• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Służba w dziale realizacyjnym oraz śledczym

Zawsze można spróbować, nie sprawdzisz się ? Zmienisz komórke
Wgl jak ktoś dopiero zaczyna służbę w tej komórce, czyli 2ata przygotowawczej, takie same obowiązki?
 
Ostatnia edycja:
Zawsze można spróbować, nie sprawdzisz się ? Zmienisz komórke
Wgl jak ktoś dopiero zaczyna służbę w tej komórce, czyli 2ata przygotowawczej, takie same obowiązki?
U nas są osoby na przygotowawczej w dochodzeniowo-śledczym, dostały odrazu sprawy i jakoś robią. Jedna z przygotowawczej w tamtym tygodniu się pożegnała złożyła wniosek o zwolnienie, przyniosła dobrą sałatkę i ciasto tyle w temacie młodych w DŚ
 
U nas są osoby na przygotowawczej w dochodzeniowo-śledczym, dostały odrazu sprawy i jakoś robią. Jedna z przygotowawczej w tamtym tygodniu się pożegnała złożyła wniosek o zwolnienie, przyniosła dobrą sałatkę i ciasto tyle w temacie młodych w DŚ
Lepiej będzie, czy może "lepsza kasa" by coś dała w kwestii "stresu";)
 
Na te pół roku to lepsza kasa mnie już nie potrzebna. Ja już poległem i pracuje w graniach swojej wiedzy. Nie przejmuje się tym co złe zrobiłem.
Myśl pozytywnie, a jeżeli coś poszło nie tak...jeżeli możesz coś naprawić, to próbuj, ale myślę, że twój strach to raczej zbyteczny balast,
taki system...zwala się odpowiedzialność na nasze barki.
Jeżeli zasypiasz normalnie, to znaczy, że sumienie "czyste":)(y) na co wskazuje Twój wywód.
 
Back
Do góry