• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reforma KAS

1657571937656.png


1657571970802.png

1657572016561.png


1657572061818.png


ale przy znacznym zbiciu inflacji druga podwyżka znacznie mniej prawdopodobna nawet w niższej wysokości jak przykładowo podana.

ciągle na 4 scenariusze 3 za odejściem a 4 niespecjalnie przekonujący.
Czy góra mnie słyszy :) ????????
 
Oczywiście. Dlatego przyjmuje młodych.
bardzo motywujące )
ale ja w otoczeniu w którym się kręcę
miedzy innymi oddziały (ok tylko 2)
ale też i DŚ (się zdarza)
nadmiaru młodych ne widzę a i starych gęb tez ubywa :)
I nie martwi mnie już los tej instytucji ale jedynie własny byt.
Z resztą własny byt martwi każdego. Młodego i starego nawet gdy
jest zainteresowany samą instytucją. Tu też są granice poświeceń.
Za nimi tylko emka lub inna praca. Każdy ma wybór
 
 
bardzo motywujące )
ale ja w otoczeniu w którym się kręcę
miedzy innymi oddziały (ok tylko 2)
ale też i DŚ (się zdarza)
nadmiaru młodych ne widzę a i starych gęb tez ubywa :)
I nie martwi mnie już los tej instytucji ale jedynie własny byt.
Z resztą własny byt martwi każdego. Młodego i starego nawet gdy
jest zainteresowany samą instytucją. Tu też są granice poświeceń.
Za nimi tylko emka lub inna praca. Każdy ma wybór
Przecież KAS stać na inwestowanie w młodych, którzy po roku, dwóch zwijają manatki.
Fabryka już działa, ZKZ-ety ruszyły.
 
Według lidera PO urzędy skarbowe stały się ostatnio "narzędziem represji". Stąd KO, jak mówił, proponuje przekształcenie urzędów skarbowych w centra obsługi podatnika. "W interesie państwa jest, aby urzędy skarbowe pomogły rozliczać się przedsiębiorcom" - powiedział Tusk.

 
Przecież KAS stać na inwestowanie w młodych, którzy po roku, dwóch zwijają manatki.
Fabryka już działa, ZKZ-ety ruszyły.
Gdzie tu logika jezeli, trzyma sie 2 lata nowych funkcjonariuszy a po ostatnim egzaminie z jezyka np.angielskiego wyrzuca sie 40-50% zdajacych, ktorzy nie zaliczyli egzaminu.I nastepny nabor, i nastepne 2 lata i znowu .... Gdzie tu Szef KASa i ZZ. No ale MF stac by robic raz za razem nabory i wyrzucac kase w błoto
 
To aż tyłu odpada na tych w sumie nie za trudnych testach? (przynajmniej za moich czasów dało się zdać).
 
To aż tyłu odpada na tych w sumie nie za trudnych testach? (przynajmniej za moich czasów dało się zdać).
Niestety to co mowia to przesiew jest duzy.No te testy podobno nie sa takie łatwe jak sie słyszy.Duzo młodych funkow mowi ze bedzie do Policji isc jak tu im nie pojdzie gdyz tam nie ma egzaminu z jezyka
 
Na tą chwilę jest to tylko jeden z pomysłów na potrzeby kampanii wyborczej.
Ale jeśli doszłoby do tego to osiągnęlibyśmy cel oddzielenia się od skarbówki, tylko nie my byśmy się wydzielili a Urzędy Skarbowe w nowej formie Centrów Obsługi Podatników.
 
Back
Do góry