• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

są jakieś półroczne premie???

to każdy wie , swoi , swoi i jeszcze raz swoi bo przecież najlepsi

Ja nie dostałam dodatkowej, a ciebie boli, boli, żeś nie jest najlepszy, i niczym się nie wyróżniasz bo głowa tylko od parady. Tylko jesteś taki sobie zwykły zoll.
 
Mnie to już zwisa bo odchodzę z tego bagne ,szkoda tylko że nadal dostają ci co nie powinni zostać , a ja no cóż skoro dostałem ofertę za ponad dwa razy tyle co mam tu i przeszedłem testy kompetencji to chyba nie jestem taki zły ale są lepsi wiem ha ha haa.
 
A ja nie dostał.m nic,choć sumiennie służył.m przez całe 6 miechów, 0 dni rewiru. Ale wolę mieć czysty język i nie lizać ani kadrze, ani tym (piiiiiiiiiiiii) ze związków za te 300-400zeta. Panie i Panowie z niby celnych zz przekroczyli już nawet swoją wyobraźnię.
 
Nie kłam, że nie dostałeś/łaś. Trzeba przynajmniej chodzić do pracy zeby dostać nagrode póroczną. Nie mówiąc juz o tym, że oprócz chodzenia trzeba jeszcze pracować, a nie ciągle siedzieć na L4. Pracodawca angielski powinien dać ci premie. :lol:
 
w IC Przemyśl ani slychu ani dychu o nagrodach. Pewnie dyrekcja za oszczedności weźmie sobie do kieszonki dodatkowe premie. Oni (sama świta) pewnie teraz są obsrani bo są zatrzymania przez CBŚ na granicy i maja głowę czym innym zajętą
 
Mam małe pytanie.
Dyrektor przydzielił na każdego funkcjonariusza po 560 zł, a naczelnik UC Krosno dał juz po 500 zł dla funkcjonariuszy i 850 zł dla kierowników referatów. Pewnie tak sie dzieje wszędzie, ale czy są jakieś przepisy regulujące przyznawania premii?
 
we wrocławiu już po...

We Wrocławskiej Izbie nagrody półroczne juz rozdzielone. Jest czytelna decyzja w tej sprawie. wszystko poszło OK. Zresztą jak wiele innych spraw. Kadr szybko obliczyły, komórki szybko przekazały listy i teraz kwestia dnii kasa wpłynie na konto. Tak jest GIT.
 
W Gdyni jak zwykle każdy ma swoją wersję. Podobno listy podpisano już w piątek... ale pewnie dopóki sie nie pomylą, to nie przeleją...
 
Co oni z nami zrobili ze człowiek czeka jak ten pies na jakieś ochłapy 300-400 zł.
W IC W-wa kierownicy( czyli dłuuuugie szorstkie języki) 1600-1800 zł !!!! a reszta 500-700 brutto a ten ... nie chce na dodatek i tego przesłać bo kasa na koncie na procencie leży i maja się dobrze.
 
Back
Do góry