• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Szczepienia

Jeszcze trochę i nasza wielka akcja szczepienia w ramach wyszczepiania mundurówki przestanie mieć znaczenie. Dostałem pierwszą dawkę Astry a po tygodniu mój rocznik mógł się zapisać w ramach szczepień populacyjnych. Znajoma zapisała się i dzień później zaszczepili ją faizerem, w maju będzie już po drugiej dawce. Cała ta nasza akcja jest mocno opóźniona. Żałuję, że zapisałem sie na szczepienie astrą (39 stopni w nocy po szczepieniu pomimo leków). termin na drugą dawkę mam wyznaczony na koniec czerwca.
Z wielkiej akcji wyszło na to, że udało mi się dostać szczepionkę tydzień wcześniej niż inni obywatele z mojego rocznika (pierwszą dawkę).
Moi aussi
 
Argumenty PJS trafne, to wynika z faktu, że jesteśmy "doświadczoną" służbą, ale np. mój rocznik jeszcze szczepić się nie może. Nikt o nim nawet nie wspomina, nie mam też wyznaczonego terminu dokładki. Wszędzie inaczej. Bez komendy głównej ani rusz...
 
Argumenty PJS trafne, to wynika z faktu, że jesteśmy "doświadczoną" służbą, ale np. mój rocznik jeszcze szczepić się nie może. Nikt o nim nawet nie wspomina, nie mam też wyznaczonego terminu dokładki. Wszędzie inaczej. Bez komendy głównej ani rusz...
Wszystko idzie w kierunku szóstej fali...główne źródło zakażeń ;) resort finansów ( w uproszczeniu KAS :poop:). Aczkolwiek może się zdarzyć, że
pandemia umrze śmiercią naturalną i będziemy walczyć ze zmutowaną grypą:cool:
 

Ostro...
Dobrze że zdążyłem uciec na emeryturę przed dekonspiracją - ciekawe czy były też tam dane naszych cichociemnych, którzy nawet podczas szkoleń nie chcieli podawać na recepcji hotelowej swoich danych osobowych - tak byli utajnieni..
 
Dobrze że zdążyłem uciec na emeryturę przed dekonspiracją - ciekawe czy były też tam dane naszych cichociemnych, którzy nawet podczas szkoleń nie chcieli podawać na recepcji hotelowej swoich danych osobowych - tak byli utajnieni..
😕
Tylko ci się wydaje, że uciekłeś.
I dobrze o tym wiesz, że taki "wyciek"
- wart: 20 000 x [(parę milionów - po milionie na łebka) x indywidualna przydatność]
do potęgi N; gdzie N = ilość członków rodziny
- to wpierw: niebezpieczny, a dopiero potem skandal ...
 
😕
Tylko ci się wydaje, że uciekłeś.
I dobrze o tym wiesz, że taki "wyciek"
- wart: 20 000 x [(parę milionów - po milionie na łebka) x indywidualna przydatność]
do potęgi N; gdzie N = ilość członków rodziny
- to wpierw: niebezpieczny, a dopiero potem skandal ...
Cyt. "Pozytywnym dla funkcjonariuszy aspektem tej sprawy jest to, że plik pobrać mogli zalogowani użytkownicy ArcGIS-u, którzy zazwyczaj są etycznymi badaczami, choć warto podkreślić, że konto na tej platformie założyć może każdy" - zaznaczył portal."
Uff mogą spać spokojnie - to tylko etyczni badacze.
ps. gorzej gdy etyczni przestaną być etyczni o co teraz wyjątkowo łatwo.
 
do przeczytania

 
To czemu powiedzieli o wykluczeniu scs ze szczepień?

I czemu to ciebie wykluczyli a nie wot?
Kto o tym zdecydował?
Żołnierka miała szczepienie przed tobą czy za tobą

To czemu powiedzieli o wykluczeniu scs ze szczepień?

I czemu to ciebie wykluczyli a nie wot?
Kto o tym zdecydował?
Żołnierka miała szczepienie przed tobą czy za tobą?
Cała sytuacja miała miejsce w Medyku w Rzeszowie na Rejtana.
Po wypełnieniu formularza wraz z dziewczyną(która jest z WOT) , poszliśmy do pierwszego rzędu bo tam, kto miał już wypełniony formularz miał zostać wysłany do szczepienia.
Stała tam Pani w białym fartuchu (chyba pielęgniarka) i sprawdzała legitymację lub książeczki wojskowe.
Zapytała się mnie jaka slużba ja powiedziałem, że celno-skarbowa na to Pani odparła, że celników juz nie szczepimy i powiedziała, że gdzieś zadzwoni się upewnić. W trakcie rozmowy zapytali się jej o mój rocznik ona podała mój rocznik (94) i powiedziała, że mnie nie zaszczepia, dziewczyne z WOT normalnie zaszczepili.
Wychodząc z sali poszedłem tam skąd pobiera się formularze i powiedziałem, że mnie wycofali ze szczepienia bo jestem z Celno - Skarbowej zapytałem dlaczego i czy im oddać formularz. Odpowiedzieli, że to się codziennie zmienia, a formularz zebym zostawił dla siebie bo są tam dane.
Dzwoniłem tam wczoraj, powiedziałem im, jaka była sytuacja, i że niesłusznie mnie cofneli i poprosiłem ich o pisemnie wyjaśnienie nawet mailowo. Podali mi adres mail do kierownika jutro będę miał chwilę napisze tego maila i ma mi odpowiedzieć.
Przepraszam wszystkich za zamieszanie.
 
Back
Do góry