• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

TEMAT RZEKA - UC OKĘCIE

Mam propozycje przeniesienia do was na kierownika zmiany. Jak tam jest na tym cargo: trudna praca , co z tym cudem , jacy ludzie ? Ja do tej pory mam doświadczenie tylko w transporcie drogowym ale wszystkie możliwe systemy mam w małym palcu , przepisy , zagadnienia celne , akcyzowe na bieżąco. Nawet prowadze szkolenia o tej tematyce. Słyszałem że merytorycznie słabo u was więc się napewno przydam. Wszelkie uwagi od was będą cenne. Szkoda mi odchodzić stąd gdzie jestem bo zostawie za sobą kilkanaście pracowitych lat. Ale dostałem szanse rozwoju a takich szans w dodatku w tych czasach nie można marnować
p.s ile orientacyjnie kosztuje wynajęcie 2 pokojowego mieszkania w dzielnicy Mokotów , Ursynów lub Ochota ? Jak jest z wynajęciem w miesiącach czerwiec / lipiec ?
 
Mam propozycje przeniesienia do was na kierownika zmiany. Jak tam jest na tym cargo: trudna praca , co z tym cudem , jacy ludzie ? Ja do tej pory mam doświadczenie tylko w transporcie drogowym ale wszystkie możliwe systemy mam w małym palcu , przepisy , zagadnienia celne , akcyzowe na bieżąco. Nawet prowadze szkolenia o tej tematyce. Słyszałem że merytorycznie słabo u was więc się napewno przydam. Wszelkie uwagi od was będą cenne. Szkoda mi odchodzić stąd gdzie jestem bo zostawie za sobą kilkanaście pracowitych lat. Ale dostałem szanse rozwoju a takich szans w dodatku w tych czasach nie można marnować
p.s ile orientacyjnie kosztuje wynajęcie 2 pokojowego mieszkania w dzielnicy Mokotów , Ursynów lub Ochota ? Jak jest z wynajęciem w miesiącach czerwiec / lipiec ?
merytorycznie u nas słabo???chyba żartujesz?
2 pokojowe mieszkanie w tych dzielnicach szykuj 2200zl,ale jak to masz już propozycje??a co z konkursem?ciebie nie dotyczy?
 
Niestety merytorycznie słabo ale chodzi tu o wybrane jednostki z kadry kierowniczej. Widziałem kilka opracowań MF oraz opinie wraz ze skargami i wnioskami z OZAC z którym musimy się liczyć i nie jest kolorowo. Troszke drogo za te 2 pokoje ale rozumiem że to Warszawa i trzeba się z takim faktem pogodzić. Niestety ze względu na dobro służby nie moge nic więcej powiedzieć o propozycji jaką dostałem , napisałem już dostatecznie dużo. Konkurs podobno ma być ale tzw. kadra szkieletowa musi być dobrana z innego klucza. Ja cały czas odpowiadam na pytania a z waszej strony nic o większości tego o co pytałem.
 
Najpierw musi nastąpić ta zasadnicze zmiana….bez której żadnych zmian nie będzie. Chyba wiemy o co chodzi.
 
W miłej eleganckiej atmosferze upływają ostatnie dni w SC. Koleżeństwo pogodziło się ze swoim przyszłym losem a gdzieś tam głeboko tli się nadzieja że w KAS będzie normalniej.
 
W miłej eleganckiej atmosferze upływają ostatnie dni w SC. Koleżeństwo pogodziło się ze swoim przyszłym losem a gdzieś tam głeboko tli się nadzieja że w KAS będzie normalniej.
A nie zauważyłeś , ze podobna atmosfera była juz w czerwcu?... Zdecydowanie mniejsza czesc celnych "wariatów " zaprotestowała tak na minimum dwa tygodnie, a pozostali przyglądali sie jedynie zadając sobie pytanie: No kiedy oni coś za nas i dla nas załatwia :mad: ... hm.. a tymczasem ... sras nadchodzi:mad:
 
Na szczęście czerwiec mamy za sobą , zresztą tu zawsze tak było że większość liczyła na to że inni za nich wszystko załatwią. Tak sobie kombinowali , niech inni się nadstawią a my niby też pokrzyczymy ale jak przyszło co do czego to ogony skulone pod siebie i codzienna norma była wyrabiana z górką aby tylko naczelnik i kierownik widzieli jacy to lojalni jesteśmy. A potem w kolejke po następny całkowicie niezasłużony awans z nieudolnie skrywanym zadowoleniem z faktu jego otrzymania. Dlatego czekam na KAS bo to chyba już ostatnia możliwość dążenia do normalności. Następnie "dobra zmiana" zweryfikuje co niektórych aby sprawiedliwość zwyciężyła.
 
Na szczęście czerwiec mamy za sobą , zresztą tu zawsze tak było że większość liczyła na to że inni za nich wszystko załatwią. Tak sobie kombinowali , niech inni się nadstawią a my niby też pokrzyczymy ale jak przyszło co do czego to ogony skulone pod siebie i codzienna norma była wyrabiana z górką aby tylko naczelnik i kierownik widzieli jacy to lojalni jesteśmy. A potem w kolejke po następny całkowicie niezasłużony awans z nieudolnie skrywanym zadowoleniem z faktu jego otrzymania. Dlatego czekam na KAS bo to chyba już ostatnia możliwość dążenia do normalności. Następnie "dobra zmiana" zweryfikuje co niektórych aby sprawiedliwość zwyciężyła.
Osłabiłeś mnie Waldi:p ... czekaj na KAS... na dobrą zmianę.... :mad: ... Odtwórz ten mój wpis za rok, dwa.... Waldek - LEPIEJ TO JUŻ BYŁO:D Pozdrawiam optymisto:)
 
Ostatnia edycja:
Pam Bucku troche żle mnie odebrałeś ale niech już tak zostanie. Okręt tonie ale przynajmniej nie tylko mi się naleje wody do dupy. Tylko że ja do tej pory cały czas po pas w wodzie stałem a wielu innych w ciepłych i suchych kajutach żeglowało i właśnie dla nich będzie to szokujące przeżycie. Zgadzam się też że lepiej to już było a Twój wpis za dwa lata to będzie w prehistorii internetów :)
 
:) nie wazne gdzie będzie mój wpis i nasza konwersacja... Spotkajmy się tu za DWA lata... to szybko zleci:D ( w internecie nic nie ginie). Nie chce mi się na forum naszym kolegom ... tfu... wspólpracownikom obrabiac doopy bo wiesz czym będą żyli?... Nie tym CO ktoś powiedział ( napisał) tylko KTO to powiedział ( napisał):p Żenujące są te ich śledztwa!... Wyciąganie wniosków : ZERO:mad:
 
Znalazłem wykopalisko sprzed ponad 3 lat ( nie dotyczące Okęcia ) ale w kontekście tego co niebawem stanie się faktem, ciekawe:

zbigniew-stonoga-pismo-do-urzedu-celnego.jpg
 
Back
Do góry