• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

przeniesienie do SCS

Tez to czytałem, niestety, piszą że można zostać inspektorem, jak równiez starszym ekspertem, ale przynajmniej nie SKASem :)
Zobacz sobie: co oferujemy.
 
Tez to czytałem, niestety, piszą że można zostać inspektorem, jak równiez starszym ekspertem, ale przynajmniej nie SKASem :)
Zobacz sobie: co oferujemy.
Faktycznie, nie doczytałem.
Ale przynajmniej nie piszą jak w Białymstoku: , "....jasną ścieżkę kariery zawodowej...".
No i powodzenia dla funków z "ulicy" na pierwszej akcji (np.: wejście na "chatę"), oraz funkom, którzy będą musieli ich niańczyc...
 
Hej. Sorry, że odgrzebuję stary wątek, ale pojawiła się dla mnie możliwość przeniesienia z sc do scs. Z tym, że w sc mam ponad 10 lat pracy, a ogólnie to 42 (tj tyle żyję na tym Świecie :)). Czy ktoś, kto przechodził taką samą ścieżkę powie jak sprawy emerytalne wyglądają w takim wypadku? To, co przerobiłam w sc liczy się do emerytury jako lata, czy też jako kasa, czy może w ogóle się nie liczy. Z góry dzięki za pomoc.
 
Ostatnia edycja:
Hej. Sorry, że odgrzebuję stary wątek, ale pojawiła się dla mnie możliwość przeniesienia z sc do scs. Z tym, że w sc mam ponad 10 lat pracy, a ogólnie to 42 (tj tyle żyję na tym Świecie :)). Czy ktoś, kto przechodził taką samą ścieżkę powie jak sprawy emerytalne wyglądają w takim wypadku? To, co przerobiłam w sc liczy się do emerytury jako lata, czy też jako kasa, czy może w ogóle się nie liczy. Z góry dzięki za pomoc.
Liczy się do stażu np do dodatku stażowego czy jubileuszy.
Do emerytury mundurowej NIE.
Żeby dostać emeryturę mundurową musisz odsłużyć min 25 lat, czyli na emeryturę mundurową możesz liczyć w wieku 67 lat (42+25). Za dotychczasowe lata w cywilu dostaniesz emeryturę z zus. Jeśli nie dasz rady dosłużyć do 67 roku życia, to za okres służby zostaną uzupełnione składki ZUS i wtedy całą emerytura tylko z zus.
 
Back
Do góry