• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Szkolenie praktyczne??

A tak toche z innej beczki - ile trwaly u Ciebie poszczegolne etapy rekrutacji?
07.2019 OGŁOSZENIE O NABORZE
01.2020 TEST WIEDZY
02.2020 sprawnościowa
03.2020 TESTY PSYCHOLOGICZNE
06.2020 TK
06.2020 ROZMOWA
07.2020 SKIEROWANIE NA BADANIA i cisza
 
Asoka[/USER]

Dla ciebie ulgą bo jechać nigdzie nie trzeba ale uwierz mi i kolego że ulgi nie będziesz mieć, bo każdy ma gdzieś to czy ty umiesz albo nie , masz umieć a jak się nauczysz i kiedy to każdy łącznie z górą ma to w du..e więc niestety jeśli chcesz co kolwiek kumać to musisz sama działać , jeśli liczysz że przejdzie coś takiego ja nie wiem ja nie umiem bo nikt mi nie pokazał nie nauczył to nie przejdzie, w tej firmie wymaga się wszystkiego bez szkoleń i przygotowania taki mamy klimat
 
Ja z naboru 07.2019
07.2019 złożenie papierów
09.2019 test wiedzy
10.2019 test sprawnościowy
10.2019 test psychologiczny
11.2019 test konpetencyjny
12.2019 rozmowa kwalifikacyjna
01.2020 skierowanie na badania oraz ankieta
05.2020 lekarz medycyny pracy
06.2020 przyjęcie do służby
+czekam jeszcze na badanie wariografem
 
Ostatnia edycja:
Rok czasu. W normalnej organizacji - przy takiej zapaści kadrowej ludzie odpowiedzialni za rekrutację wylecieli by z wielkim hukiem. Rekrutacja powinna trwać maksymalnie (w przypadku przeciągania ankiety przez ABW i lekarzy z MSWiA) pół roku. Same testy i rozmowy w IAS są do przeprowadzenia w ciągu kilku tygodni.
 
Rok czasu. W normalnej organizacji - przy takiej zapaści kadrowej ludzie odpowiedzialni za rekrutację wylecieli by z wielkim hukiem. Rekrutacja powinna trwać maksymalnie (w przypadku przeciągania ankiety przez ABW i lekarzy z MSWiA) pół roku. Same testy i rozmowy w IAS są do przeprowadzenia w ciągu kilku tygodni.
Myślę że organizacja naboru w Straży Granicznej jest gorsza. Tam nabór może trwać w normalnych warunkach 1.5 roku. Na sam wariograf ludzie czekają pare miesięcy. W 1.5 roku to można sobie życie na nowo ustawić.

Wstawiam screena z forum SG
 

Attachments

  • Screenshot_20200710-125547~2.png
    Screenshot_20200710-125547~2.png
    62,1 KB · Wyświetleń: 305
Witam , chciałabym zapytać jak wygląda to szkolenie podstawowe (przed przyjęciem do służby na granicy). Chodzi mi konkretnie o to czy mógłby ktoś poradzić z czego można zacząć się przygotowywać? Przepisy ? Czy jakieś konkretne materiały szkoleniowe ? Dziekuję za każdą ze wskazówek.
 
Jak służba na granicy będziesz to najlepiej budowy samochodu, szczególnie osobowego. Zresztą pooglądaj "Nic do zgłoszenia"!
 
Back
Do góry