chytry szczur opuściłem go w pierwszej kolejności nim się zarył w muł - uwierz mi po 30 latach służby tez będziesz wiedziała, kiedy skakać do szalupy ( skacze się gdy są w niej jeszcze miejsca :ROFLMAO: ).
Niestety z wielkim ubolewaniem muszę Ci powiedzieć, iż nie miałem i nie mam żadnych koneksji rodzinnych ani biznesowych na tym okręcie wobec czego przez 30 lat byłem tam zawsze na poziomie - przynieś, zanieś i pozamiataj - zastanów się czy Ci to odpowiada bo obecna sytuacja na rynku pracy jest całkowicie inna niż w latach 90.
ps. dzięki Bogu udało mi się dzieci ustrzec przed zaokrętowaniem się na mundurowy okręt - bez układów w tej państwowej korporacji zawsze będziesz niestety NICZYM.
Powodzenia.
 
Back
Do góry