• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Test psychologiczny na komisji lekarskiej mswia

Nowa2019

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Październik 2019
Posty
18
Punkty reakcji
0
Hej proszę napiszcie czego się spodziewać na teście psychologicznym na który zostałam skierowana przez komisję lekarska?
 
Nie wstrzymali Wam rekrutacji przez obecna sytuację w Polsce? U nas wszystko wstrzymane, mamy czekać.
 
Ja miałam mieć komisję lek. Jutro i pojutrze , ale została odwołana do odwołania (Lublin) . Do Świat na pewno nic sie nie zmieni. Jednak nie mają info. Jak długo to potrwa.
 
Możesz mi przybliżyć co to PZP i co to za test? Myślałem, że po komisji MSWiA to już będzie koniec.
Poradnia Zdrowia Psychicznego, na komisji w MSWiA mamy wizytę u psychologa i u niego mamy 3 godzinny test psychologiczny matryce Ravena i pytania i wyjaśnianie pojęć
 
U nas (Szczecin) też czekam aż ruszy, narazie testy psychologiczne wstrzymane na komisji lekarskiej mswia
 
No test psychologiczny składa się z pytań podobno i rozwiązuje się go na komputerze chyba że jest inaczej???
 
Hm ja juz nie wiem o co chodzi z tym psychologiem... Ja mialam na trzecim etapie rekrutacji (po teście sprawnosciowym) test psychologiczny tj. Tablice ravena (książka z tablicami i karta odpowiedzi) + test osobowosciowy ( 1kartka pytan np. Czy uwazasz ze jestes lubiany przez znajomych). Teraz czekam na komisję lekarska i tu m. In. Psycholog i tu znowu tablice? Czy tylko rozmowa czy analiza testu osobowosci, który rozwiazalam na tym trzecim etapie, czy analiza testu kompetencyjnego z 4 etapu rekrutacji, okaże się.
 
Nawet do 3 razy będziecie mieli te testy - rekrtutacja, badania w MSWiA i do auta służbowego. Także należy się przyzwyczaić.

A na marginesie: temat był już poruszany X razy.
 
Jaka jest w ogóle zdawalność tych testów psychologicznych? ktoś coś wie?

I czy myślicie, że warto przed przystąpieniem do rekrutacji zrobić sobie na własną rękę test osobowości, żeby mniej-więcej określić swoje szanse na dostanie się? Na przykład coś takiego znalazłem: https://perso.in/ i się zastanawiam czy warto.
 
Jaka jest w ogóle zdawalność tych testów psychologicznych? ktoś coś wie?

I czy myślicie, że warto przed przystąpieniem do rekrutacji zrobić sobie na własną rękę test osobowości, żeby mniej-więcej określić swoje szanse na dostanie się? Na przykład coś takiego znalazłem: https://perso.in/ i się zastanawiam czy warto.

Jeżeli zdales psychotesty na naborze to nie masz o co się martwić na badaniach komisyjnych ;)

Nie, to wyciąganie kasy od jeleni.
 
Back
Do góry