• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

test z wiedzy

angelikaaa

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Październik 2022
Posty
24
Punkty reakcji
2
Czy ktoś z Was jedzie do Urszulina 04.11.22 na test z wiedzy?
z czego sie uczycie?
 
Ostatnia edycja:
Jadę i szczerze powiedziawszy nie wiem czego się spodziewać. Myślę, że przejrzę ustawę o kas, i kompedndium wiedzy o UE. Ale widzę, że chwila przeglądania forum i coś da się znaleźć.

  • Witam serdecznie,

    Będę starał się w najbliższym czasie o przyjęcie do Służby. Czy wystarczą następujące pozycje aby w miarę dobrze przygotować się do testów:
    • Krajowa Administracja Skarbowa - Komentarz - Wolters Kluwer
    • Konstytucja RP
    • kompendium wiedzy o UE
    • książka do WOS-u.
    • ogólny zakres organizacji i funkcjonowania administracji publicznej
    Będę wdzięczny za wskazówki.
    Witam
    Jestem świeżo po testach wiedzy i to co napisałeś o zakresie w pełni się pokrywa z tym co zobaczysz na egzaminie. Staraj się nie zagłębiać w szczegóły raczej wszystko jest ogólne.
 
Jadę :) Jestem trochę przerażona. Tam może być wszystko. ściągnęłam kilka testów, ustawę o kas. Na forum pisali też, żeby przypomnieć sobie wiedzę o UE, ale chyba tak bardziej szczegółowo patrząc po poprzednich testach.
 
O samochodach też się warto pouczyć, co to jest ABS, obowiązkowe wyposażenie samochodu, co to zielona karta
Strefa schengen co to, znak służby celnej, użycie broni palnej przez funkcjanariusza
 
Jadę :) Jestem trochę przerażona. Tam może być wszystko. ściągnęłam kilka testów, ustawę o kas. Na forum pisali też, żeby przypomnieć sobie wiedzę o UE, ale chyba tak bardziej szczegółowo patrząc po poprzednich testach.
Cześć, ja też jadę do Urszulina na test, możesz podpowiedzieć skąd masz pytania albo podzielić się nimi? ja znalazłam trochę pytań tuauaj na forum z ostatnich 2 lat, iczytam dale co tu ludzie piszą pozdrawiam :)
 
No i jeszcze o Unii wydaje mi się że też
Tak UE tez, zastanawia mnie co może być jeszcz z takich spraw bieżących, bo widziałam pytania o brexit, więc co może być u nas z aktualność ? jakie sankcje nałożono na Rosję, co powodują itp ? tak się zaczęłam zastanawiać ....
 
Też jadę. A jak szukacie tych pytań z poprzednich naborów? Bo ja jako tako pytań nie mogę znaleźć, jedynie zagadnienia których mogą dotyczyć 😄
 
Też jadę. A jak szukacie tych pytań z poprzednich naborów? Bo ja jako tako pytań nie mogę znaleźć, jedynie zagadnienia których mogą dotyczyć 😄
Z forum ludzie wrzucali jakie mieli pytania i to w zasadzie tyle w moim przypadku
 
Ostatnia edycja:
Już uznałam, że i tak nie zdam tego więc na luzie teraz chociaż sobie czytam i coś tam przerabiam pytania 😀🤪
 
Back
Do góry