• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reforma KAS

SP w Legnicy.Sygnatury niestety nie znam.Jeśli chodzi o te wspomniane świadczenia finansowe to tylko mogę domyślać się że np.równoważnik zwrotu za korzystanie ze środków komunikacji -bilety pkp ( funkcjonariusze mają cywile nie ) , kwota za wczasy pod gruszą też może być inna dla funkcjonariusza w porównaniu do pracownika cywilnego
 
Potwierdzam. Zapadł taki wyrok. Sąd rzetelnie przeanalizował cały proces przedstawiania propozycji.
Sąd Rejonowy w Legnicy w sprawie o sygn. akt: IV P 105/19.
 
Fiskus ma plany na "po epidemii". Zakup-prowokacja i masowe kontrole firm



 
Zastanawiałem na którym wątku zamieścić to co teraz opiszę. Wybrałem Reforma KAS , chociaż może trzeba było to do rozrywki wrzucić.
Otóż na stronach intranetu pojawiła się informacja że powstanie zespół doradców ds. ETYKI :D w MF.
Mam dziwne wrażenie że ktoś urządza sobie drwiny z ludzi których alokowano bez możliwości powrotu, skrzywdzono wartościowaniem i korpusowaniem, zwolniono, wygaszono, czy ucywiljiono w 2017r. Dochodzi do tego afera z decyzją zwolnionego ze służby przewodniczącego.
Nie macie wrażenia że ktoś nam pluje w twarz?

Jeśli chcemy mówić o etyce to trzeba zacząć od MF i naprawić wszystkie krzywdy !

A może bardziej chodzi o to by ktoś zarobił ? Gdzie w tym wszystkim są kapelani?



Wysłane z mojego Nokia 3310 przy użyciu Tapatalka
 
trzy lata i znowu eksperymenty !!! Traktują nas jak przedmioty, śmieci, które raz można ubrać w mundurki innym razem nie. Najważniejsze: jak trzeba będzie to pod publiczkę można nas rzucić na pożarcie - 20 % na bruk !!! Co więcej ta władza musi uczynić abyście zrozumieli ???

ponad 60 tysięcy osób razy 5 (rodzina i znajomi ) to jest około 300 tysięcy głosów w wyborach prezydenckich !!! Czas na zmiany !!!
 
Zastanawiałem na którym wątku zamieścić to co teraz opiszę. Wybrałem Reforma KAS , chociaż może trzeba było to do rozrywki wrzucić.
Otóż na stronach intranetu pojawiła się informacja że powstanie zespół doradców ds. ETYKI :D w MF.
Mam dziwne wrażenie że ktoś urządza sobie drwiny z ludzi których alokowano bez możliwości powrotu, skrzywdzono wartościowaniem i korpusowaniem, zwolniono, wygaszono, czy ucywiljiono w 2017r. Dochodzi do tego afera z decyzją zwolnionego ze służby przewodniczącego.
Nie macie wrażenia że ktoś nam pluje w twarz?

Jeśli chcemy mówić o etyce to trzeba zacząć od MF i naprawić wszystkie krzywdy !

A może bardziej chodzi o to by ktoś zarobił ? Gdzie w tym wszystkim są kapelani?



Wysłane z mojego Nokia 3310 przy użyciu Tapatalka
A może chodzi o to, by "swoich" gdzieś poupychać na lukratywnych stołeczkach, bo powoli zaczyna brakować miejsc dla takich osób.
 
A może chodzi o to, by "swoich" gdzieś poupychać na lukratywnych stołeczkach, bo powoli zaczyna brakować miejsc dla takich osób
I to w czasach kiedy realnie może nas dotknąć obniżenie poborów, likwidacja części etatów, kiedy już zauważyliśmy pogorszenie warunków finansowych (premia kwartalna i brak podwyżki). Dalej mamy przykłady niegospodarności.
 
KONWENCJA P. DUDY - NAREŚCIE WYMIENIONO NAS JAKO F SCS W KAS (y) ( ALE TO JEST MAŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!). NALEŻY DALEJ REAGOWAĆ NA BRAK INFORMACJI O NAS, O F SCS.
 
Kluczem w tym artykule jest "Firma prowadząca". Można się domyślać czyja ona będzie 😀
 
Back
Do góry