Test psychologiczny na komisji lekarskiej mswia

Nowa2019

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Hej proszę napiszcie czego się spodziewać na teście psychologicznym na który zostałam skierowana przez komisję lekarska?

vaniek

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Cześć
Z ciekawości z jakiego regionu startujesz i kiedy miałaś ogłoszenie o naborze?

Bravuska

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Nie wstrzymali Wam rekrutacji przez obecna sytuację w Polsce? U nas wszystko wstrzymane, mamy czekać.

Nowa2019

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Nie wstrzymali Wam rekrutacji przez obecna sytuację w Polsce? U nas wszystko wstrzymane, mamy czekać.
Ja jestem już po rekrutacji, komisji lekarskiej nie wstrzymują tylko właśnie dziś przenieśli termin testu w PZP😞

Mysza02

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Ja miałam mieć komisję lek. Jutro i pojutrze , ale została odwołana do odwołania (Lublin) . Do Świat na pewno nic sie nie zmieni. Jednak nie mają info. Jak długo to potrwa.

ZS_1

Użytkownik
Punkty reakcji
29
Hej proszę napiszcie czego się spodziewać na teście psychologicznym na który zostałam skierowana przez komisję lekarska?
Test osobowościowy (kilkadziesiąt pytań: czy często myjesz ręce? Czy krzywdzisz zwierzęta?) + tablice Ravena.

zalo88

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Ja jestem już po rekrutacji, komisji lekarskiej nie wstrzymują tylko właśnie dziś przenieśli termin testu w PZP😞
Możesz mi przybliżyć co to PZP i co to za test? Myślałem, że po komisji MSWiA to już będzie koniec.

Nowa2019

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Możesz mi przybliżyć co to PZP i co to za test? Myślałem, że po komisji MSWiA to już będzie koniec.
Poradnia Zdrowia Psychicznego, na komisji w MSWiA mamy wizytę u psychologa i u niego mamy 3 godzinny test psychologiczny matryce Ravena i pytania i wyjaśnianie pojęć

Lama

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
80
Miasto
Na K
A ja polecam przewertować forum, bo już było o tym kilka razy :)

Do góry