Reforma KAS

Szklan

Użytkownik
Punkty reakcji
13
Art. 3 ust. 2 ustawy o KAS mówi, że funkcjonariusz bez munduru może sobie dołączyć blachę do legitymacji.

dale

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
61
Zostaw trola, nie widzisz że musi sobie pobiadolić nad własną bezsilnością? Zerknij sobie w historię aktywności tego usera i zapomnij o merytoryce z jego strony.

dale

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
61
Mnie dożywotnio i co z tego ?!
Może Gościa zabolała postawa stefka burczymuchy - a właściwie jego deprecjonowanie wszystkiego co ma związek ze służbą. Może było mu po prostu przykro że ktoś naśmiewa się jego pracy.

Grupa rezerwy

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
95
Widzieliście projekt zmiany ustawy o KAS? Badania psychofizjologiczne dla DIAS i NUCS jak dla funków z nizin, usunięcie art. 174 ust. 11 i 12 i jeszcze więcej. Ludzie, firma nam normalnieje. Panie Walczak, trochę ostrożniej. My tu nie przywykli do normalności. Ludzie nauczeni doświadczeniem zaczną podejrzewać podstęp.

Hawranek

Użytkownik
Punkty reakcji
21
Widzieliście projekt zmiany ustawy o KAS? Badania psychofizjologiczne dla DIAS i NUCS jak dla funków z nizin, usunięcie art. 174 ust. 11 i 12 i jeszcze więcej. Ludzie, firma nam normalnieje. Panie Walczak, trochę ostrożniej. My tu nie przywykli do normalności. Ludzie nauczeni doświadczeniem zaczną podejrzewać podstęp.
Możesz podać link do pobrania projektu ustawy?

cat

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
502

Może mi się wydawało, ale gościu chyba naprawdę chciał lepiej niż poprzednicy.
Jednak wciąż słysząc oskarżenia, że preferuje mundurowych (co nie jest prawdą)
i obserwując szczególnie jednostronny "hejt" i święty by nie wytrzymał!
Pozostaje mieć nadzieję, że następca nie skupi się na żądaniach tylko jednej,
najbardziej pyskatej organizacji związkowej ...

wolny

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
115

Może mi się wydawało, ale gościu chyba naprawdę chciał lepiej niż poprzednicy.
Jednak wciąż słysząc oskarżenia, że preferuje mundurowych (co nie jest prawdą)
i obserwując szczególnie jednostronny "hejt" i święty by nie wytrzymał!
Pozostaje mieć nadzieję, że następca nie skupi się na żądaniach tylko jednej,
najbardziej pyskatej organizacji związkowej ...
Cat, może i chciał i nic więcej.

robertbrojecki

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
71
Mówiąc szczerze szukałem ale nie znalazłem

wolny

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
115
Pan dyrektor Arkadiusz to już się chyba kiedyś w MF-ie zajmował się zwalczaniem hazardu za JK i nic z tego nie wyszło.

Francis

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
49
O zmianach w zasadach obliczana emerytur też nic znaleźć nie można a tłuste koty czmychają ze służby mimo że cześć chętnie by jeszcze "pobyła" i nabiła %. Mówi się że wysokość ma być wyliczana z ostatniego roku. Ktoś coś słyszał?

smylu

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
1
O zmianach w zasadach obliczana emerytur też nic znaleźć nie można a tłuste koty czmychają ze służby mimo że cześć chętnie by jeszcze "pobyła" i nabiła %. Mówi się że wysokość ma być wyliczana z ostatniego roku. Ktoś coś słyszał?
chodzą takie małe ploteczki że od 1 lipca mają się zmienić zasady. W Lublinie kotki już rzuciły kwitami...

Do góry